Sadoś

[Ursus C-360] Zalety i wady!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamyk514    2

Moje strony tez są przepełnione sześćdziesiątkami prawie co trzecie gospodarstwo ma U 360,355,4011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Narazie się dobrze sprawuje nie narzekamy wsadziliśmy w nią 900zł :P

nie twierdzę że ci dobra sztuka sie trafiła szwagier też kupił 60(już chyba 4 lata temu) za 8.5tys remont wyniósł ok 1500zł z czego połowa na lakier i inne drobiazgi do blacharki a tak ciągnik to żyleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Wymieniliśmy w niej chłodnice takie drobiazgi do silnika filtry, paski sprzęgło i coś w biegach

to tylko chłodnica i pewnie wodziki w skrzyni a filtry i paski to nie remont to ładnie trafiłeś z tą 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Kupiliśmy ją od faceta który zlikwidował gospodarkę i otworzył firmę transportową traktor stał prawie rok nieużywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 sa tak czesto spotykane bo jest latwa w naprawie i eksploatacji. A poza tym moze jeszcze jakis sentyment tkwi w ludziach?:)Nie ma co sie oszukiwac bo ciagnik szczytem technologi nie jest ale najwazniejsze ze swoje zrobi. I jak ktos bedzie o niego dbal to raczej nie powinien zbyt czesto szwankowac.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
WADY: słaby układ chłodzenia, zakleszczające i trzeszczące skrzynie biegów, wyjące zwolnice itd.

ZALETY: ...?

 

 

popieram te zwolnice mnie najbardziej wkurzają


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrz    0

Nie chcę nikogo pouczać ani się wymądrzać, ale to nie zwolnice wyją tak okrutnie w 60-tkach. Jest to przekładnia główna, która ma proste zęby (w odróżnieniu od np. c-330 czy Zetora). Ale jak dobrze się to ustawi, to nawet w ogóle może nie wyć. Sęk w tym żeby nie było luzu na łożyskach, bo to najczęstsza przyczyna wycia tych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

A ja sie z tym nie zgodze. Jeśli w danej C-360 zwolnice wyją od nowości to zadnym sposobem nie da sie zlikwidować tego chasłu, jedynie go pomniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Mam problem z c360: notorycznie odkręcają mi się tylne koła (poluzowaniu ulega ta nakrętka w zwolnicy) czy wiecie jak to wyeliminować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Mam problem z c360: notorycznie odkręcają mi się tylne koła (poluzowaniu ulega ta nakrętka w zwolnicy) czy wiecie jak to wyeliminować?

dokręć na chma i trąć punktowo spawarką powinno pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
A jeśli później trzeba będzie odkręcić :P

to kątówką odszlifujesz i odkręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

Witam!!! Ja odnosnie c 360....czy on rzeczywiscie jest taki super jak mowi wiekszosc???....bo według mnie to ciagnik ani na duze gospodarstwo ani na małe...duzo pali i ma troche malo kucykow:/

Co wy myslicie .Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

dużo nie pali na tyle kucyków ile ma u mnie we wsi jest duzo C-360 i nikt nie mówi ze dużo palą:D chyba jest z 15 60-ątek

 

20 lat temu dziadek miał brać nową 60-ątke ale że klijent na zetora sie wycofał to dziadek wzią zetora


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1
dużo nie pali na tyle kucyków ile ma u mnie we wsi jest duzo C-360 i nikt nie mówi ze dużo palą:D chyba jest z 15 60-ątek

 

20 lat temu dziadek miał brać nową 60-ątke ale że klijent na zetora sie wycofał to dziadek wzią zetora

No ale juz załózmy zetor 7011 to niebo a ziemia w porownaniu do 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
No ale juz załózmy zetor 7011 to niebo a ziemia w porownaniu do 60

 

w spalaniu nie wiem ale w komforcie na pewno :D


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja uważam ze 360 nie pali aż tak dużo ale w porównaniu do zetora 5211 to niema szans do spalanie jest podobne ale jaki komfort wspomaganie a w 360 ledwo ukręcisz kierownicą. Mój wujek mówi ze 360 no tego nawet za darmo nie chce że wolał by robić koniem niż 360:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ja uważam ze 360 nie pali aż tak dużo ale w porównaniu do zetora 5211 to niema szans do spalanie jest podobne ale jaki komfort wspomaganie a w 360 ledwo ukręcisz kierownicą. Mój wujek mówi ze 360 no tego nawet za darmo nie chce że wolał by robić koniem niż 360:lol:

 

wujek podobnie mówi ze C-360 za darmo by nie wziął mówi tylko że C-330 sie udały ale też nie jest strasznie zadowolony.

 

Ale nie róbmy z C-360 takiej złej


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Ursusem 330 mój wujek jeździł od nowości i mówi że to najlepszy traktor z ursusów

a jakim innym oprócz 30 pracował przez dłuższy czas że ma takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj