Skocz do zawartości
ZETOREK135

Są już wyniki z PROW na Micro ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Micro
Eryko    19

Zobaczcie ile osób nie dostało i nie dostanie przez takich którzy całymi rodzinami składają wnioski.Przeglądałem i w pewnym momencie było aż 6 nazwisk takich samych jeden pod drugim.Czy Agencja tego nie widzi? ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    976

Zobaczcie ile osób nie dostało i nie dostanie przez takich którzy całymi rodzinami składają wnioski.Przeglądałem i w pewnym momencie było aż 6 nazwisk takich samych jeden pod drugim.Czy Agencja tego nie widzi? ;[

Powiem Ci coś, kolega z roku powiedział, zrobił to bez skrupułów, jawnie, przy kilku osobach. Brzmiało to mniej więcej tak: Wszystko było po znajomości i jest. Ktoś z jego najbliższej rodziny pracuje w agencji. Dzięki temu zakupił dość spory kawałek ziemi po 2000zł/ha klasy III. Wyczerpali już całą pulę PROW 2007-13. Na ojca, matkę i pełnoletnie dzieci. Wszystko bez żadnych kontroli i problemów. Mówi że rodzina w agencji nie rozpatruje wniosków z ich terenów. I niby nic nie może im załatwić czy ich sąsiadowi. Ale tylko niby, bo przecież koleżanka rodziny te wnioski rozpatruje w drugim pokoju. Szlak trafia człowieka. A my normalni, uczciwi musimy cierpieć. Niby nikt nie powiedział że świat jest uczciwy, ale nóż się otwiera w kieszeni. Teraz powstaje pytanie, czy będzie jeszcze gorzej czy jednak nastanie poprawa?

Edytowano przez damianzbr

ZETOREK135    0

W mojej miejscowości dostał z PROW (ma 5 ciągników i nowy 6)tym nowym nic nie robi stoji w garażu tylko się przejedzie,ma 6 ciągników na ok.15ha pola ja ostatnio składałem wniosek by móc zakupić ciągnik który by ciężko pracował ale np coż nie dostałem muszę się męczyć starym gratem

damianzbr    976

A cóż to za cudowne rozlanie się zielonego koloru o 70 miejsc na liście mikro? Jakieś przesunięcia kasy z innych działań były czy jak?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się