Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sbastian19891411
      witam mam kilka pytan odnsnie deutz dx 85  od niedawna posiadam ten cignik jakie  sa wasze opinie ?? no i  moje ptania sa nastepujace 
      1 gdzie jest czujnik temperatury silnika bo cos mi gar skacze  raz  na maxa raz nisko wiec musze to poprawic 
      2 szukam czujnika powietrza  i nie widze nigdzie  
      3  wlew oleju do skrzyni i miarka poziomu 
      4 jakie tam sa hamulce bo zbiorniczka z plynem nie widze nigdzie 
      5 gdzie jest recznt hamulec 
       6 do czego sluzy pedal po prawej stronie naprzeciwko biegow  wciskany noga 
       7 za konsola od podnosnika jest mala raczka do czego  ona jest znajuje si w prawym tylnym rogu  
       dziekuje za wszelkie informacje 
    • Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie o ten "komputerek" na lewo od kierownicy ten niżej jak na zdjęciu. Hodzi mi o to do czego służy i jak go włączyć (bo u mnie w deutzu nic się na nim nie pokazuje) czy na nim można sprawdzić motogodziny?

• Przez Mateusz321
      witam. kupuje bizona fahr m_750 i chciałbym sie dowiedziec o jego wadach i zaletach. oraz jaki jest dostep do czesci
    • Przez Bzyk333
      Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Poszukuję od pewnego czasu ślimaka dolnego, do podajnika ziarnowego, ponieważ w moim kombajnie pękł i został zespawany (niestety krzywo). Lecz znalezienie go nie jest takie proste i póki co jestem skazany na serwis. Jeżeli ktoś posiada taki ślimak lub namiar na składnice gdzie dostanę go w rozsądnych pieniądzach, prosiłbym o kontakt. Pozdrawiam 
    • Przez arniormo
      Witam wszystkich mam takie pytanie małe gdzie moge dostać części do tego kombajnu sita,żmijki.części silnika a także łańcuch podajnika ziarna stalki na bagnety itp. ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.