reymo

Valtra N 111 czy Case Maxum

Polecane posty

reymo    0

Jaki wybrać dodam, że Case z bogatym wyposażenim jest w tej samej cenie co goła Valtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo1706    14

cena świadczy o jakości ;) znajomy ma Valtre T161 w Advance (rok 2009) i nie narzeka, jak narazie jedna drobna usterka wymieniona w ramach gwarancji - coś z rewersem, ale nic poważnego

ja na twoim miejscu brałbym Valtre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Nie potrzebne tematy aby zaśmiecają forum a wystarczy poszukać...

Valtra jest lepiej wykonana cięższa i ma dobry silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Nie potrzebne tematy aby zaśmiecają forum a wystarczy poszukać...

Valtra jest lepiej wykonana cięższa i ma dobry silnik.

Valtra cięższa? Coś Ci się pomyliło. Case jest cięższy nie wiele ale jednak. Sprawdz sobie w konedata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Case jest lepiej wykonany cięższy i ma dobry silnik, no i Antka brata kobity szwagier ma znajomego którego siostra jest hajtnięta ze Zdzichem z skądśtam i on ma sąsiada który ma oba ciągniki i on twierdzi, że ogólnie oba są dobre tylko Valtra miała drobną awarię (wymienili silnik i skrzynię biegów ale to drobiazg) a do Case leje wodę i zamiast spalin wylatują mu banknoty 100 zł, w związku z powyższym Ministerstwo Rolnictwa rekomenduje Case jako najlepszy ciągnik a ARiMR uzależnia wypłatę dopłat i innej pomocy od faktu posiadania ciągnika Case. Sorki ale nie mogłem się powstrzymać ;)

A żeby nie dostać % to wsiądź w jeden i w drugi porównaj parametry itp. poczytaj na AF o jednym i drugim a nie pytaj się innych co ty MASZ kupić !!! bo jak tak podchodzisz do tego to MUSISZ kupić Case no bo wiesz ... Case jest lepiej wykonany cięższy i ma dobry silnik, no i Antka ...


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Valtra cięższa? Coś Ci się pomyliło. Case jest cięższy nie wiele ale jednak. Sprawdz sobie w konedata.

Wręcz przeciwnie ;) Konedata jest tak pewna jak zużyta prezerwatywa.

Case 4820, Valtra 4850, dane z katalogu firmowego

Finka jest stabilniejsza ma większy rozstaw osi, jest dłuższa, szersza, większy prześwit .

Posiada silnik pracujący w dwóch trybach.

Valtra jest lepiej wykonana cięższa i ma dobry silnik

popieram

U Ojca i Wuja pracuje N91 i N82 mają już grubo ponad 5 tyś godzin nabite i nie było problemów z ich eksploatacją


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja już nic nie powiem bo jeszcze zara strajk fanów case itd mnie rozwali ja tylko się spytam dlaczego uważacie że case jest leprzy od valtry bo dla mnie takie gadanie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

case ma wagę w normie DIN 70020 czyli nie min płynów eksploatacyjnych tylko średnia, oraz 3/4 zbiornika paliwa

valtra ma wagę w normie DIN 60070 czyli średnia płynów eksploatacyjnych, 3/4 zbiornika paliwa i brak ogumienia, zaczepów i ramion TUZ. sucha n82 waży 5250 z tuzem(100kg) z przodu i amortyzowaną osią(150kg), a w katalogu 4650kg ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Czyli co taka N111 ze wszystkimi obciążnikami, TUZem itp. zbliży się do 6T :blink:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

to już trzeba ją na wagę postawić, ale N91 ma 400 kg balastu na TUZ i 4x80 na tylne koła to 6t waży ;) od n101 są ok 200kg cięższe


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

To całkiem spora jak na 100KM :huh: niewiesz przypadkiem w jakiej normie podawana jest masa Deutz-Fahra Agrotrona Z serii K?

 

Ciekawe jak będzie z tym modelem w następnym roku :unsure: wycofają całą serię ze starą normą spalin czy będą dostępne obie serie równolegle B)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a myslisz, że tylko oni? zważ case magnuma a zobacz ile ma w papierach ;) valtra t czy silnik 6,6 czy 7,4 ta sama waga a przecież te 0,8dm3 coś ważyć musi. Jd też zaniża wagi. W moim róznica pomiędzy tym co jest w dowodzie a tym co na wadze to ledwo 800kg :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

W katalogu mojej 412 pisze że waży 5240 kg czyli 6t z obciążnikiem, a pojechałem sobie zważyć i z obciążnikiem wyszło ponad 7 ton blink.gifcool.gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A umyłeś ją z błota :lol: ?

Wagą z katalogów nie ma co się kierować, bo jak widać są duże różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foster    2

Polecam zdecydowanie Valtrę N111 sam niedawno zakupiłem z ładowaczem. Waga to 5700 kg.

 

Komfort jazdy i wykończenie jest na bardzo wysokiem poziomie. Jednak wygoda kosztuje i to nie mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj