Skocz do zawartości
wielkimati1990

John Deere 8285r czy Masey Ferguson 8660??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ferguson

Witam

Zamierzam zakupić nowy traktor i mam dylemat który z tych 2 wybrać. Dodam że to będzie ciągnik główny. Obecnie posiadam 150ha ale zamierzam dokupić pola ziemie ciężkie i pagórkowate. Jak na razie będzie pracował z pługiem pół zawieszanym Lemkena 7 skibowym i formownicą redlin struika 6 rzędową oraz agregatem ścierniskowym lemken karat noi oczywiście w transporcie. Z góry dziękuje za komentarze.

kgbck    6

heh mysle ze ktory ci sie bardziej podoba bo jeden i drugi to swietny wybor :) Sorki za ogolne zdanie

Wiadomość z agroFakt.pl

MalyJohn    218

Potwierdzę kolegę wyżej. Widziałem oba ciągniki w akcji i oba były na prawdę super. Według mnie obydwa są godne polecenie. Na pewno będziesz z nich zadowolony. A co do wyboru, to według mnie głównym aspektem wyboru powinna być cena, oraz bliskość serwisu. Oraz według mnie MF ładniejszy :)

a8185    25

koledzy wyzej mają racje ktorego bys nie wybral bedziesz zadowolony :rolleyes: . nie ma wiekszego sensu naklaniac do jednego czy drugiego bo są podobnej jakości. ;) przesledz szczegolowo niektore parametry np spalanie bo paliwo do najtanszych nie nalezy <_< , a najlepiej wez na testy jezeli jest taka mozliwość. bedziesz wiedzial w ktorym ci sie lepiej pracuje. B)

kgbck    6

Potwierdzę kolegę wyżej. Widziałem oba ciągniki w akcji i oba były na prawdę super. Według mnie obydwa są godne polecenie. Na pewno będziesz z nich zadowolony. A co do wyboru, to według mnie głównym aspektem wyboru powinna być cena, oraz bliskość serwisu. Oraz według mnie MF ładniejszy :)

Popieram przeanalizuj bliskosc serwisu itakie tam i wtedy zdecyduj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się