Skocz do zawartości
kostek

KRADZIEŻE!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konrad1991    32

Danielhaker też o tym słyszałem i też znam tego gospodarza

No u mnie to coś się mogli wczoraj w nocy kręcić bo ojcieć rano wstał i patrzy że stodoła otwarta była ale nic nie zgineło

A też jakieś dwa tygodnie temu lub coś koło tego to taki jeden gospodarz odemnie ze wsi ganiał złodziejaszków samochodem dwóch złodziejaszków i udało mu się spisać numery auta i poszedł na policję żeby mu powiedzieli do kogo nalęzy ten samochód a jak to sę skończyło to nie wiem

Edytowano przez Matey

danielhaker    871

Konrad, temu o którym mówimy to dwa ukradli czy jednego? Bo drugi gospodarz 25km dalej mieszka. Raz coś mi się obiło o uszy że to 3 były w tym 2 pana D.

Parę dni temu u mnie też małe drzwiczki od stodoły były otwarte ale tata myślał że wieczorem nie zamknął. Jutro zapytam.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

SPRZEDAM:

ROZRZUTNIK DWUOSIOWY

KOMBAJN ANNA

SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW

marulekk    104

dobrze że informujecie o takich zajściach, przynajmniej człowiek będzie czujny ale jak złodzieje są zgrani to żadna kłódka czy pies ich nie powstrzyma, jedynie opóźni włam ;[

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad1991    32

Ja też już dokładnie nie pamietam ale wiem że od pana D tego Johna z turem to na pewno mu ukradli bo jeszcze płot nim staranowali a drugi to był albo John albo Zetor i jeszcze stał uczepiony z sieczkarnią do QQ

daniel teraz to będzie coraz więcej tych kradzieży bo wszystko drożeje a do roboty takiemu delikwentowi się nie chce iść to bierze i kradnie i temu trzeba być coraz to bardziej rozważnym kogo się wpuszcza na podwórko

Edytowano przez Matey

Mariusz90    8

Znów się zaczyna.Dobrze że napisałeś ,myślałem ze ta sprawa z kradzieżami już ucichła.Jak Czyżew osada to sąsiednia gmina,trzeba mieć się na baczności.Piszcie jak nowe wieści macie....

Edytowano przez Mariusz90

andrejus    157

Widoczna Grupa złodziei traktórów przeniosła się do was, w zeszłym roku było kilka kradzieży w powiecie Ostródzkim.

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

kokoman0    63

Sodoma ja ostatnio zauważyłem, że ktoś po nocy chodzi po podwórku ale jak z domu wybiegłem to nikogo już nie widziałem. Kiedyś matka mowiła, że widzadziała jakby czyjeś nogi kiedy była w kuchni (kuchnia znajduje się w podpiwniczeniu) i dzień póżniej zauważyłem, że jedno krzesło ogrodowe zgineło. Fakt faktem ostatnio często słyszę jak psy szczekają nasze i sąsiadów. Po za tym sąsiadka mówi, że widzi często pod bramką u siebie pety i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że u nich nikt nie pali.

mlody4564    12

w okolicy pisk niedawno zaje**bali krowy i jałówki oraz siostra sąsiada widziała jak do obory ktoś wbiegał po nocy(lapa z czujnikiem sie zapaliła)

to pewne ;[ ci sami bo do pisk daleko nie mam ;)

@ kokoman0 z kąd jesteś?

@ Mariusz 90 w ciechanowcu okradli kwiaciarnie gdzie właściciele poszli na zaplecze a oni okradli kwiaciarnie i gdy właściciele przyszl z zaplecza to niczego nie było :blink:

u mnie w okolicy kilkanaście lat było spokoju , mi nawet prawie kradli około 30 sztuk bydła bo tira postawili na drodze nie daleko mojej obory ale rodzice usłyszeli jak krowy muczały tak jak nigdy i kiedy złodzieje zobaczyli że moi rodzice wzieli dużego psa ze sobą to migiem wsiedli w tira i pojechali i ile tylko mogli :lol:

wojtas    73

dzisiaj mówili w radiu Białystok że w Ciechanowcu Czyżewie i Nowodworach obrabiają mieszkania. dzieje się to o różnych porach dnia i nocy. na jednej z ulic Ciechanowca włamali się do jednego domu rano a do drugiego po południu. . były też włamy w nocy podczas gdy mieszkańcy spali (tutaj słyszałem wersję o uspaniu domowników gazem). kumpel opowiadał że muszą obserwować ludzi albo są z ciechanowca , bo wykorzystują nawet godzinną nieobecność domowników. mieszkam niedaleko więc trzeba uważać

kamciow    84

To wyobraźcie sobie że mój NH z prasą stał przy drodze dwie godziny i nikt się nie zainteresowałlaugh.gif

Mi ukradli skrzynię od rozrzutnikaangry.gif

Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Kamil5435    304

Żal takiej ładnej 60-tki. Takim sku*** to ręce siekierą Oderżnąć i wykastrować ich genitalia !!! ;[

SĄSIADOWI W ŻNIWA KTOŚ POD****LIŁ 400L ROPY I ZŁOM Z PODWÓRKA. OCZYWIŚCIE WEZWAŁ POLICJĘ ALE ONI NIC NIE ZROBILI ;[

Edytowano przez Kamil5435

rafal0    19

Często jeżdżą po wioskach zbieracze złomu.Do mnie raz przyjechali z innego woj. wogóle.I od razu rozbiegli się po podwórku chyba ich 5 było.

volvo    30

Psów nie masz na nich?Szukają okazji na nocny wypad i głupich by wyciągnąć złom od nich za parę groszy

antonio86    38

Proponuje, aby nienabijać postów typu "o jak mi przykro", "u nas tez coś ukradli",czy "takim sk.... to bym ...."

Przecież ten kto dał ogłoszenie o kradzierzy sprawdza każdy post z nadzieją ,ze ktoś coś wie.

Powinno się pisać jeśli coś się wie na konkretny temat.

PIOTREK44    2

Ja oglądałem gazetę co w niej sprzedają samochody i na końcu tej gazety wstawiają ciągniki maszyny rolnicze itp. czytałem i patrze ciągnik to sprzedania pisze gościu że ciągnik ma wypożaszenie takie i takie itd,itp a na końcu pisze zagubiony dowód rejestracyjny i sobie myślę jak można zagubić dowód rejestracyjny pisze jeszcze ale tabliczka na ciągniku czytelna

volvo    30

Ja kiedyś rower zgubiłem,a Rosjanie miniaturowe bomby atomowe w specjalnych walizkach...

To jest osiągnięcie,czapki z głów...

UrsusCzesio    304

Znajomemu ukradli w nocy z 28 na 29 Listopada zółtego Ursusa C-330 z miejscowości Lutowo woj Kujawsko Pomorskie powiat Sępoleński. Jeżeli ktos coś wiedział czy słyszał to niech da informacje. Każda jest cenna

Mój Wladimirec podbija świat

Klepk995    171

nic tylko kradną ;[ się tego na świecie nazbierało i tak chodzą i wynoszą ludziom dobytek u nas tez chodzą słychy że w nocy gościowi z sąsiedniej wsi okradziono garaż a następnej nocy najprawdopodobniej ci sami poszli do jego sąsiada i to samo zrobili

Radan    28

U znajomego dziś w nocy ukradli prawie tonę lubofosjiej w workach 50kg.

A w zeszłym roku jedne koło do ciągnika Same które za bliźniaka robiło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sadownikx2
      Witam.
      Dlaczego nowe silniki z euro 3 lub 4 to totalne?
      Słyszałem,że jest w nich za wczesny kąt wtrysku celem mniejszego zadymienia.
      A jakie są objawy za wczesnego kąta wtrysku?
      Ostatnio kolega bronował Ursusem C380 Perkins 4.4 litra,ciągał je na jedynce bo na dwójce brak mocy z powodu niemożności osiągnięcia obrotów 1500 czyli włączanie turbiny.
      Te same brony ciągała sześćdziesiątka na 4 z efektem zadymy na całą wieś.
      Nowe C380 robią z silnikiem 2,9litra przecież to ma tyle siły co MF 255.
      Ogólnie te nowe silniki dużo palą mało robią i mocy nie mają to co to za normy euro skoro spali dwa razy więcej niż starszy silnik.
      Ktoś coś wie  jak odmulić te nowe silniki?
    • Przez lajkzxc
      Witam. Panowie jak to jest z pneumatyką w ładowarkach? Aby użyć jej do hamulców w przyczepie.   Chodzi mi o to żeby można nią było w miarę bezpiecznie prrzeciągnąć przyczepę np z nawozem na pole.   
    • Przez lukasx21
      Witam
      Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie temat dodatkowej działalności poza rolniczej, usługi koparko ładowarką, na razie jest to tylko w fazie pomysłu ale mam pytanie do osób które mają jakieś doświadczenie w tym temacie, jak jest z taką działalnością czy dużo jest formalności związanych z rozpoczęciem takiej działalności?, ile trzeba wyłożyć $$ żeby kupić jakiś sensowny sprzęt bo ceny są dosyć zróżnicowane, powiedzmy te 25-30 tys kupi się już jakiś starszy ale sprawny sprzęt czy wyjechanego trupa którego ciągle będzie trzeba naprawiać? i czy wogóle sama koparka jest opłacalna czy trzeba mieć szerszy zakres usług żeby coś z tego było?
      pozdrawiam
    • Przez Wojtek026
      Czy stosujecie ceramizery do oleju silnikowego w ciągnikach, jeżeli tak to w jakich, osobiście zalałem ceratec liqui molly do 1,9tdi i widzę samę zalety, w c330 mam zalany oil additiv z MOS2 z liqiu molly i są łatwiejsze starty lżej kręci, czy zalać ceratec do agrofarma?
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg