T171

Valtra T171 Advance-Wyrwana obudowa łożyska w przednim moście

Polecane posty

T171    0

WITAM ,odnosnie mojej Valtry T171 ,czy słyszał może ktoś o takiej usterce jaką opisuje? co mogło być przyvzyną? wada fabryczna czy moze słaby materiał?sam jestm operatorem i dbam o nią jak o dziecko ma 1300mth i wszystkie przeglady robie w ASO i przepłacam oczywiscie..ale dlaczego mogło wyrwać obudowe łożyska z przedniego mostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

to naprawde psikus byc moze wada materialu wada fabryczna raczej nie przy tylu mtg powino wyjsc wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a jakieś zdjęcia, opis sytuacji w jakiej to sie stało???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ile masz ją po gwarancji? Ja bym popytał w serwisie czy nie było takich przypadków niekoniecznie w Polsce i próbował się jakoś dogadać by zrobili na gwarancji. No jeśli nie to pozostanie Ci wymiana na nową za Twoją kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T171    0

Mam ja po gwarancji niby od marca tego roku,ale po tym jak wczesniej wymienili turbo i komputer to dal mi niby z Paczkowa gwarancje na rok czasu,ale na silnik ,wiem ,ze obowiazuje rękojmia na 24 miesiące.na cały ciągnik, Stało się to wczoraj podczas orki pola po kukurydzy,warunki były wporządku jestem z małopolski więc ziemie mamy bardzo dobre do uprawy ,za to dużę rozdrobnienie i działki o nie regularnych kształtach ,więc hydraulika cierpi poniważ wystpują częste nawroty itp.poprostu dojechałem do uwrocia i cos zgrzytneło ...nie było dodatkowego przeciążenia czy coś,nie staluje maszyny ponieważ sam nią pracuje i staram się dbać. Teraz żałuje tego wyboru poniewąz miałem John Deera 7730 w nieco większych pieniądzach ,ale zapewne amerykaniec by się tak nie posypał...Ta moja Valtra to potężny ciągnik i nie spodziewałem się ,żę coś takiego może się stać.Ukręciło wał jak zapałki i poszła obudowa ,która na pierwszy rzut oka wydaje się solidna. Fotek nie mam jeszcze,bo wczoraj w nocy ledwo co ją zciągnelismy do domu .Jeżeli się nie dogadam z Dealerem to chyba sprawe opre o sąd chociaż bardzo bym nie chciał,a czy ktoś z Was nigdy wczesniej nie słyszał o takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
    • Przez Wicia19862e
      Panowie potrzebuje pomocy w sprawie przedniego napędu hydraulicznego, otóż został trochę uruchomiony bo trochę reaguje ale blokuje jedno koło i z jednego koła leje się olej.moze ktoś pomoże. 
       
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
    • Przez mastid
      Witam, może ktoś mi podpowie gdzie znajduje się czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego w traktorze Valtra n101 ?? Jak go najlepiej sprawdzić czy działa??
    • Przez KOSTEK12
      Witam,czy po zatrzymaniu ciągnika rewers mechaniczny powinien delikatnie zgrzytać ,oglądałem ostatnio Valmeta 6300 i właśnie tak się dzieje,nie jest to mocny zgrzyt ale jednak wyraźnie słychać, dodam że przerzuca się bez większych oporów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj