Skocz do zawartości
pawlo694

New Holland TD5

Polecane posty

sebe1033    62

hopis1983 to za td5.85 dałeś 125 netto z wzmocnionym podnośnikiem  i przednim mostem :huh: to standardowo  jest słabszy most :huh:

Bo się zastanawiam co tu kupić za 120 netto : nh, same , zetora czy coś jeszcze

PS Dopiero się wybieram do dilerów , w banku już byłem ;) .

Wiem że temat o NH TD, ale Case (grupa CNH)  farmall 85C z mokrym sprzęgłem, rewersem elektrohydraulicznym, skrzynia 24x24 (z półbiegami) wzmocnione osie tył i przód, siłowniki wspomagający tuz, klima, fotel pneumatyczny i inne bajery, bez pneumatyki i obciążników w grudniu zamówiłem za 125 netto.

To jakoś drogo wychodzi ta TDtka...

hopis1983    2

to fajna cena i z półbiegami oczywiście że lepszy niż dt, case -a też miałem na uwadze ale zostałem przy td mam do dilera 30km   a jerzeli chodzi o oś to nie wiem są jednosiłownikowe i dwu ja wziołem  dwu bo do tura, 

Wiadomość z agroFakt.pl

Napisano (edytowany)

Tak w farmallach C są od razu na dwóch siłownikach, mój też będzie z ładowaczem. A propo tura co zamierzasz założyć (lub juz masz) na swojej TD? Ja poleciałem po kosztach i zamówiłem Inter Tech 1600. 

Aha i dlaczego napisałeś że pojemność silnika 4 l. ? Wiem że chyba od dwóch lat robią 3,4l. turbo intercoll. z DPF.

Edytowano przez wojtektomaszewski

hopis1983    2

Tura jeszcze nie kupiłem bo jeszcze mam mf 6120 z turem którego muszę sprzedać i dopiero pomyślę,a pojemność oczywiście 3,4l

tomi382    97
Napisano (edytowany)

Chłopaki jak wam chodzą nh td5 ?
Ogólnie mało kto pisze o awariach więc to na plus. Mam mały dylemat co wziąć do tura. Ursusa zetora czy nh

Czy ten NH ma osobny olej do skrzyni i do wyjsc hydraulicznych?

Edytowano przez tomi382

tomi382    97

Na olx masz wersje ubogą za 100netto A bogatą za 115 tys netto. Mówimy o.modelu 85KM

kris85    0

Panowie czy new holland t5.105 ze skrzynią dual command za 200 brutto to dobry zakup? Proszę o poradę.

helus89    7

Witam. Chciałbym zapytać użytkowników modelu Td5.85 jak te ciągniki się spisują jako ciągnik do wszystkiego tzn ! Stoję przed wyborem Td5.85 lub t4.75 . T4 w srodku fajniejszy ale gabaryty troche mnie przerażają ... współpraca z pługiem 4 skiby oraz agregat jaguar lux z poznaniakiem 2,7m czy da rade ?. Chociaż do tej pory z tymi maszynami chodził u 4512... i tu własnie dylemat. TD większy gabarytowa ale obawiam sie spalania przy rotacyjnej 1,85 czy w prasie rolce .

sebe1033    62

spalania to nie porównuj bo mała różnica albo wcale w końcu oba silniki te same , sam jeździłem swego czasu z kosiarką 2,1 m rotacyjną zetorem 7211 , mtz 82, i 110 KM fiatem i co ciekawe wszystkie paliły tyle samo :D na jednym kawałku mierzone tyle że w różnych. Tyle że fiat ma 540 eko to i takie spalanie a zetor to niestety stękał

Sam mam teraz t 4.95 i brałem go dlatego że ma rewers i półbieg (tego to nie ma TD)   co do podnośnika to powiem że mam starego kvernelanda 4 skiby na resorze kwadratowa rama to trochę waży i spokojnie podnosi przodu nie rzuca (obciążniki mam) jedynie w orce to na glinie przód najpierw podnosi ale mocna glina teraz jak mokro to fiat 6 cyl też przód podnosił a nie pług

Napewno bierz wom 540 E , co prawda kosiarki nie udało mi się zakręcić na 540 E (2,6 m dyskowa) , ale beczka , rozsiewacz , rozrzutnik, zgrabiarkę spokojnie daje radę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się