Skocz do zawartości
mateunia19

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adik_ziel    3
Sprzedaje bo nie potrzebuje juz tego ciągnika a kase za sprzedaży chce przeznaczyć na sieczkarnie samobieżna.

Jak byś sprzedał tego Ursusa to byś kupił dobrą sieczkarnie Claasa za 110 tyś już znajdziesz pożądną. A masz jeszcze jakiś ciągnik oprócz Ursusa?

Wiadomość z agroFakt.pl

mirasek    7

912 raczej nie będe sprzedawał, poprostu badam rynek ;) kiedyś była taka opcja (może wróci) ale cóż innego będe mógł kupić w jego miejsce bez dużej dokładki? A tak wiem co mam, nie jest to żaden "popegieerowiec", przebieg jest rzeczywisty, nigdy nie było w nim grzebane, tur jest prawie nowy z kompletem chwytaków, tylko brak 4x4 dokucza ale mimo to szkoda go sprzedawać ;) Na nówke z niego starczy na tur, chwytaki i 4 koła ;)

Adik_ziel    3
912 raczej nie będe sprzedawał, poprostu badam rynek ;) kiedyś była taka opcja (może wróci) ale cóż innego będe mógł kupić w jego miejsce bez dużej dokładki? A tak wiem co mam, nie jest to żaden "popegieerowiec", przebieg jest rzeczywisty, nigdy nie było w nim grzebane, tur jest prawie nowy z kompletem chwytaków, tylko brak 4x4 dokucza ale mimo to szkoda go sprzedawać ;) Na nówke z niego starczy na tur, chwytaki i 4 koła ;)

A nie myślałeś o przednim napędzie do 912 kolega założył do zetora 7711 4x4 za 7 tyś ale zetor a ursus to co innego. Ciekawe czy da sie wogóle i jaka cena

Kamyk514    0

Mi się zdaje że cena nie będzie niska kiedyś widziałem na allegro przedni napęd do 914 za 10tyś zł

MarcinPykuS    62
Mi się zdaje że cena nie będzie niska kiedyś widziałem na allegro przedni napęd do 914 za 10tyś zł

Chyba do 912...914 to już jest 4x4... ;)

Najlepiej sprzedaj 912, bez tura, dołóż coś i kup 914.... ;)

mirasek    7
A nie myślałeś o przednim napędzie do 912 kolega założył do zetora 7711 4x4 za 7 tyś ale zetor a ursus to co innego. Ciekawe czy da sie wogóle i jaka cena

Pewnie że sie da, komplet do montarzu to jakieś 8-10 tys.zł, tyle że tych pieniędzy nie odzyska sie przy odsprzedaży. Myślałem poważnie nad tym napędem ale chyba tylko wstawie szerokie koła z przodu żeby sie nie zapadał na podmokłych łąkach.

Wskażcie mi 914 w niegorszym stanie jak mój 912 przy róznicy w cenie <10 tys.zł to jutro po niego jade ;) Zazwyczaj wszystkie są na zasadzie "zamienił stryjek..." ;)

Kamyk514    0
Chyba do 912...914 to już jest 4x4... ;)

Najlepiej sprzedaj 912, bez tura, dołóż coś i kup 914.... ;)

Tak do 912 tylko źle napisałem zamiast od 914 to napisałem do 914

zts    1
Pewnie że sie da, komplet do montarzu to jakieś 8-10 tys.zł, tyle że tych pieniędzy nie odzyska sie przy odsprzedaży. Myślałem poważnie nad tym napędem ale chyba tylko wstawie szerokie koła z przodu żeby sie nie zapadał na podmokłych łąkach.

Wskażcie mi 914 w niegorszym stanie jak mój 912 przy róznicy w cenie <10 tys.zł to jutro po niego jade ;) Zazwyczaj wszystkie są na zasadzie "zamienił stryjek..." ;)

Nie wiem czy za te 10 tyś kupisz dobry przedni napęd.

bayer    16

panowie a za samego tura ile bym dostał?dadam że w komplecie jest szufel,krokodyl i chwytak do bali

MarcinPykuS    62
panowie a za samego tura ile bym dostał?dadam że w komplecie jest szufel,krokodyl i chwytak do bali

Jeśli można wiedzieć to jakiej firmy masz tura...??? ;)

mirasek    7
Nie wiem czy za te 10 tyś kupisz dobry przedni napęd.

Też tak podejżewam, więc tym bardziej nie chce sie w to pchać. Dzisiaj ładowałem obornik z płyty i stwierdziem że nie chce sobie pogorszać obecnej zwrotności ciągnika ;)

@bayer

Tura wyceń tyle za ile go kupiłeś w 2003...

Adik_ziel    3
@bayer

Tura wyceń tyle za ile go kupiłeś w 2003

Czemu tak przecież go używał z 5 tys musiał by spuścić a ma 4 lata

bayer    16

kosztował 17 tyś.,ale dzwonił do mnie koleś który chce dać za niego 10 tyś. i nie wiem co robić!

mirasek    7
kosztował 17 tyś.,ale dzwonił do mnie koleś który chce dać za niego 10 tyś. i nie wiem co robić!

Wyśmiać tego pana ;) Za 10 tys.zł to możesz mu samą rame sprzedać. Popatrz ile teraz kosztuje nowy, po ile są poszczególne chwytaki... Ceń 17 i z tysiąca wypuść przy targowaniu ;) chyba że stan nie jest adekwatny do rocznika...

bayer    16

stan jest naprawde bardzo dobry,tylko że nowe są z joistikem a mój rocznik go nie ma

mirasek    7

Dużym atutem jest to że masz komplet podstawowych chwytaków, gdzie w używkach z zachodu jak jest coś oprócz łyżki to wielki sukces a dokupienie reszty chwytaków to duży koszt + przeróbka mocowań bo zazwyczaj nie pasują.

Także 10000zł to dla mnie śmieszna cena za taki ładowacz.

Kamyk514    0

Zgodzę się z @mirasek 10tyśięcy to wolał bym żeby on leżał ceń najmniej 15-17tyś

bayer    16

pewnie macie racje panowie,ale gościu był nie ugięty (pewnie jakiś handlarz).a wiecie może ile kosztuje taki nowy ładowacz?

Adik_ziel    3
powyżej 21 tys jak nic!! panowie a co teraz tanio kosztuje!!!??? chyba jedynie to co my wyprodukujemy!!

koło 25-30 tyś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się