Skocz do zawartości

Polecane posty

Pawel64    0

witam , mam 35 letniego bizona Z056 proszę o radę : chciałem dokupić sieczkarnię ale obawiam się czy on to wytrzyma i sobie poradzi ?

MOROLMA    1

Witam. Pewno że da radę a dlaczego miałby nie dac sobie rady . Najlepszą opcją dla Pana byłaby opcja z napędu z silnika ( rolki ).Producent Września lub Wągrowiec . Służymy pomocą przy zakupie . Pozdrawiamy MOROLMA GNIEZNO tel. 695 735 429 . Rozdrabniacze można zobaczyć i przeczytac na storonie www.morolma.pl

jacor73    1

Ja w zeszłym roku założyłem sieczkarnie do 36 letniego, tylko wybrałem wersję napędu z odrzutnika(mniej przeróbek), zero jakichkolwiek problemów. Faktem jest ,że  silnik tylko minimalnie bierze olej tak jak było przed założeniem sieczkarni. Całość prac wykonana samodzielnie, sieczkarnia z Wągrowca.

Edytowano przez jacor73

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    243

<p>Jeśli silnik masz zdrowy to oczywiście że da radę. Nie masz się czym przejmowac, tylko zakładać.</p>

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Pawel64    0

dzięki panowie za podpowiedzi  , silnik u bizona dość mocny , sieczkarnię właśnie z wągrowca już zamówiłem ,tylko trochę się obawiałem

czy mój staruszek się nie rozleci  :)

corrado    243

Nie rozleci się nie rozleci. Będzie jeszcze długo śmigła z sieczkarnią.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

gomez181    10

witam.mam problem z sieczkarnia w bizonie,chwile pokosi i sieczkarnia sie obrywa. dodam ze noże sa wyjechane ale wyważone . moze ten wal wywazyc??? albo komplet nowych noży problem rozwiąże?

margoo78    77

Jak to noże wyważone a wał chcesz wyważać, przecież to zawozi się w komplecie do wyważenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez r0bs0n_rulez
      Witam serdecznie,
      Niedawno nabyłem ładowarkę Weidemann 912 DM z trzycylindrowym silnikiem Mitsubishi. Chciałbym zapytać o kwestię napędu. Wiem, że maszyna powinna mieć napęd na 4 koła. Jednak w moim egzemplarzu zauważyłem, że ciągnie tylko przód. tzn po podjechaniu do pryzmy z wysłodkami nie jestem w stanie wbić całej łopaty, bo przód bardzo szybko traci przyczepność i kółka się w miejscu kręcą (jest ok), a tył nic. Po prostu jak by nie miał mocy i kóła się nie kręcą. Czy ktoś ma może pomysł co może być nie tak?
      Kilka pobocznych pytań
      - jaki olej silnikowy (oraz jaka ilość) do niej lejecie (dodatkowo przydałoby się kilka info o filtrach itp.) i co ile zmieniacie? (10W40 powinien być ok racja?)
      - jaki olej hydrauliczny co ile zmiana, czy fuchs agrifarm hydratec HVI 46 bedzie ok?
      - posiada ktoś katalog części do tej ładowarki, lub wie gdzie można taki nabyć? Widziałem katalogi na stronie weidemanna jednak nie znalazłem mojego typu ładowarki.
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez magiq123
      Witam jestem wlascicielem mccronick mc 95 z ladowaczem czolowym quick i jest takie pytanie tur opadl do dolu i niechce sie podniesc co moze byc spowodowac takie zdarzenie? Czy moze te cholerstwo wlaczyla sie na pelzajacego tura .? 
    • Przez przemek230591
      Witam mam problem z podnośnikiem u mojego mf 394f. Problem polega na tym iż po osiągnięciu przez ramiona górnej pozycji ciagnik jest jakby przyduszany jakby coś go blokowało, wygląda mi to tak jakby nie działał zawór przelewowy miał ktoś podobny problem? Poza tym za siedzeniem po odkreceniu zaślepki znalazłem dwie dźwignię jak by od regulacji, wiecie do czego służą 
      Doraźnie zastosowałem taki ogranicznik na dźwigni jak na drugim zdjęciu

• Przez luukisool
      Witam  mam maly problem z moim mf em .. otóż na zimnym jest wszystko z hydraulika ok ale po zaoraniu hektara zaczyna wolniej dzialac podnosnik i hydraulika (obrot pluga) tak ze przy podnoszeniu czy obrocie trzeba dac troche gazu. mija nastepne pol ha i wszystko wraca do normy tzn na wolnych podnosi i obraca .. nie mam pojecia co by to bylo bo mam go dopiero lepszy miesiac. a i jeszcze o ehr, jak podnosze powiedzmy plug to daje na podnoszenie maszyna dobija do konca i pompa cichnie? bo u mnie musze dac na srodek bo slychac pompe i kontrolka podnoszenia caly czas swieci.
      Zadna inna kontrolka nie swieci czy od cisnienia czy filtrow.