Zaloguj się, aby obserwować  
truck

Co sądzicie o przyczepach wielofunkcyjnych?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor    4

chodzi ci o takie w ktorych jest jedno podwozie i mozna na to zakładac przyczepe obiętosciową ,woz asenizacyjny itp? npo napewno to fajny patent jesli nie potrzebojesz kilku przyczep na raz i napewno nie jest to tanie :P na wiekszych gospodarstwach gdzie woz asenizacyjny np nie jest potrzebny często a czesciej potrzebna zwykła paka to dobry pomysł bo beczke mozna w karzdej chwili zapiąc bez potrzeby kupowania osobnej ktora by miała stac cały rok :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

wszystko zalezy od ceny, jeśli przekalkulował bym, że taka 3 w jednym przyczepa jest ze 40% tańsza to tak, ale jeśli nie to 3 przyczepy się przydadzą i w żniwa i w przyczepe objętościową i w rozrzutnik można od biedy zborze sypać, a zmiana nadwozia kilka razy w tyg to też niepotzrebna strata czasu i paliwa, ale wszystko tak jak na wstepie jaka jest tego cen abo boez tego nic nie da się ocenić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truck    0
Wielofunkcyjnych tzn?

Możesz zapodać jakiś przykład?

m.in przyczepa z systemem prasującym i nakładka zmienna rozrzurnik np.obornika lub inna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fliegl Gigant- fajny patent, powinien sie sprawdzić.

Zajmuje mało miejsca, ale nie można zrobić z niego beczki jak w Joskinie Cargo.

Znów Joskin zajmuje dużo miejsca: rozrzutnik, beczka, objętościowa i skorupowa a dotego podwozie, które może być przechowywane pod jednym z nadwozi. Jeżeli ktoś potrzebuje beczki i rozrzutnika (który może być używany przy kiszonkach) i nic więcej to polecam Joskina.

Będzie zajmował tyle samo miejsca co beczka i rozrzutnik, ale będzie tańszy niż np.: inna zachodnia beczka + przyczepa wielofunkcyjna lub zachodni rozrzutnik.

Jednak przy tym rozwiązaniu (Joskin Cargo beczka+ rorzutnik) trzeba będzie mieć jeszcze normalne przyczepy.

Jeżeli chcemy obejść się bez konwencjonalnych przyczep to kupujemy Fliegla Giganta + beczkowóz.

Tak więc wszystko zależy w jakim stopniu potrzebujemy konwecjonalnych przyczep i ilu mamy ludzi do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elessar1410    3

Sądzę, że to dobra rzecz dla średnich gospodarstw. Część maszyn w gospodarstwie wykorzystywana jest sezonowo. Jedno podwozie i 10 nadwozi - to jest coś. Mniejsze gospodarstwa mogą poza samą pracą rolną zająć się leśnictwem czy gospodarką komunalną - mieć z tego dodatkowe pieniądze. System hakowy na to pozwala. Co do Joskina Cargo czy Universalu Polmotu to sądzę, że to ciekawy sprzęt, jednak nie sprawdzi się w innych branżach. Sadzę, że system przyczep hakowych jest najlepszym z możliwych. Mając taką przyczepę możemy z niej zrobić skorupe, wóz asenizacyjny, wóz przeładowczy, rozrzutnik, platforme do bel, przyczepę budowlaną, przyczepę leśną, przyczepę do przewozu materiałów budowlanch - taką z HDS-em, platformę -lawetę, kontener komunalny, betoniarkę, śmieciarkę. Cenowo wyjdzie taniej mniej więcej o połowę bo kiedyś kalkulowałem. Sądzę, że takie przyczepy to przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj