Polecane posty

maniack1211    0

Witam, mam pytanie, mam zbiornik na powietrze pod ciągnikiem, ze zbiornika idzie przewód ( rurka metalowa) do komresora ( wbudowanu orginalnie) kolo wlewu oleju do silnika ( ursus c-355) i mam pytanie czy ten kompresor pompuje cały czas CZY JAKOŚ SIE GO ZAŁAŃCZA I CZY TA BUTLA MA JKIŚ ZAWÓR ZE NP. PRZY ILUŚ ATM. WYPUSZCZA POWIETRZE CZY A JAKIEJ ZASADZIE JEST TO ROZWIAZANE, i jeszcze jedno . od butli idzie przewód do gniazda tam gdzie się wpina przyczepe ale po srdku jest rurka zagięta czy jak ten kawałek wytne i założe zwykły zbrojony wąż to wytrzyma, czy wystrzeli ten wąż.

 

 

 

 

a tu link zdjecie poglądowe i to co ? jak ktoś wie to niech napisze : http://fotofotki.pl/pliki_img/pueqbq436tve94suqqf.jpg

Edytowano przez maniack1211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon15    1

To za sprężarką jest odolejacz, usuwa zanieczyszczenia z powietrza.

Przed butlą jest regulator cisnienia.

Spręzarka w 3p cały czas pompuje<nie wiem jak tu>, Ja w butli mam zabezpieczenie(nie wiem jak reszta), musi ci gdzies uciekac powietrz bo to jest nie mozliwe zeby obieg był zamkniety

 

Ps, nie potrzebne 3 tematy!

Edytowano przez szymon15

Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jeśli sprężarka jest nie używana to można ją wyłączyć,jest sprzęgło.

Między butlą a wyjściem na przyczepę ma być PEDAŁ HAMULCA !!!!

Poza tym wszystko na zdjęciu jest OK.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gz330    1

Mam pytanie czy w każdej trzydziestce kompresor cieknie niemiłosiernie i jakie znacie sposoby aby pozbyć się wycieków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Z tyłu kompresora, po drugiej stronie jak koło jest odpowietrznik i tamtędy mi ciekł. Jak zmniejszył się poziom oleju to przestało. Gdzie Ci cieknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

standard w ciapkach

jak kiedyś mielismy takiego, to zawsze zdejmowało sie pasek ze sprężarki i zakładało sie tylko w razie potrzeby użycia pneumatyki (jak nie był napięty ciasno, to dawało sie go zdjąć i założyć przy pomocy zwykłego śrubokręta).

Ot takie obejście problemu (bo żeby naprawic, to trzeba do sprężarki nowe bebechy, żeby zlikwidować przedmuchy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad-al    0

A czy sprężarka nadążą z powietrzem? I czy w powietrzu nie ma oleju?

Edytowano przez ad-al

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Ten otworek to jest odma komory korbowej sprężarki. Nawet w nowej sprężarce będzie tamtędy dmuchać no i niestety pluć olejem.

By w powietrzu nie było oleju stosuje się odolejacz.

To czy sprężarka "nadąża z powietrzem" zależne jest od jej stanu, obrotów silnika, ustawionego-używanego ciśnienia, zapotrzebowania układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margariett    0

Witam JEstem nowym użytkownikiem. Mam strasznie piekielną prośbe kupiłem zestaw kompresor baniak i ine tam częsci i porzebuje instrukcji jak zabudować je co capka czy ktos potrafi mi pomóc z gory dziękuje Margariett@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Patryk212
      Witam planuje kupić kompresor do 1000zł. Będzie używany do pompowania, czasami malowania i klucza pneumatycznego. Jaki byście polecili. Znalazłem na allegro taki 
      https://allegro.pl/kompresor-sprezarka-tagred-100l-2t-8w1-separator-i6023550660.html    
    • Przez lukasz9741
      Witam.
      Na początek chciał bym się przywita bo to mój pierwszy post na forum.
      Mam na imię Łukasz i posiadam ursusa c330m z1991r.
      W dniu dzisiejszym urwało mi się ramię kierownicze prawe coś takiego: http://allegro.pl/ramie-kolumny-kierowniczej-c330-ursus-oryginal-p-l-i5480372251.html
      Czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać aby samemu to wymienić?
      z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
    • Przez Kondzio342
      Witam koledzy pomozcie potrzebny kompresor urzywany w gospodarstwie. Agregat malarski od czasu do czasu czasami jakies kolo montarzownica zdjac czy cos przedmuchac. Co polecacie rozsadne i zeby popracowalo troszeczke????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj