Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Michał123
      Dzień dobry, czy mógłby mi ktoś polecić jakiś ciągnik 70-80km do 25tyś? Ciągnik musi posiadać napęd na przód. Będę używał go w ładowaczu czołowym także dobrze by było gdyby był tani w naprawie i obsłudze i dość zwrotny.
    • Przez rolnik_profil
      Jeśli temat nie w tym miejscu to proszę i przeniesienie. Ile mocy potrzeba aby podłączyć agregat uprawowo siewny ? Żeby był szerszy od ciągnika. Ziemia 18 hektarów - połowa glina a połowa lżejsze ziemie. Większych górek brak. Czy potrzeba aż 130 - 150 KM ? Chodzi żeby się nie męczył ale też żeby nie robił dzień w polu a cały rok stał niewykorzystany. Żeby był również w stanie pociągnąć pług 3 lub 4 skibowy obracany. Ciągnik oczywiście używany do 40 tys 4x4
      czy Renault 110.14 da radę ? Czy przynajmniej te 133.14?
      mf tez wchodzi w grę 
    • Przez marekha80
      witam wszystkich!! mam mały dylemat ponieważ podpisałem umowę na zakup nowego ciągnika cena ok 155tyś brutto. mam doświadczenie z zetorem 7245, 9245 98km, to ma być ciągnik głównie do prac cięższych i nie chciałbym by był gorszy od tego 9245 bo mam z nim miłe wspomnienia. i teraz czy forterra 90km czy coś innego. przedział mocy od 80-100km. dziękuje z góry, za porady.
    • Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez rolnik0987654321
      Witam. Poszukuję Ciągnika w przedziale mocy tak 100 -140 km. Cenowo tak max 115000 zł i tka przynajmniej koło 2008 roku. Ciągnik do pługa siewnika do kukurydzy i docelowo tur. 
      Z góry dzięki za porady 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.