kostek

KRADZIEŻE!

Polecane posty

kostek    4

oglądam dziś telexpress i mówią za w powiecie brzeskim i tarnowskim giną ciagiki o bardzo duzej wartości

czy ktos słyszał cos na ten temat ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Rownież widziałem dzisiaj teleexpres i widziałem co tam mówili :) To smutne co sie dzieje w dzisiajszych czasach i trzeba pilnowac sprzetu albo wysoko ubezpieczyc,mam racje? Tylko dlaczego jak mówili ze kradna bardzo drogie ciągniki z klimatyzacja i sprzetem hi-fi a pokazywali nowego ursusa 5714 o ile sie nie myle który niema ani klimy ani sprzetu hi-fi :) Takze koledzy pilnujcie swoich sprzetów,zamykajcie gdzie sie da,kupujcie wielkie psy itd


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też dzisiaj też to widziałem, aż strach się bać. Nie dosyć że polski rolnik nie ma dużo kasy, a jak sobie cos nowego kupi to jeszcze ukradną. Współczuje rolnikom z tamtych stron. Pewnie teraz żadnej nocy nie prześpią.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

wiem to nie jest śmieszne, ale w takim razie trzeba zabierać akumulatory do domu...:)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

O ile pamiętam to było 2 lata temu. W 60-ce wysiadła pompa paliwowa i ściągnęliśmy ciągnik na podwórze, na drugi dzień rano wstajemy odkręcić ją i zawieść do regeneracji a tu cała stacyjka rozebrana, klemy pourywane, osłony od akumulatorów powyginane i brakuje sporo kluczy. Wkurzyliśmy się ostro. :angry: Pojechaliśmy po klucze bo nie było czym odkręcić i się dowiadujemy że sąsiadowi z kolonii chcieli nowego explorera ukraść. A że koleś kiedyś jeździł dla zabawy w rajdach, miał broń to z synem w samochód i za nimi 95 km jechali. Podobno strzelał sąsiad do nich, a oni w zamian butelki z wódko w niego rzucali. W końcu musieli ich zostawić bo koła im poszły. Się okazało że kolesie okradli gdzieś sklep i było im mało, próbowali 8 ciągników ukraść, ale zawsze albo psy, albo pompa rozwalona, albo koleś miał broń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
chciałbym takiego gnoja złapać w ręce i zrobic z nim co trzeba

Nie ty jeden, uwierz mi że nie ty jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Popatrzcie w tym dziale w tematach przyklejonych co jest temat o kradzieży JD :angry:


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawoo86    0

A macie jakiegoś linka do tego kawałka z Telexpresu.

Niestety nieogladalem wczorajszego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Jak by mi nowy ciągnik ukradli to bym złodziejom nogi z ............................. powyrywał


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

U nas we wsi to kradną paliwo, jakieś metalowe klapy, transformatory i inne. Nam to zaje***li beczkę aluminiową 1200litrów dwa lata temu i od tego czasu to moja mama jest wyczulona na szczekanie psów kiedy one w nocy szczekają to od razu do okna i luka co jest. I dzięki temu uniknęliśmy kradzieży nawet widziała kiedy wyszła na dwór jakiegoś kolesia uciekającego. To są skurwiele takiego to za jaja na słupie powiesić. :angry:


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

U mnie kradną opryskiwacze sadownicze a trochę dalej ukradli i oddali ciągnik c 360 i pompy z opryskiwaczy.


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U nas już długi czas nic nie ukradli ale kiedyś to brony, paliwo, słome kradli mi równiez paliwo i słome ukradli wiec wiem jak to jest.

 

Według mnie tylko duren moze kupic ciągnik za około 100tys zł i go nie ubezpieczyć.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

mi w zeszłym roku ukradli jakies 100 aluminiowych rur od deszczowni [jedna ok. 10kg za jakis miesiąc znalazłem je dwie wiochy dalej na złomie wszystkie zniszczone!!! :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no to ładnie cię załatwili :(:( :angry: :angry:takim to tylko po łbie i za kraty za takie czyny,żeby człowiek nie mógł spokojnie żyć,do czego to doszło??? :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

to, ze kradna jest godne pogardy (jesli nie czegos wiecej :( ). wiadomo, ze czesc ludzi kradnie bo nie ma z co zyc. to jest jeszcze nie takie k**ewskie, bo z glodu. ale jak jakas menda pasiasta kradnie, bo nie chce mu sie robic, albo na wóde, to takiego to za jaja wieszac. a juz najgorsi to sa osobnicy, co kupuja od nich takie towary "bez papierow". czy to pile lancuchowa, czy rower, nie mowiac juz o ciagniku. takich, to na pal nabijac, chyba, ze ktos zna gorsze metody :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no jasne,istnieją różne sposoby np: można takiego do ściany turem przybić...lub wykastrować a jak to nie pomoże to wypalić oczy zapałkami :(:):(:):(:) :rolleyes: hehehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

Chciał jednego razu gośc pożyczyć ciągnik mówię spoko weż go sobie po chwili przychodzi i mówi że nie może odpalić (co jaj co ale C-360 zawsze pali) zachodze patrze a tam rozrusznika niet tylko kabel zwisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W tamtą zimę się włamali do mojego garażu ale nic nie zginęło. Próbowali do garażu obok ale mam tam mocno kłódkę i został tylko ślady od próby zerwania.

Na jesieni u jednego zginęły kury (co ciekawe wybrali te najlepsze a te liche zostawili). Parę dni potem zginęły indyki i kaczki w sąsiedniej wiosce (i tak samo zostały najmniejsze).

 

Parę lat temu ktoś sobie podjechał pod pryzmę obornika i go trochę pożyczył (na wieczne oddanie)

 

A jeszcze jednemu dwa lata temu na jesieni zamiast ukraść słomę to podpalili cały stóg.

 

 

///

ortografia!!!

 

Piszesz posta??

Wybierz podgląd posta przed wysłaniem i sprawdź błędy!!


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Niewiem jak wam ale u mnie w tamtym roku zgineło chyba łącznie gdzieś 300 metrów kabla. Były trzy podejścia. Całą linię zrobioną do suszarni mi zwineli kabel od suszarni, od ssawki, przedłużacze i inne kable.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

W wiosce obok kolo siedzi na dalekiej kolonii, do najbliższego sąsiada jakieś 1200metrów, pewnego ranka wstaje a tu światła brak, wychodzi,okazuje się że 1600*4 metrów kabli ze słupów ukradli jednej nocy :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

Ja mieszkam jakieś 300m w pole od pozostałych domów i jakieś 3 lata temu przez 5 dni co ranek nie miałem prądu :( energetyka po południu zakładała a złodzieje w nocy zwijali! :rolleyes: ale szóstej nocy już nie zdążyli odjechali w kajdanach :(

 

///

ortografia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Ja jestem z powiatu tarnowskiego i do brzeskiego równiez nie mam daleko. Kumpel opowiadał mi, że gościu kupił nowego NH TVT 190 miał go około pół roku. Jego garaże były oddalone od domu o około 300m. W Boze Narodzenie zwineli mu NH i U1614. To było doppiero i niky nic nie widział i nikt nic nie wie?? A u mnie we wiosce to kable z sieci telefonicznych to co roku wymieniają :( Przynajmniej nie ma problemu z brakiem dostępu do internetu :rolleyes::(

 

P.S. Jakbyście robili obławe to dajcie znac chetnie pomogę:):(

 

Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj