kostek

KRADZIEŻE!

Polecane posty

zonk28    1

Ja znam gościa co krowy kradnie ze środkowej Polski nocą jeżdżą i kradną z pól ludziom i u nas na mięso i na targu sprzedają.Ale zycie mi miłe i nie mieszam się w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

macie jeszcze jakieś inne ciągniki , czy tylko c-360

 

Coś tam mamy ale glówny ciągnik poszedł. Tutaj też 30 lat ojcu nie ukradli aż do teraz.

Na złodziei nie ma mądrego, jak się uprą to i tak ukradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

U nas w radziejowskim też taki s******** chodzą a to k**** ktos psy truje , szyby r******** w budnkach . powno jacys szesnastoletni dorosli k***** szukaja wrażeń.

A najlepsze było to że kiedyś mojemu sąsiadowi ukradli skibe od pluga! to trzeba mieć nas**** żeby ukraść skibe.A co do 60 to współczuje ale raczej marne szanse żeby ją znaleźli bo możliwe że to zorganizowana grupa. przypomnij sobie czy ktos sie wokoł ciebie nie krecił [podejrzany]. Jak zam życie to pewnie ktos sie krecił dał cynk i poszła .pewnie juz ją pomalowali maske nową załozyli s******* j******

Edytowano przez milanreal1
literówki, wulgaryzmy

sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunglehead    0

@zonk28 czy ty wstydu nie masz ,czy na głowę Ci padło?! Anonimowo zgłoś gagatków, a nie jeszcze ludzi wkurzasz, że wiesz ale nie powiesz, bo się boisz. Trzeba było albo nic nie pisać albo siedzieć cicho. Jak będzie dalej taka polska mentalność to nadal będzie u nas przeświadczenie, iż jak coś ukradnę to nikt nie zgłosi, ponieważ się boi. Zgłaszaj bydlaków jak najszybciej, bo to i ty dajesz im przyzwolenie na dalszą działalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Już jedni zgłosili to żle skończyli oni mają układy z Policją , więc nadaremne próby anonimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak by ich dorwać to tak im wpier***** żeby DNA robili co by rodzina skurwieli rozpoznała dla takich litości bym nie miał ;[ a co do ciągnika to współczuje :( może się znajdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

ja mieszkam daleko od ciebie ale takiego sku.... to bym zabił ;[

u nas na wsi chodzi również złodziej ale nie kradnie ciągników

po co od razu zabijać, jak się dowiesz kto kradł bierzesz kilku wkurzonych gości (sąsiadów lub kumpli), ubieracie się tak żeby nikt was nie poznał (kominiarka obowiązkowa), pożyczacie samochód od jakiegoś wujaszka (żeby nikt go nie poznał) zakrywasz tablice i jedziesz gościowi wytłumaczyć że nie można kraść, a żeby zrozumiał łamiesz mu powiedzmy ręce i kolano (dlaczego kolano?, bo ręce się zrosną i dalej będzie mógł kraść, a po kolanie będzie kulał i nie zachce mu się iść na szaber)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMIN93    0

już ja bym takiemu skurwielowi zęby policzył

mogi złodziej ukaść też na jakieś zlecenei np ciągnik do obory czy jakies gospodarstwo na uboczy gdzie same pola wkoło domu są i będzie dalej pracował a mogła pujść odrazu na części

a ubespieczona chociaż była \??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Eee tam kolano i ręce to za mało jak by jeszcze żebra poprzetrącać i miednicę połamać ząbki powyrywać kombinerkami i jeszcze na deser zmiażdżyć genitalia :lol: to w tedy by się czegoś nauczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

kolego ostry i bezwzględny jestes ;)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Koledzy przeginacie. Rozumiem emocje ale chyba można to jakoś inaczej napisać.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Blisko mnie :( Wiosną u mnie w gminie (pogranicze WML i WPZ)w ten sam sposób zniknęły 4 auta i ogromne ilości paliwa jednej nocy. Fakt że kilka dni potem sprawcy zostali złapani podczas innej kradzieży. Kieruj wzrok na północ kolego.... :(

 

Policja tragiczna jest. Krótko po tamtych kradzieżach z tatą widzieliśmy jak 3 kolesi zatrzymało się we wsi ok. godziny 2 w nocy i chodzili przez płoty zerkali, policja na przejechanie 14km potrzebowała wtedy 33minut.... Po ok.20 minutach pan z policji dzwonił do mnie i pytał co się dzieje bo nie wie czy patrol ma wysłać. Myślałem że go zbluzgam... :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolj4    1

Szczere wyrazy współczucia kolego.Na jednym z forum off roadowych znalazłem temat jak zabezpieczyc auto przed kradzieżą.Właściciel auta kupił w sklepie rybackim chaczyki na ryby, wyprostolwał i umocował pionowo w deski.Następnie chował deskę pod obicie fotela aż pewnego razu złodziej chcąc ukraść jego auto usiadł na tym że "zabezpieczeniu" i pozostał do rana czekając na właściciela :lol: Tylko ze pomysłodawca po tym incydencie miał problemy i był aż 3 lata po sądach ciągany ale nie wiem jak się to skończyło.

 

Tak więc moim zdaniem trzeba kombinować.Można zamontować hebel i wyłączać zasilanie gdy nie użytkujemy sprzętu.Tylko trzeba to zrobić w dyskretnym miejscu B)

Edytowano przez karolj4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

wspolczuje kolego

 

ale napisze o swoim zabezpieczeniu a zarazem moze wam sie przydac;

po kontrolke oleju podloczylem klakson, oczywiscie przez przekaznik, wlaczaczajac kluczyk wlacza sie klakson, oczywiscie trzeba gdzies ukryc maly wylacznik potrzebny do rozloczenia klaksonu przy odpalaniu, w nocy obudzi kazdego

 

drugi plus tego rozwiazania a zarazem jeden z podstawowych, to ze informuje skutecznie podczas pracy o braku cisnienia oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Cholera... Kradną już z podwórek... A ja nie raz zostawiam na polu jak ide na obiad... Masakra...

@Daniel 1987 przecież nie koniecznie muszą odpalać go jak jest ich kilku to mogą wyprowadzić go ręcznie z podwórka a potem na lawete. Klakson szybko można odłaczyć pod maską. Najlepiej jest jak juz to klemę odkręcić i nie zapali Ale oni i tak znajdą sposób na to by ukraść kradna auta z alarmem to taką 60tke? heh nie ma szans...

Edytowano przez Patryk3802

Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak już ukradli to można się pomodlić modlitwą ze znanego filmu "Gdy wieczorne zgasną zorze zanim głowę do snu złoże modlitwę moją zanoszę bogu ojcu i synowi dopier**** złodziejowi...." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

@Patryk3802 jakby sie tak dochodzic to pociagniesz i bez akumulatorow odpalisz, ale chyba jest wygodniejsze wcisnac jakis przelacznik niz co rano podpinac akumulatory, oczywista rzecza jest ze niema 100% zabezpieczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Nie no jest 100% zabezpieczenia jak śpisz z kałachem koło ciągnika :lol: ale bez żartów współczuje właścicielowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

mozna nawet spac w czolgu, tylko problemem jest, ze spisz, i nie wiesz czy wczesniej glowy nie ukreca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

Co za skur****** :( nie mają już co robić :( współczuję i bd się rozglądać


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C330MM    0

Współczuję Ci bo wiem co teraz przeżywasz,kiedyś mojemu ojcu ukradli nowiuteńkiego poloneza spod kościoła (był jego właścicielem 1 tydzień!). Jak się okazało złodziejem był nasz sąsiad i dobry kolega mojego ojca, oczywiście wszyscy na wsi wiedzieli o tym ale nie było dowodów. Krew mnie zalewa,że takie mendy święta ziemia nosi.Wiem,że on ma dobre kontakty z policją bo radiowóz często u niego stoi. A jak ojciec poszedł składać zeznania w sprawie tego poloneza na komendę to policjant od razu do niego:,, Czy dobrze pan żyje z sąsiadami?,,:( Czujecie fazę.

Moja rada nie szukaj daleko, mógł Cie wystawić ktoś od Ciebie z miejscowości albo nawet z rodziny(znam taki przypadek). Może miałeś z kimś zatargi albo ktoś Ci zazdrościł że się dorobiłeś. Ja bym szedł w tą stronę.

P.S. Wcześniej czy później ten sk...syn zapłaci za swoje czyny.

Edytowano przez C330MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dykon    73

sąsiadowi pokradli 2 cięgła , przekaźnik od rozrzutnika zaczepy polowe , próbowali się dobrać do przekaźnika od prasy ale był klucz potrzebny , za kilka dni przyszli po niego ale już była prasa schowana to poodkręcali światła od przyczepy itp ..... kiedyś mu do bizona nasypali czegoś w silnik i się zatarł ;/ takie są uroki życia . powodzenia w poszukiwaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froniu    0

Kolego współczuje 12 lipca skradziono c- 360 mojemu ojcu w okolicy Strzelec do Mławy nie jest daleko pewnie to ta sama grupa ciągnik też załadowano na auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

po co od razu zabijać, jak się dowiesz kto kradł bierzesz kilku wkurzonych gości (sąsiadów lub kumpli), ubieracie się tak żeby nikt was nie poznał (kominiarka obowiązkowa), pożyczacie samochód od jakiegoś wujaszka (żeby nikt go nie poznał) zakrywasz tablice i jedziesz gościowi wytłumaczyć że nie można kraść, a żeby zrozumiał łamiesz mu powiedzmy ręce i kolano (dlaczego kolano?, bo ręce się zrosną i dalej będzie mógł kraść, a po kolanie będzie kulał i nie zachce mu się iść na szaber)

 

Jest to ciekawe rozwiązanie szczególnie że za kominiarkę płaciłem chyba niecałe 5 czy 10 PLN.

Co do kolana - strzał z boku, boli jak )#$%@%_#$

 

Problem jest gdzie indziej - nie byłoby tyle złodziejstwa gdyby nie było popytu na sprzęt. Popatrzcie czy czasem nie zjawiają się goście co ma spawarkę do przedania, agregat, cięgna, zapieczętowany nowy superol CC. Dodatkowo popatrzcie co leży na złomach a raczej co jest oddawane na złom - znajomy ostatnio wyciągnął dwa silniki do MTZ'ta ze złomu (zalał olejem i odpalił - stan bardzo dobry). Znajomemu gdy zginęły obciążniki od ciągnika to tego samego dnia stał z policją na punkcie skupu złomu i skupujący podawał dane osoby która mu te obciążniki przyniosła. Był to gostek z tej samej wsi.

 

Poza tym czy wierzycie że te wszystkie ciągniki które rzekomo przyjechały z zachodu i zostały rozebrane na cześci są legalne?

Numerów silnika już nie ma w dowodach rejestracyjnych jedynie numer ramy (czyli albo skrzyni albo tylnego mostu które pewnie i tak pójdą na złom).

Dodatkowo sporo jeździ ciągników bez papierów ale papiery ktoś ma i chętnie przygarnie nawet lewy ciągnik który zalegalizuje.

 

Stryjek ostatnio gonił z podwórka typków którzy chcieli "pozbierać wiśnie", najlepsze było to że wiśnie zjadły szpaki 10 dni wcześniej a u stryjka samego złomu jest z 10 ton ;).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj