Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
koks2834

Mtz 82 czy Mtz 82ts

Polecane posty

koks2834    0

Doradźcie który lepszy. Jak u nich z awaryjnością? Jakie oleje silnikowe lejecie? Z góry dziękuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

MTZ892    0

mtz 82ts ma turbinę i więcej km polecam ts,ja do silnika mtz 892 nowsza wersja mtz 82ts leję olej Turdus.

kotwczapce    26

U nas od paru lat znajomi i ja nie leją turdusa, bo się zeszmacił.Leję tańsze zachodnie i silniki są czyste jak szkło...Na turdusie ciśnienie oleju w moim 82tsa w ciężkiej pracy potrafiło spadać do 1 atm na wolnych obrotach.

Jeśli chodzi o wybór to TS jest mocniejszy i zapewne oszczędniejszy w spalaniu,pali mi od 4 do nawet 12 l/mth, wszystko zależy od obrotów i oczywiście od obciążenia. Niskie koszty zakupu i eksploatacji to jedyne plusy belarusów i pronarów. NIESTETY.

Edytowano przez kotwczapce

rami    6

ja tam mam Mtz82 z 1994r jeżdziłem już na sporej gamie olejów obecnie Fuchs15w50 i tam ciśnienie mam koło2 w ciężkiej pracy jak dotychczas to wymieniłem tylko końcówki wtryskiwaczy tak ts są mocniejsze moj pali od 5-11 litrów i jestem z niego zadowolony

ROLNY    0

Mam pytanko którego kupić MTZ82 czy może MTZ82TS ? wydaje mi się że każdy z turbiną to lżej pali i jest mocniejszy kolega ma takiego to w te duże mrozy podchodzi i odpala na dotyk. Co myślicie o tych dwóch ciągnikach?

NEWFarmer85    0

W gospodarstwie pracowaliśmy na mtz 82 ts, jeśli się dba o silnik i usuwa "przecieki" na czas to posłuży długo. No i części są od ręki i tanie a naprawa dość prosta - jeśli się ma coś w głowie :) teraz zamiast ts'a pracuje od tego sezonu 1025.3 :) jak na razie bez usterek ,sezon zimowy przepracował w pługu śnieżnym i sprawował się wyśmienicie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować