kostek

KRADZIEŻE!

Polecane posty

Froniu    0

Witam,

 

Kolego janczar czy to ważne jak, ale zaspokoje Twoją ciekawość. ciągnik stał na podwórku obok dwóch psów, psy zostały podtrute i nie szczekały wogóle ponadto w nocy padało i była burza, ciągnikiem wyjechali tyłem przez ogród jechali polami najpierw moją pszenicą potem sąsiada następnie polem buraków ogólnie zostawili mega dużo śladów przez pola jechali ponad 3 km do drogi. Jednak deszcz i burza zagłuszyły odgłosy ciągnika i niestety im się udało. Jeba---ni złodzieje!!

 

 

 

Zdjęć poszukam.

Edytowano przez Froniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też jestem z Łódzkiego powiat Wieluń jak coś bym wiedział to dam znać

A dla złodziei to powinna być taka kara ręce i nogi amputować przy samej du*ie karę by mieli do końca życia ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

zapewne tur wypłynie na alegro, chyba że kradzież pod konkretnego klijenta to przepadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Witam.

 

Ja jestem woj.Wielkopolskie powiat kolski więc do kutna mam rzut beretem.

 

Takie ciągniki są kradzione najczęściej na wschodnią granice są tam rozbierane i podzespoły wracają z powrotem do Polski.

Czytałem gdzieś o tym na agrofoto jak ktoś miał założony podobny temat.

 

Szkoda ciągnika jeszcze w takim stanie.

 

Ja mam 3 ciągniki i tam nigdy nie chowam chociaż garaże mam do nich w sezonie letnim nie chowam w zime są chowane.

Edytowano przez milanreal1

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Przeglądaj co jakiś czas strony z ogłoszeniami rolniczymi, może ktoś zechce go sprzedać. Popytaj ludzi wokół drogi którędy mógł odjechać ten samochód, niektórzy ludzie w nocy nie śpią więc mogli coś zobaczyć, sprawdź czy w okolicy nie ma gdzieś jakichś kamer co są skierowane na drogę, może akurat złapała któraś kamera ten samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Ja kiedyś gdzieś czytałem że jak ukradli jakieś ciągniki w USA(tam byle czym nie jeżdżą) to ciągnik dopiero znaleźli po sygnale GPS a znajdował sie na Białorusi ale to tylko taka informacja, a u mnie w gminie jednej nocy grasowali złodzieje i ukradli kilkanaście samochodów (chyba coś ponad 10) i u mnie też psa podtruli bo przez tydzień niejadł i nie szczekał ale ciągnika ani samochodu mi nie ukradli bo ciągnik w stodole w poprzeg klepiska stoi i zastawia drugi także chcąc je wyprowadzić to trzeba pare razy kombinować żeby nim wyjechać przy zapalonym a mowa przy zgaszonym także mam szczęście. A złodzieji to za jaja i na drzewo.

Edytowano przez Kameleont25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froniu    0

wszysko jest analizowane tak wiec moze cos uda sie ustalic tego tira widział kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

U mnie latem jeżdżą podejżane typy niby ,że pily spalinowe sprzedają i ubrania jak jest brama otwarta to zaraz wieżdzaja na podwórko bez pytania i się dokładnie rozgladaja -pare razy ich juz pogonilem, ale nocami psy ujadają- dopuki je słysze to jestem spokojny, ale kiedy przestają szczekać to przypomina mi się jak mojego wuja obrobili; pies się obydził nastepnego dnia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arekursus    0

Witam! Też jestem z woj. łódzkiego powiat, łęczycki. U nas na wsi to co róż słychać a to butle z gazem ukradli a to rozrzutnik a to kable a to przyczepę(nówkę), pompę, przekaźniki. Ten kraj po prostu schodzi na PSY :(

Edytowano przez arekursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerTV    0

Ta kradzież to jakaś totalna lipa gości dzień przed zakłada konto i pisze temat że mu ciągnik ukradli :blink:

I pewnie z parę dni się odnajdzie <_< Jak by ci naprawdę skroili 55 to byś od razu fotkę wrzucił a ty niema nić <_<

Więc jak ci ją ukradli naprawdę to wrzuć jej fokę TO UWIERZĘ!!!!! :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froniu    0

Kolegio konto założyłem w dniu w którym mi skradziono ciagnik. Wcześniej tylko forum przeglądałem. Nie moge zadnej fotki z tym ciągnikiem odnaleźć jak na złość. Inne maszyny mam moze cos znajde to wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W nocy z 25 na 26.07 w miejscowości Wiśniewo k.Mławy (Mazowieckie) skradziono ciągnik ursus c-360.

 

rok produkcji: 1981

nr rej: WML T200

nr nadwozia: 431469

nr silnika: 442653

 

fotka1t.th.jpg

 

Znaki szczególne:

- zepsute zaczepy od maski (zaczepiona na sznurek)

 

Jeżeli ktoś przypadkiem posiada informacje na ten temat proszę o kontakt:

(023) 655 70 29, 608 851 600 lub anonimowo na policję.

 

Tej samej nocy w tej miejscowości skradziono też inny ciągnik c-330.

Zorganizowana grupa, obydwa skradzione z podwórka, odjechali kawałek i wzięli ciągniki na samochód.

Tydzień temu w okolicy (Mdzewo) też skradziono ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Pewnie już jest rozbierana na części ....Patrz na allegro kto sprzedaje części do C-360 używane może poznasz część od swojej C-360.Z wyglądu ciągniczek ładny .Więc nie dziwota że złodziej się połakomił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

nie dalej jak rok temu kolega zostawił C-360 na podwórku i na chwilę wszedł do domu. Jak wrócił już go nie było i to w biały dzień!


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

to sa sk***ysyny pier**leni :blink: jak tak można to są jakieś chujki co rozbierają je na części albo kradną na zamówienie :mellow:

 

Weż sobie przypomnij kto był ostatnio na twoim podwórku to może jakieś typy

 

A to oni jak Ci weszli na podwórko? :blink:


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A to oni jak Ci weszli na podwórko?

 

Z tyłu weszli, jest łąką i pola za stodołą. Rozmontowali ogrodzenie z tyłu i pastucha i weszli. Nawet potem pozamykali za sobą bramę. Parę domów dalej wzięli c330 w ten sam sposób. Nikt nic nie widział.

 

W ogóle to ojca ciągnik i gospodarstwo ja występuje gościnnie. Policja była, podejrzanych brak - raczej brak szans żeby odzyskać ciągnik.

 

Temat raczej na przestrogę dla pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszko    1

Jakie skur*ysyny . Współczuje. Jak by nie było kilka tysięcy poszło w plecy. teraz to strach zostawić ciągnik gdzieś za stodołą ...:huh:


Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    61

Takie traktory idą na części, które są sprzedawane możliwe w całej Polsce

 

Mieszkam niedaleko bo w Okolicach Żuromina. Z Wiśniewa znam Darka D.


"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Wydaje mi się że szanse na odnalezienie ciągnika są już nie wielkie.

Pewnie już jest wywieziony na drugi koniec polski na części pójdzie, sprzeda bez papierów albo przebiją numery tak jak u mnie ostatnio na wiosnę też skradli c-360 i przebili numery ale udało się policji ją odnaleźć bo nie zdążyli przemalować a była schowana u gościa w stodole 2 wioski dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcel1231    0

ja mieszkam daleko od ciebie ale takiego sku.... to bym zabił ;[

u nas na wsi chodzi również złodziej ale nie kradnie ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Wczoraj przeglądałem allegro i znalazłem ogłoszenie części do ursusa C 360 od a do z popatrz może ci się coś rzuci w oczy.

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil21    11

u nas na wsi gościu zostawia c-360 w polach na łące z ratacyjną bo sobie codziennie trawy usieka i widze sześdziesiatka stoi już drugi tydzień i nik się na nią nie chce skusić , ale u nas nie grasują złodzieje, ale "klinham" współczuje teraz w srodku żniw ciągnik ukraść , macie jeszcze jakieś inne ciągniki , czy tylko c-360 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj