Skocz do zawartości
michal1111

John Deere 6430 [Podłączanie hamulców przyczepy]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
michal1111    1

Witam posiadam JOHN DEERE 6430

Mam taki problem gdy zaciągam hamulec postojowy (ręczny) to jak były podłączone hamulce przyczepy to hamowała a teraz gdy zaciągnę ten hamulec hamuje sam traktor a nie przyczepa przez co są problemy z podłączeniem przewodu hamulcowego przyczepy co się mogło stać

Proszę o pomoc

a8185    25

moze gniazdo jest zepsute. u mnie w zetorze 2 razy juz tak było, bo nie wiedziałem ze hamulce trzeba podłączać na zaciągniętym recznym. <_<

tomek73    186

A jak zaciągniesz hamulec to masz powietrze w głowicy? może coś z zaworami w przyczepie.

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    165

ja coś takiego ci się dzieje to sprawdz cięgło lub linkę która odpowiada zą załaączniae zaworu za pomocą hamulca recznego możesię wypieła od zaworu hydrauliczno pnrumatycznego niektóre ciągniki miały to na cewce elektromagnetycznej nie iwem jak to jest u ciebiw ale na bank nie ma połaczenia albo linką lub cięgłem pomiędzy zaworem a dzwignią ham. ręcznego albo nie ma prądu na cewkę

michal1111    1

Witam

Korzystam z instalacji jedno obwodowej

Jak się zaciąga i puszcza ręczny to powinno być słychać powietrze na wyłączonym silniku (lepiej w tedy słychać) a tu nie słychać a jak zahamuje nożnym to w tedy słychać jak syczy powietrze czyli hamulce przyczepy w tedy działają

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się