Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• Przez KrzysztofZmysowski
      Witam,

Mam zamiar kupić kombajn Deutz fahr c6205 ts. Ciężko znaleźć jakieś opinie na temat tego modelu w internecie.
      Czy ktoś z was posiada taki model? Czy polecił bo go oraz co warto dokupić w opcji ?
    • Przez ktomek154
      Witam, czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji i/lub katalogu do toplinera 4075 H ?
    • Przez geniek28
      Witam.
      Poszukuje instrukcji obsługi,katalogu do kombajnu Deutz-Fahr M1600 lub innego o podobnej budowie np M1630(no tak zbytnio nie orientuje się) ... Czy gdzieś mogę taki katalog kupić czy nawet pobrać ? Za odpowiedzi dziękuje .
    • Przez mysza103
      Witam . kupiłem ostatnio deutz fahr 35.80 , sterowanie z joystika i okazuje sie że  dwa przyciski nie działają, 1 od przyspieszacza , 2 od motowideł (to znaczy działają , kombajn przyspiesza i wszystko , tylko te guziki nie odbijają ) Mam pytanie czy da sie coś zrobić , czy trzeba wymienić te przyciski ( jeżeli wymienić to gdzie kupić i czy wogóle sie kupi ) jeszcze drugie pytanie .Jak ustawić go do młócenia pszenicy , rzepaku . chodzi mi o klepisko (na który ząbek na wejściu a na który na wyjściu) również z sitami który ząbek sita dolne a który górne .Może to są banalne pytanie , lecz jest to mój pierwszy kombajn.  Z góry dziękuje 

• Przez mateuszgmail
      Witam. Czy ktoś z użytkowników posiada lub użytkuje ładowarkę teleskopowa Deutz-Fahr? Mam zamiar kupić używaną 30.6 i proszę o opinię na ich temat oraz na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie.