kostek

KRADZIEŻE!

Polecane posty

arassso    3

u mnie 1700 litry ropy ukradli ropa stała przy wejscu do domu bo była swierzo przywieziona . kiedyś dziedek wtsaje w nocy psy szcekają pod bizonikiem 4 gości lezy jak sie lampy zaswiciły i psy pod kombajn złapalismy supy nakopalismy i na policje. obok domu stały płyki 4 i 5 skibowe odkrecili mi z 4 skibowych ostatnia skibe słypica została a z 5 skibowych prubowali wsyzstkoe po kolei ale nie mogli bo zapieczone śruby były. opryskiwacz kiedys znalazłem w pół pola wyniesiony i dali spokuj bo było trochge wody i ciezki był cvhyba nie wiedzieli jak spuścić . u wujka całe 4 skibowe pługi ukradli. ja mam lipnie bo dwie gospodarki i na jednej sama babcia mieszka i duzo sprzetu tam stoi i tam własnie w okolicy kradną duzo . u mnie sie uspokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

w mojej okolicy rok temu popularne byly tloki od przyczep cyklopow rozdzielacze od cyklopow swinie paliwo, ukradli takze 2 60-tki z PGR nieliczac juz drobnych elektronarzedzi no i kable tez widze ze nie tylko u nas popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwa lata temu buraki pastewne były jakieś 10 metrów od drogi i w nocy między sobotą a niedzielą jakiś wóz buraków ukradli jak to zobaczyłem to chciało mi sie śmiać normalnie prze kolesie były żeby buraki kraść to juz przesada.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1919    0

Mi rok temu przedziurawił (nożem) ktoś koła przy 2 przyczepach (HL). Na oponach znalałem od 4do 6 otworów.

 

To jest dopiero wkur.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Mojemu znajomemu ukradli New Hollanda TM130, który stal w garażu na jego podwórku bylo to w nocy. Rankiem znajomu zadzwonil po policje która po dniu dochodzenia byla już na tropie zlodzieij ale oni domyslali sie ze policja depcze im po pietach więc zpalili ciągnik. Naszczęscie znajomy mial NH ubezpieczonego i jak dostal ubezpieczenie kupil nowego TM130.


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Sąsiadowi mojego wujka przez 1 noc wynieśli z chlewni 4 duże tuczniki, a gościu miał kilka rodwailerów na podwórku. Nikt nic nie słyszał bo jak sie okazało podjechali Tarpanem jakieś 20 metrów za chlewnie. Ciekawe jak prowadzili te świnie na ten samochód? Chyba na smyczy :wacko: .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

U nas ukradli kobyłę ze źrebakiem, pierwsza taka kradzież we wsi, policja jak przyjechała to tylko obejrzała którędy je wyprowadzili spisali protokół i pojechali,

nawet psa ze sobą nie przywieźli chociaż ojciec jak do nich dzwonił to mówił by go przywieźli ( a w Węgrowie policjant chodzi z psem i sprawdza czy są takie same opony w samochodach :angry: ) przez dwa tygodnie szukaliśmy sami i nic nie znaleźliśmy doszliśmy do tego że prowadzili ich polami i koło 9 km

Za miesiąc przyszło nam zawiadomienie że sprawa została oddalona . A co najgorsze mieliśmy je już sprzedawać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

u mnie kiedyś trochę ropy ukradli


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Widziałem w TV jak pokazywali faceta co ukradł 26 ciągników. Wiecie jak wpadł?

Prawie codziennie innym traktorem w pole wyjeżdżał, nie sprzedawał ich.

Dobrze mu tak.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FQ    0

U mnie w okolicy jakos sie to nie zdarza na szczescie,przynajmniej od jakiegos czasu.Pare lat temu zginela w pobliskiej wsi glebozgryzarka, u kogos rozrzutnik no i znajomemu zwineli 5211.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Widziałem w TV jak pokazywali faceta co ukradł 26 ciągników. Wiecie jak wpadł?

Prawie codziennie innym traktorem w pole wyjeżdżał, nie sprzedawał ich.

Dobrze mu tak.

 

Masz może jakieś nagranie z tego ? Albo na stronce jakiejś ? U mnie to tylko miedziany kabel stary telefoniczny kopali. Złapali ich, dostali kare i dalej kopią :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mi sie wkradali w nocy do kurnika i kury kradli jak psa na nich spóściłem to ani razu nie pokazali sie umnie


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek22    0

mojemu przyjacielowi 2 miesiące temu opony w ursusie poprzebijali i potem deske na polu z gwożdziami zostawili

a wszystko za to ze sobie swoją wierzbe na miedzy ściął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
Widziałem w TV jak pokazywali faceta co ukradł 26 ciągników. Wiecie jak wpadł?

Prawie codziennie innym traktorem w pole wyjeżdżał, nie sprzedawał ich.

Dobrze mu tak.

szkoda że do kościoła nie jeździł...na hu komu tyle ciągników??? miał prywatny las na garaż??? ,ciekawe czy zeszył też sam-a lub t-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

CYTAT(ciagnikfan @ Jun 4 2007, 22:02 )

Widziałem w TV jak pokazywali faceta co ukradł 26 ciągników. Wiecie jak wpadł?

Prawie codziennie innym traktorem w pole wyjeżdżał, nie sprzedawał ich.

Dobrze mu tak.

 

To musiał byc chyba jakis idiota. Nie domyslil sie ze ludzie sie zorientuja........

Ciekawe jak ten gosc je kradl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

o to ja mogę spać spokojnie -pronara mi nie ukradną, no chyba ze wyniosą go :rolleyes: :rolleyes:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek0792    2

no dzieją sie dziwne rzeczy ale cóż , w te wakacje kolesiowi zabimbali sprzęt do wulkanizacji za około 30 tys, dokładnie maszynę do zmiany dużych opon(nie wiem jak to się nazywa profesjonalnie) :rolleyes: i kilka innych jeszcze, psy nie szczekały a z tego co wiadomo to złodzieje nieśli to we 4 -ech i załadowali na stara :rolleyes: i wszyscy siedzieli w domu,normalnie do wiary, gośc sprzętu nie ubezpieczył , a złodzieji nie złapali do dziś :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

U mnie we wsi nie było przypadków, że ciągnik ukradli, ale najchętniej takiemu co takie coś by zrobił to normalnie baseballem po jajach, a poźniej za te jaja (?) powieśić gnoja. To jedyna recepta na opamietanie takich idiotów. :) Ktoś pracuje ciężko na nowy sprzęt nowoczesny, a tu bach taki kurw@ debil ci kradnie i co możesz zrobić??? :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No u mnie nawet nie ma co kraść bo nie ma co. Na szczęście mi się nie zdążyło nic poza tym że bańkę od mleka (dojarka). Kumplowi wynieśli parę rzeczy typu bosch i takie tam. Ogólnie to takie złodzieje lekkiego sprzętu.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Koleś opowiadał jak wracali z disco i stała bańka przy drodze to się zatrzymali i zajumali tak dla jaj, jeszcze dobrze nie odjechali kadetem starym a tu już ich jakaś bawarka goni i droge zajeżdza oni w podłoge a te ich doganiają wydygali się i na parkinu przyfolgowali szybe uchylili i wyrzucili bańke i długa

 

 

inna chistoria to 15 lat temu koleś w zime po pijaku zakopał się w lesie nową c360 a że noc już była poszedł do domu i zostawił tak zakopany ciągnik, w nocy był mróz z -20 i tak trzymał dobrych kilka tyg, to stracił przez ten czas lampy rozrusznik proądnice i chyba nawet siedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

a mi ktas spuscila caly bak ropy z C360 2 miesiace temu !!!!!! ciagnik stal na podworku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
a mi ktas spuscila caly bak ropy z C360 2 miesiace temu !!!!!! ciagnik stal na podworku !!!

Mi kiedyś jak stał za stodołą w mf ponad 20 l oleju w skrzyni ubyło i może nie w temacie ale mleka ze zbiornika też czasami jakoś rano mniej się wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj