Sadoś

[Ursus C-360] Zalety i wady!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinC360    32

Że 360 jest super to pierwsze słysze,duzo pali,bynajmniej mój,i słaby jest.i tak jak napisane ani do dużego ani do małego gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
a jakim innym oprócz 30 pracował przez dłuższy czas że ma takie zdanie

Robił około 5-6 lat na 355 potem kupił Fergusona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no C-360 - ideał to to nie jest ale ma swoje zalety - w mniejszych gospodarstwach moze byc jako głowny ciagnik a w większych jako pomocniczy - mamy w zakładzie 5 sztuk C-360 i jakoś nikt na nie specjalnie nie narzeka

 

 

osobiście wole 60-tke niz 30-tke - jakos tak mi bardziej pasuje


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Robił około 5-6 lat na 355 potem kupił Fergusona

to co mu w nich sie nie spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieter251    8

c360 to ma coś z momentem obrotowym chyba słabszym zetorem zrobisz więcej bo sie tak nie kopie a jak już to na oba koła i jeszcze blokade można dać a w sześćdziesiątce nawet blokada to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja też wole 360 od trzydziestki bo nawet na nasze pola jako główny traktor sie za bardzo nie nadaje bo u nas na wiosnę na niektóre pola trudno wejść u nas we wsi jest bardzo dużo gospodarstw gdzie maja c330 i c360 bo 330. Ja wcześniej miałem c 328 i go sprzedaliśmy do zawsze w polu sie sie kopał a żeby 360 miała na swoje spalanie większą moc około 60km to było by bardzo dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
c360 to ma coś z momentem obrotowym chyba słabszym zetorem zrobisz więcej bo sie tak nie kopie a jak już to na oba koła i jeszcze blokade można dać a w sześćdziesiątce nawet blokada to porażka

niby dlaczego tak jest i co masz do blokady w 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W mojej jak narazie blokada działa miałem już okazje jedną wypróbować :)

Jechał ojciec z pola i nie chciało mu się jechać drogą tylko przejechał po polu i przy samym końcu traktor siadł :) nie wierzył ze tak pole namiękło po wieczornym deszczu i było tylko Gdzie ja sie wpie******em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja mam C-360 i tyle ile się na niego nawyklinam to głowa mała. To po prostu nie jest ciagnik do orania czy tam jakiejś cięższej pracy. Na szczęście nie muszę używać go do tego. Skrzynia biegów jest chyba najsłabszym punktem tego ciagnika- często sie zakleszcza i charakterystycznie wyje na 5 biegu. O komforcie w kabinie można zapomnieć chyba, że dokupi sie taka nowego typu.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no ale nie zapominajcie ze C-360 miał swoja "premiere" chyba w 1967 lub 1969 roku wiec jak na tamte czasy to był cud techniki


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
no ale nie zapominajcie ze C-360 miał swoja "premiere" chyba w 1967 lub 1969 roku wiec jak na tamte czasy to był cud techniki

zgodze sie z tobą przecież to jest uboższa wersja zetora 4011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

mój tata posiada c360 od nowości kupił ją w roku 1976 do 1986 robiła jako główny a w 1986 tata kupił u-3p i latał na dwa ale c360 dalej robił jako główny potem to juz różnie pierwszy kapitalny itp to oral 3p ale do roku 2006 c360 latał czasem przy prasie sipmie ale to zadko a teraz ma tura 2 i robi jako pomocniczy prace z turem zgrabianie i czasem bronowanie a w dniu dzisiejszym robi jako pomocniczy na 40 ha a główny 3p i ma przepracowane ok 14 tys mtg i jestem z niej zadowolony choć niedługo będzi treba wymienic pompe olejową i troche pogrzebac w silniku a spalanie spalanie jest narazie ok, w zime ma trudnosci z odpaleniem to biore na zaciąg i jak narazie bez powarznej awarji


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Jeszcze żeby miał szybszy podnośnik i był by trochę krótszy :D

 

no właśnie jak pojeżdżałem u wujka kiedyś to strasznie długa jest 60-tka. Zetor 7211 jest krótszy czy mi sie wydaje bo ma większą kabine?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
Jeszcze żeby miał szybszy podnośnik i był by trochę krótszy :D

no i przedni napęd :) ogólnie większośćc 360 w polsce leciwa ( koniec prod chyba 1989 3p) a i tak czasami pracują od rana do wieczora no i prostota cepa, moim zdaniem to obok c330 symbol nie ciągnik


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
no właśnie jak pojeżdżałem u wujka kiedyś to strasznie długa jest 60-tka. Zetor 7211 jest krótszy czy mi sie wydaje bo ma większą kabine?

Wydaje ci się moja 360 jest ze skośną kabiną to maska wydaje sie dwa razy dłuższa niż w U3512 czy T25

Dla mnie najgorzej sie tym nakręca na podwórku bo mamy przy oborze-stodole wąsko i trudno jest nią nakręcać bo można o coś zaczepić :D i trochę wolna jedynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
zgodze sie z tobą przecież to jest uboższa wersja zetora 4011

O co uboższa, bo nie bardzo się orientuje.

Jeszcze się was zapytam, czy macie coś innego do powiedzenia niż ''c-360 TO ZŁOM'' '' C-360 to super ciągnik '' ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

przeciesz nikt nie pisze ze to złom :D


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
O co uboższa, bo nie bardzo się orientuje.

tak jak to przy licencji bywa polacy już nie stosowali takich materiałów i wykonanie jest trochę gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

Po pierwsze to bardzo podobnych tematów jest już pare.A i nie którzy piszą ze ktoś tam wolałby robić w konia jak ciągnikiem (c-360) wątpie w to ja jak bym miał robić w konia na te czasy to wcale bym nie robił i się nie męczył tylko oddał w dzierżawe albo sprzedał. a co do 60-tki to jak na tamte czasy ciągnik jest ok ma swoja moc na gospodartwa do 25 ha spokojnie daje sobie rade. Ma również i wady żadnego praktycznie komfortu w kabinie,brak wspomagania itd. ale jak an tamte lata najgorszy nei był i wszyscy go chwalili.(Ja chwale sobei go również i teraz) Praktycznie każdą prace mozna nim wykonac od pług po belarke i wcale mu top źle nie odzie... :D

 

Pozdrawiam


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Ja równiez uważam że nie jest to zły ciągnik. Na mniejsze gospodarstwo nadaje się jako główny a w większych jako pomocny. Ja osobiście posiadam 3 takie ciągniczki i jestem z nich zadowolony. Jeżeli chodzi o spalanie to wiadomo że zalezy od stanu silnika, u mnie te ciągniki są jako pomocne i np. w rozrzutniku spalą maks 5l.Silniki miały remontowane niedawno wszystkie 3 (remont odbywał się w Iławie). Przydało by się wspomaganie ale jak się dobrze nasmaruje to też nie można narzekać.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

piszesz, ze ciagnik ani na male ani na duze gospodarstwo a z tego co sie orientuje w polsce jest najwiecej srednich gospodarstw :) i jakbys przejechal po moim powiecie to na co 2 podwurku stoi c 360 badz 3p sporadycznie sie zdazaja mf 255 zetorki :) jak popatrzysz na jesienny krajobraz mojej okolicy to jest tak :

-ty patrz jaka wielka gora

- a co to sie tak dymi na niej? pali sie cos ?

- nie to polski chlop 60 tka ora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

Rozumiem ze c360 jest bardzo duzo, ale to z powodu ze sa tanie i zrobia swoje...ale uwazam ze nie jest to ciagnik na 4 h ani na 40h

PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj