piotr14226

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski

Polecane posty

piotr14226    4

Szukam technikum rolniczego o dobrej renomie na terenie wielkopolski lub województwa Opolskiego proszę o pomoc. W tym roku kończę gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekDzej    0

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie, coraz lepsza baza dydaktyczna ciekawe oferty praktyk zagranicznych wielu nauczycieli z pasją, to mogę polecić bo kończyłem te szkole kilka lat temu a zmienia się tylko na dobre.

 

Polecę Ci przede wszystkim Zespół Szkół który miałem możliwość odwiedzić podczas Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Trzciance. Niesamowita baza dydaktyczna, wielkie gospodarstwo hodowlane jest zapleczem tej szkoły. Hodowla bydła, koni, świetna architektura internatów z rysem historycznym w tle. Więcej mogliby powiedzieć uczniowie bo na pewno są takowi na AF.

Pozdrawiam

Edytowano przez ArekDzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Ja chodzę do szkoły rolniczej w Grabonogu, ogólnie polecam szkołę chodz mogło by być troche lepiej :)


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

ja tez do Grabonoga chodziłem polecam :D


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uczęszczałem do technikum rolniczego w Koźminie Wlkp szkoła z tradycją wykwalifikowana kadra nauczycielska,jest przyjazny internat w którym mieszkałem

ma swoją stronę internetową nie pamiętam ale myślę że w wyszukiwarkę wystarczy wpisać i znajdziesz,ta szkoła dla mnie to nie tylko zdobyte wykształcenie które mam ale też i piękne i miłe wspomnienia,dzięki niej mam maturę dyplom potwierdzające kwalifikacje rolnicze 2 specjalizacje ta szkoła otwiera okno na dalszą edukację ja teraz ze względów pracy za granicą nie studiuję ale polecam jeśli będziesz nią zainteresowany to pisz na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blacha    26

Co prawda nie uczęszczałem do żadnego technikum rolniczego, ale obserwując doświadczenia znajomych mogę ci doradzić tyle iż w zawodzie rolnik renoma technikum nie ma aż takiego znaczenia, bo najczęściej i tak pracujesz na swoim gospodarstwie, no chyba, że przez renomę rozumiesz zdolność szkoły do przygotowania do matury - bo na egzamin technika to raczej nie ma co patrzeć, bo trzeba być naprawdę zdolnym, aby go zdać(no, a na naukę czegoś praktycznego lub zdobycie ciekawych informacji mających zastosowanie w obecnych realiach ciężko jest w obecnym systemie kształcenia liczyć, najwięcej dowiesz się sam czytając prasę branżową, jeżdżąc na szkolenia, seminaria organizowane np. przez ODR).

Ze swojej strony polecić mogę TR w Szamotułach . Kumpel kończył 3 lata temu, maturę zdał, technika zresztą też, jeśli o to chodzi, dostał się na UP w Poznaniu.

Edytowano przez blacha

Pomogę tyle co mogę - dalej się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek0192    2

Ja jestem uczniem ZSRCKU w Trzciance. Naprawde polecam, szkola posiada gospodarstwo przyszkolne ponad 300 ha, nauczyciele ciekawie prowadzą lekcje, można się wiele nauczyć. Szkoła umożliwia wyjazd na praktyki do Niemiec. Najlepsza szkoła rolnicza w Polsce http://www.agrofoto.pl/Aktualnosci/Najlepsza-szkola-rolnicza-w-Polsce.html Strona szkoły http://zsrcku.com/ Jak będziecie mieli jakieś pytania to proszę pytać ;)

Edytowano przez piotrek0192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo161    0

Jeszcze możesz sprawdzi technikum w Czarnkowie. Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie- za zajęcia się nie płaci i szkoła ma bezpłatny internat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Szczerze polecam ZST Poznań-Golęcin. Jestem w pierwszej klasie na profilu TMR i po prostu ta szkoła jest zarąbista. Miła atmosfera, nauczyciele bardzo w porządku. Sam osobiście nie mam gospodarstwa ale zawód Technika Mechanizacji Rolnictwa daje bardzo duży zakres wyboru zawodu. Jak mawia mój wychowawca "Mechanizator Musi Umieć Wszystko". Szkoła co roku również wyjeżdża za granice do Francji (KUHN) i Włoch (DEUTZ-FAHR). Mamy również internat z którego korzystają moi koledzy. Zapraszam do odwiedzenia nas na targach Edukacyjnych w Poznaniu (ja będę w sobotę 4.02 od 16-18) więc serdecznie zapraszam do mojej szkoły www.zstpoznan.pl


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj