Skocz do zawartości
mateunia19

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateunia19    0

Mam Ursusa C385 z 1976 r. Wszystkie opony są nowe, silnik bardzo dobry, pali na dotyk w zimę ma tylko trudności trochę z odpalaniem. wspomaganie bardzo dobrze działa fakt że jest serwo ale na razie nie narzekam bo na wiośnie zostało wymienione. Pompa od wspomagania także została niedawno wymieniona, podobnie pompka od podnośnika która jest w skrzyni pośredniej. mikropompka 1.5 lata temu była wymieniona i działa bez zażutu, przy okazji zostały wymieniona wszystkie pierścienie w koszyku na tylnim womie. nowa pompa wodna została założona w zimie. Pompki hamulcowe były wemienione 2 lata temu i wyrównywacz ale niestety hamulec jest tylko na lewe koło. Ciągnik ten niestety nie ma sprawnego żółwia i zająca tzw półbiegów, a podczas jazdy są trudności aby jechał prosto tylko lata po ulicy, wszystkie przeguby zostały wymione w tym roku.

wygląd wizualny bardzo dobry podobno jak instalacja elektryczna która działa bardzo dobrze. Podnośnik działa idealnie.

ile według was wart jest ten ciągnik na rynku??? proszę o opinie dziękuję z góry

Wiadomość z agroFakt.pl

mateunia19    0

chciałbym sprzedać ten Ciągnik ale najpierw chciałbym coś odpowiedniego znaleźć o podobnej mocy i oczywiście jakiś nowsze modele:P przynajmniej 2000r , albo Belarusa nowego:P a czym starszy ten ciągnik tym z rokiem coraz niższa będzie cena. Powiem że cena 15 tyś zł gdybym wziął za niego to byłoby super. Ojciec Ciągnik kupił jakieś 14lat temu z SKR za 25 tyś zł i był w nie najlepszym stanie . Chciał go już kiedyś sprzedać a dokładnie z 4 lata temu za 8 tyś zł bo był dość zniszczony. a jak ja wziąłem się za niego to nabrał wyglądu. mówię działa idealnie prawie.

Ferdek07    62
Jak mówisz że ciągnik jest zadbany to cena tak od 15 tys. do 17 tys....zerknij sobie na allegro i się popatrz.... :)

Potwierdzam,

A ja mam możliwość c385 z 78r za 8 - 9 tyś (podobno jakieś paiery już ma bo rok temu prawie wytargowąłem ją na 6,5 i mialem brać), silnik do roboty podobno panewki obruciło, robiła z turem przód rozbity że szok, skrzynia wom i tuz podobno ok czy warto? :) A opony bylejakie i obszelmiona troche

mateunia19    0

moim zdaniem wziąłbym na Twoim miejscu ten ciągnik jeśli lubisz przy nim póżniej dłubać. 8 tyś to nie dużo zawsze możesz go odpicować i sprzedać za dwukrotność ciągnika ale musiałbyś dołożyć jakieś 3 tyś( za najtańsze) na nowe opony wszystkie jeśli są kiepskie. ja przy swim mam radialki i dałem za jedną bo w lecie kupowałem to 1700 z dostawą bo u mnie w okolicy to nie były takich rozmiaru i sprowadzali ale diagonalne więc zamówiłem przez internet. pewnie jeszcze z jakieś drugie 2-3 tyś wydasz na inne remonty. ale jak byś go porządnie odpicował to może i 20 tyś byś wyciągnął.

malek2312    0

no ja miałem c385 ale ktoś go pożyczył wlał wode do chlodnicy a nie zamknoł kranika w bloku "kretyn" a cały ciągnik był jak zloto żół zając bez problemów blokada sprawna silnik po remącie 2 lata przed tym zdażeniem bła kapitalka palił na dotyk rozruch był na 24 a reszta instalacji na 12v blachy zdrowe po malowaniu pompa od hydrauliki jak po odpaleniu czasem nie łapała ale jak złapała to już było dobrze no silnik jeszcze jakoś tam zrobiliśmy tak tylko żeby chodził jako tako blok trzeba było kleić nowe pierścienie i poszła za 14tysi. jak by był przy tym przedni napęd to bym tego nie sprzedał za żadne pieniądze.

benek79    13

kolega tez sprzedawał takiego samego ,kapitalny remont dwa lata wczesniej i decyzja ze bedzie nowy. dostał 14tys i to po jakim czasie,chyba z trzy mies. sprzedawał!!!!

bayer    16

mam U-1224 z ładowaczem czołowy rok produkcji ciągnika 2003 jak myślicie za ile mogłbym go sprzedać?

Adik_ziel    3

ze 100tyś jak nic powinieneś wziąść szczególnie że to nie taki zły rocznik i mało mtg z 130tys i jeszcze ładowacz jest ;]

miko    0

Ogólnie będzie ci ciężko sprzedać, bo jak ktoś ma kupić ciągnik 4 letni to zapewne woli trochę dołożyći kupić nowy, a nowe ursusy nie są zbytnio chodliwym towarem ze względu na cenę i ogólną opinię o nich, więc myślę że za więcej niż 120 tys nikt nie da mimo że ma tura bo zetor nowy kosztuje 140 tys zł po zniżkach, i można skorzystać z dofinansowania a nie wiem czy w twoim przypadku będzie to możliwe. Ogólnie będzie ciężko sprzedać za cenę, którą jest wart, będziesz musiał sporo opuścić.

mirasek    7

To ja podłącze sie pod temat. Na ile wycenilibyście Ursusa 912 z Turem 6 (szufla, krokodyl, chwytak do bel) od pierwszego właściciela, rocznik 91/92, 2200mth, opony radialki 95%, tur czteroletni. Tak z czystej ciekawości...

Adik_ziel    3
To ja podłącze sie pod temat. Na ile wycenilibyście Ursusa 912 z Turem 6 (szufla, krokodyl, chwytak do bel) od pierwszego właściciela, rocznik 91/92, 2200mth, opony radialki 95%, tur czteroletni. Tak z czystej ciekawości...

A co chcesz sprzedać ? z 50tyś nie wiem ile stoją na necie

kposy    1

ja bym wycenil na 32 000

rino    1

Szybko się coś pozbywasz tego Ursuska, ja bym 120tyś za niego nie dał bo to zawsze ursus....

Adik_ziel    3
ja bym wycenil na 32 000

na pewno nie 32tyś sam tur kosztuje z 15tyś jeszcze opony prawie nówki rocznik 91/92 w galerii wygląda na zadbanego

bayer    16

Sprzedaje bo nie potrzebuje juz tego ciągnika a kase za sprzedaży chce przeznaczyć na sieczkarnie samobieżna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się