Skocz do zawartości
danekk

Prasa Feraboli EXTREME 265 htc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
danekk    0

Mam zamiar kupić prasę tylko jeszcze nie wiem jaką. Zastanawiam się nad Feraboli EXTREME 265 htc. Co o niej myślicie? Jaka jest jej cena i czy jest ona warta zakupu? :rolleyes:

kamil1207    0

Witam Również zainteresowany jestem zakupem tego Modelu prasy i waham się miedzy Kuhn VB 2160, Case RB454, i Feraboli Extreme 265 HTC. Jak myślicie która z tych pras była by najlepsza jakościowo. Proszę o opinie, Prasa ma szybko bardzo dobrze zwijać

rino    1

Ja tez stoje przed wyborem prasy myslalem nad lely, mchale case lub feraboli, niby jakosciowo najlepiej welger ale feraboli duuzo tansza i lepsze wyposazenie bo ma w wyposazeniu to czego np welger nie ma nawet w full opcji. a cena feraboli to cos ok 100 tys netto , case rb ok 98 netto, welger 140 netto kuhn ok 120 netto

Wiadomość z agroFakt.pl

1975franki    0

Witam:Wczoraj dalem zadatek na ta prase,tylko nie wiem czy dobrze zrobilem i czy na niej sie zawiode.W naszej okolicy nie ma takich pras i nie wiem jak one sie sprawoja ,tylko widzialem na filmikach i kilka opinni przeczytalem.W gre wchodzila jeszcze NH zmiennokomorowa cena podobna.Mam nadzeje ,ze sie nie pomylilem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się