kostek

KRADZIEŻE!

Polecane posty

konrad1991    37

Danielhaker też o tym słyszałem i też znam tego gospodarza

No u mnie to coś się mogli wczoraj w nocy kręcić bo ojcieć rano wstał i patrzy że stodoła otwarta była ale nic nie zgineło

A też jakieś dwa tygodnie temu lub coś koło tego to taki jeden gospodarz odemnie ze wsi ganiał złodziejaszków samochodem dwóch złodziejaszków i udało mu się spisać numery auta i poszedł na policję żeby mu powiedzieli do kogo nalęzy ten samochód a jak to sę skończyło to nie wiem

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Konrad, temu o którym mówimy to dwa ukradli czy jednego? Bo drugi gospodarz 25km dalej mieszka. Raz coś mi się obiło o uszy że to 3 były w tym 2 pana D.

Parę dni temu u mnie też małe drzwiczki od stodoły były otwarte ale tata myślał że wieczorem nie zamknął. Jutro zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5298

dobrze że informujecie o takich zajściach, przynajmniej człowiek będzie czujny ale jak złodzieje są zgrani to żadna kłódka czy pies ich nie powstrzyma, jedynie opóźni włam ;[


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1991    37

Ja też już dokładnie nie pamietam ale wiem że od pana D tego Johna z turem to na pewno mu ukradli bo jeszcze płot nim staranowali a drugi to był albo John albo Zetor i jeszcze stał uczepiony z sieczkarnią do QQ

daniel teraz to będzie coraz więcej tych kradzieży bo wszystko drożeje a do roboty takiemu delikwentowi się nie chce iść to bierze i kradnie i temu trzeba być coraz to bardziej rozważnym kogo się wpuszcza na podwórko

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

Znów się zaczyna.Dobrze że napisałeś ,myślałem ze ta sprawa z kradzieżami już ucichła.Jak Czyżew osada to sąsiednia gmina,trzeba mieć się na baczności.Piszcie jak nowe wieści macie....

Edytowano przez Mariusz90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Widoczna Grupa złodziei traktórów przeniosła się do was, w zeszłym roku było kilka kradzieży w powiecie Ostródzkim.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Sodoma ja ostatnio zauważyłem, że ktoś po nocy chodzi po podwórku ale jak z domu wybiegłem to nikogo już nie widziałem. Kiedyś matka mowiła, że widzadziała jakby czyjeś nogi kiedy była w kuchni (kuchnia znajduje się w podpiwniczeniu) i dzień póżniej zauważyłem, że jedno krzesło ogrodowe zgineło. Fakt faktem ostatnio często słyszę jak psy szczekają nasze i sąsiadów. Po za tym sąsiadka mówi, że widzi często pod bramką u siebie pety i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że u nich nikt nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

w okolicy pisk niedawno zaje**bali krowy i jałówki oraz siostra sąsiada widziała jak do obory ktoś wbiegał po nocy(lapa z czujnikiem sie zapaliła)

to pewne ;[ ci sami bo do pisk daleko nie mam ;)

 

@ kokoman0 z kąd jesteś?

 

@ Mariusz 90 w ciechanowcu okradli kwiaciarnie gdzie właściciele poszli na zaplecze a oni okradli kwiaciarnie i gdy właściciele przyszl z zaplecza to niczego nie było :blink:

 

u mnie w okolicy kilkanaście lat było spokoju , mi nawet prawie kradli około 30 sztuk bydła bo tira postawili na drodze nie daleko mojej obory ale rodzice usłyszeli jak krowy muczały tak jak nigdy i kiedy złodzieje zobaczyli że moi rodzice wzieli dużego psa ze sobą to migiem wsiedli w tira i pojechali i ile tylko mogli :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

dzisiaj mówili w radiu Białystok że w Ciechanowcu Czyżewie i Nowodworach obrabiają mieszkania. dzieje się to o różnych porach dnia i nocy. na jednej z ulic Ciechanowca włamali się do jednego domu rano a do drugiego po południu. . były też włamy w nocy podczas gdy mieszkańcy spali (tutaj słyszałem wersję o uspaniu domowników gazem). kumpel opowiadał że muszą obserwować ludzi albo są z ciechanowca , bo wykorzystują nawet godzinną nieobecność domowników. mieszkam niedaleko więc trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

To wyobraźcie sobie że mój NH z prasą stał przy drodze dwie godziny i nikt się nie zainteresowałlaugh.gif

Mi ukradli skrzynię od rozrzutnikaangry.gif


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil5435    304

Żal takiej ładnej 60-tki. Takim sku*** to ręce siekierą Oderżnąć i wykastrować ich genitalia !!! ;[

 

SĄSIADOWI W ŻNIWA KTOŚ POD****LIŁ 400L ROPY I ZŁOM Z PODWÓRKA. OCZYWIŚCIE WEZWAŁ POLICJĘ ALE ONI NIC NIE ZROBILI ;[

Edytowano przez Kamil5435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0    33

Często jeżdżą po wioskach zbieracze złomu.Do mnie raz przyjechali z innego woj. wogóle.I od razu rozbiegli się po podwórku chyba ich 5 było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Psów nie masz na nich?Szukają okazji na nocny wypad i głupich by wyciągnąć złom od nich za parę groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Proponuje, aby nienabijać postów typu "o jak mi przykro", "u nas tez coś ukradli",czy "takim sk.... to bym ...."

Przecież ten kto dał ogłoszenie o kradzierzy sprawdza każdy post z nadzieją ,ze ktoś coś wie.

Powinno się pisać jeśli coś się wie na konkretny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

Ja oglądałem gazetę co w niej sprzedają samochody i na końcu tej gazety wstawiają ciągniki maszyny rolnicze itp. czytałem i patrze ciągnik to sprzedania pisze gościu że ciągnik ma wypożaszenie takie i takie itd,itp a na końcu pisze zagubiony dowód rejestracyjny i sobie myślę jak można zagubić dowód rejestracyjny pisze jeszcze ale tabliczka na ciągniku czytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Ja kiedyś rower zgubiłem,a Rosjanie miniaturowe bomby atomowe w specjalnych walizkach...

To jest osiągnięcie,czapki z głów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Znajomemu ukradli w nocy z 28 na 29 Listopada zółtego Ursusa C-330 z miejscowości Lutowo woj Kujawsko Pomorskie powiat Sępoleński. Jeżeli ktos coś wiedział czy słyszał to niech da informacje. Każda jest cenna


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

nic tylko kradną ;[ się tego na świecie nazbierało i tak chodzą i wynoszą ludziom dobytek u nas tez chodzą słychy że w nocy gościowi z sąsiedniej wsi okradziono garaż a następnej nocy najprawdopodobniej ci sami poszli do jego sąsiada i to samo zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

U znajomego dziś w nocy ukradli prawie tonę lubofosjiej w workach 50kg.

A w zeszłym roku jedne koło do ciągnika Same które za bliźniaka robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj