Skocz do zawartości
kostek

KRADZIEŻE!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krolikNH    56

To również nauczka dla nas na przyszłość zeby bardzo skupulatnie chronic swój dobytek. Ale z drugiej strony podobno na złodzieja nie ma zabezpieczenia, którego by nie obszedł :rolleyes:

Pablo16    13

Co do tego co pisał Ferdek 07 o mleku to taki cham zarąbie ci kilka litrów a potem mleko ci nie przejdzie bo na wpuszcza w nie jakiegoś syfu

U mojego wuja w tamtym roku zawalili taką beczkę aluminiową 1000-1500 l wodę na pole krowom nią woził przypuszczamy że maczała w tym palce taka menda z naszej wsi ale za rękę nikt nie złapał to nic nie można zrobić.I ten sam gościu zawalił drzewo dla takiego dziadka co ledwie chodzi to jest chamstwo.

quercus    6

Hmm...

Do poprzedniego postu. Parę rzeczy mi się przypomniało.

Mieszkamy na tak zwanych parcelach . Sąsiad ma sąsiada na przeciwko a do następnego jest w lewo lub prawo 200 m. Ale Ci co mieszkają dalej tzn. w polu lub pod lasem maja już większy problem. Sąsiadowi w te wakacje wyniesiono z obory 16 prosiaków. A tego samego dnia rozmawiałem z nim i mówił że psa upaluje za oborą żeby pilnował. No ale następnego dnia gadał z nim mój dziadek i prosiaków nie było. A tydzień wcześniej je szczepił . Prosiaki nosili złodzieje koło 1 KM do samochodu. A mówią że prosiaki to dużo hałasu robią. .Z początku miały iść na handel na prosiaki ale zostawili je na tuczniki.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rafal180    2

rok temu w moich okolicach kradli koła z półośkami od kombajnów ANNA :rolleyes: .przynajmniej raz w tygodniu kogoś okradli :angry: .

Rafal180    2

to co teraz napisze jest troche śmieszne. :) w jednym gospodarstwie w nocy złodzieje chcieli ukrasc auto :angry: no i jak zrobili troche chalasu to ojciec własciciela wstał i im brame otworzył zeby wyjechali bo myslał ze to jego syn gdzieś jedzie.Dopiero rano sie skapli ze autka juz nigdy nie zobaczą :rolleyes:

timasz    52

znajomemu ktory handluje materialami bydowlanymi ukradli roczna ladowarke jcb warta 200 tys wynaja do poszukiwan rutkowskiego ale juz z 2 miesiace minely a ladowarki nie znalezli

nasil90    94

1 kilka lat temu we wsi ukradli kobyłę

2 w tamtym roku u naj większego gospodzrza w okolicy (ponad 200 krów) ukradli jałochę

3 elektro narzędzia nowa piła sthil siłownik od białoruśki u kilku gospodrzy jednego dnia

Mieliśmy robić gararz na nowy ciągnik (będzie w wakacje mam nadzieje ) za domem ale po obejrzenu tego materiału w telewizji robimy go pod samym domem ot tak na wszelki wypadek

wojtas1616    3

dzisiaj czytałem że ukradli nowiutkiego zetora ale potem go odzyskali złodzieje ukryli się w wersalcu u ich kuzyna ale policjanci ich znależli <_<

Chota    1

a ja cos slyszalem kiedys ze jak chcieli ukrasc traktor to niezapalił i poszli do sasiada i od sasiada akumulator wzieli i pojechali

Ferdek07    62

To jak jest z tym AC na ciągnik jak ukradną z podwórka ciągnik to coś wypłacą i ile procent?

nie daleko mnie ok 20 km w byłej spółdzielni rozkręczili 360 3p na częsci w jedną noc została tylko kabina bo sie chyba nie zmieściła na busa i kupe śrubek wszyscy wiedza kto ale nikt im nic nie robi

quercus    6

No i na takich nie ma bata wszyscy wiedza kto ale nikt nie pójdzie i nie powie. A jak by nie było wiadomo to jeden na drugiego by zaganiał :angry:

Froniu    0

Witam,

Niestety dziś w nocy 12.07.2011 skradziono ciągnik URSUS C-355 z ładowaczem czołowym TUR -2.

Ciągnik koloru czerwonego z kabiną starego typu w kolorze czarnym i brązowym dachem.Ciągnik miał nowe opony radialne STOMIL.

Tur praktycznie nowy dwu- sekwencyjny z rozdzielaczem hydraulicznym koloru czarnego miał zapiętą szypę.

Numer rej:

PCR 0024

numer silnika: 219077

numer nadwozia: 219949

Ciągnik skardziono w okolicach Strzelec koło Kutna województwo łódzkie. Kradzieży dokonano między 2 a 5. Udało mi sie ustalić że został załadowany na tira z opandekową naczepą.

Za wskazanie złodzieji bądź miejsca postoju ciągnika nagroda!!!

Może gdzieś w waszej okolicy pojawi się proszę o wszelkie informację.

tel:608198969

Henius91    584

jeśli był załadowany na ciężarówkę to niestety ciężko Ci będzie go znaleźć bo mogą go nawet wywieźć na drugi koniec Polski i rozkręcić na części.

Froniu    0

wiem zdaje sobie z tego sprawę ale nie robiąc nic sobie nie pomogę. Jak pisałem zagląda tu wielu ludzi może gdzieś koś zauważy nowy ciągnik w okolicy to zawsze wydarzenie. Jak pisałem za wskazanie miejsca nagroda w pln. JE...ni złodzieje, jak ich dorwe to będą prosić o Policję.

locke    291

jak masz jakieś zdjęcia to dodaj do galerii to będzie łatwiej znaleść

Przypomnij sobie kto był u ciebie na podwórku w ostatnich dniach lub tygodniach to będziesz może pewniejszy kto ci go zajumał

Edytowano przez locke

janczar810    247

no dobra ale powiedz moze nam jak to oni zrobili ze znalazł sie ciągnik na cięzarówce

chodzi mi o to ze musieli maszyne chyba raczej zapalic i wjechac na pake i to chyba nad ranem jest po stokroć głosniej niz w dzien i na pewno jakiś sasiad musiał cos widziec bądż słyszeć bo chyba kilku ton nie wepchali na cieżarówke

Najlepiej powiedz w jaki sposób zafajczyli traktor (skąd garaż stodoła podwórko jak daleko od domu itd )

ps. u mnie sasiad ma pole oddalone o około 1km. od domu i zawsze jak odechce mu sie cos robic to zostawia maszyne na polu i idzie do domku spać. Ostatnio stał na polu kilka dni ok. 4-5 i zgadnijcie czy zginoł ciagnik ....

no włąsnie ze nie

niuniek1    56

Współczuje ;[

Co się z tom Polską dzieje ? Jednym słowem schodzi na PSY :blink:

Ja też z Łódzkiego powiat Poddębice :unsure:

Edytowano przez niuniek1

antonio86    38

bardzo współczuje, ja też jestem z łodzkiego, ale powiat łęczycki.

napisz w jaki sposób udało im się załadować traktor na tira, gdzie był zaparkowany?

U nas wiele osób trzyma ciagniki pod wiatami ustawionymi gdzieś z tyłu za stodoła poza podwórkiem :(

Ja naszczęście porobiłem dobre zabezpieczenia no i nigdy nie zostawiam ciagnika poza podwórkiem

Henius91    584

@janczar bo akurat żaden nie natrafił na niego, jeśli by go przyuważył pierwszego dnia, to przyjechałby po niego 2 albo 3 dnia. a z resztą to jak go załadowali nie jest tu istotne. bardziej to czy może ktoś był prędzej na podwórku, jakiś nieznajomy, pytał się o drogę lub cokolwiek. musiał wiedzieć gdzie ten ciągnik stoi bo tak od razu bez upewnienia się że w ogóle jest coś do zajumania by ciężarówką nie przyjechał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patryk165
      Słyszeliście możne że ktoś komuś wsypał cukier do baku w traktorze lub maszynie napędzanej na ropę. Słyszałem ze traktory stawały, a ciekawi mnie jak było naprawdę?  
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
    • Przez michal_xs
      Witam chciałbym dowiedziec sie cos wiecej o użytkowaniu traktora z DPF. Planuje zakup jd z filtrem dpf. Pracował by on głównie z turem . Przez okres zimowy co 3 dzień po ok 30min. Jak bd wyglądać to cale wypalanie itp? Czy bedzie to uciążliwe? Moze ktos taki traktor uzytkuje i opiszę jak sie ma sprawa?
    • Przez endrju00711
      Stworzyłem ten temat, ponieważ coraz więcej na rynku pojawia się tzw. okazji, i ludzie mają zabujcze pomysły jak wyłudzić od człowieka pieniądze. Oraz jak można się przed nimi przestrzec.

To może ja zaczne, dziś wróciłem z wycieczki kraioznawczej, ponieważ tak to nazwaliśmy. Od jakiegoś czasu szukałem ciągnika, RENAULT cztero cylindrowego, jak się trafi to tur nie zawadzi, ale do rzeczy. Znalaeźliśmy oferte tzw. suuuuper okacje RENAULT 75-14 z ładowaczem czołowym, krokodyl, łyżka, trzy miesiące gwarancji (co było dla mnie podejrzane od razu ), transport gratis. I takie tam szmery bajery
      Dokładnie to ta oferta :
      http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B99711

Niezła co nie ?? PRZESTRZEGAM TO OSZUST !!! najlepsze jest to że gość robi tak co miesiąć, dowiedziałem się to w sklepie, bo szukałem adresu, ale oczewiście on nie istniał. Pytam się czy jest taki gośc co ciągniki sprzedaje ?? Mówią cytuje ,, Nie, ile pan stracił, pewno po John Deera pan przyjechał HEH ?? " Mój ojciec mówi, nie po Renault , ,, O to nowość, ale nie jest pan pierwszy, bo już siedmiu u nas było HEH "

Całą spawe zgłosiliśmy na komendzie, jednego gością nie dość, że jechał 700 km w jedną strone, bo JD 6100 był w równie promocyjnej cenie, bo za 44 tyś

Najlepsze jest to że w środe miałem dojechać do niego na trasie i niby podpisać deklaracje, że taki i taki ciągnik odbiore, gość wyłączył telefon i udał głupka, później miał wymówke że mu się rozładował, że mamy wpłacić na konto zaliczke, że to na 100% ciągnik będzie nasz, ojciec mówi że inaczej jak do ręki kasy nie dostanie, to mówi że mamy przyjechać w piątek o piętnastej to zaraz całą kase mu damy i z ciągnikiem pojedziemy do chaty, no to pojechaliśmy, a tam niespodzianka Nie powiem troche ładnie mówiąc źli byliśmy ale nam przeszło na szczęście

Temacik ma być ku waszej przestrodze, i prosze o zamieszczanie linków, lub podawanie numerów istnych oszustów, lub ciągników z nieznanego źródła, może ona baaardzo pomuc innym, bo po co tracić kase, czas i nerwy

I jedna sentencja : NIGDY NIE WPŁACAJ KASY NA KONTO BEZ OGLĄDANIA CIAGNIKA I POTWIERDZENIA DANYCH OSOBOWYCH

Aha, zapomniał bym, mieli oni podrobiony dowód osobisty i założone konto w banku w Poznaniu, niech ten złodziej wie, że korzystając z komórki można go namierzyć co do 10 metrów, i policja ostro nad tym pracuje, ale na razie nie włącza numeru, i raczej był sprytniejszy i wyrzucił karte do śmieci, ale i tak mogą określić z kąd były wykonywane połączenia ( To dla złodzieja )
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html