Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    193

gdzie perz mustangiem !!!!!!!!!!!!!!!! chcesz sie dowiedziec co sie stanie to sobie opryskaj wiarusa :) moze nic na polu nie urosnie oprócz jednoliscinnych chwastów :)

bialy2005    193

milagro, accent, maister itd. nie polecisz po taniości :P Jesli w ogóle chcesz miec czysciutkie pole to najlepiej stosowac mieszanki herbicydów.

Wiadomość z agroFakt.pl

pasio    1

W tym roku zastosowałem mieszankę herbicydów Titus na jednoliścienne i Mustang na dwuliścienne głównie na komosę.

Wacek21    35

Znajomy w tym roku opryskal Wiarusa chwastoxem turbo :P tylko perzu troszke zostalo na polu a tak wszystko spalilo :)

bialy2005    193
To prawda, że Milagro wycofali ze sprzedaży. Podobno dawało słabe efekty chwastobójcze.

Co ty kolego za głupoty piszesz !!!!!! Słabe efekty dobre :P JA pryskam milagro od ładnych kilku lat i w kuku nie zobaczysz chwastów. W tym roku nawet zrobiłem test na jednej dziłce poleciłem połowe trophy a druga połowe milagro. Po milagro lepszy efekt bo bierze także perz i trzcine ( nie iwem jak to sie nazywa to nie jest chwastnica) - takie gów.. co wyrastało ponad zboze i ma dosc grube korzenie mam takie gówienko na jednej działce w pobliżu łaki nic tego nie bierze a milagro sobie poradziło trophy juz nie.

Według mnie wycofanie milagro spowodowane jest skonczeniem licencji i pewnie wejdzie srodek o nowej nazwie z ta sama substncja aktywna znajac życie bedzie drozszy.

ferdek1    3

Ja kupiłem INNOVATE 240SC(Cheminova) tam jest ta sama substancja aktywna co w MILAGRO 040SC tylko jest jej więcej w litrze i stosuje się go 0,20-0,25l/ha.Opakowania 0,25l kosztowało 168zł

bialy2005    193

168 za 1l ?? to byłoby bardzo tanio!! Ja w tym roku za milagro extra 060EC płaciłem chyba 210 za litr i daje sie go 0,6-0,75.

Sorki nie doczytałem :P to wyjdzie podobnie cenowo chyba trzeba by przeliczyc

Thomas2135    1212

Jakie tam zaraz głupoty. Powtórzyłem tylko to co powiedział sprzedawca. Jedno jest pewne, że Milagro u mnie nie ma już w sprzedaży.

gryfel    5

Pryskałem kukurydzę guardianem przed wschodami kukurydzy i pole jest czyste od chwastów :mellow:

pawel321654    0

nie wiecie czy odżywkę można stosować razem z opryskiem od perzu i czy można w ogóle teraz(w fazie 7-8 liści) stosować oprysk, bo muszę niestety powtórzyć zabieg, bo za pierwszym razem popadał deszcz i nie zadziałał dobrze ,a mam zamiar pryskać TITUS + BROTOMIL

bialy2005    193

nie iwem jak titusem ale milagro można do 8 lisci. A odzywke mozesz smiało dac nic sie nie stanie

bialy2005    193

Nie za pózno na sianie kuku :D JA dawałem tak samo jak mesurol czyli około 1l na 100kg. Zazwyczaj dziele 1l na tyle ile mam porcji i rozcienczam 1:1 woda.

bialy2005    193

tak to jest jak sioe żałuje 175zł na 100kg a koszt nasion to ponad 1tys polskich odmian, a sianie a opryski, szkoda gadac. Takze warto wydac te pare złotych wiecej

jaroqq    0

nie żałowałem, nie mogłem dostać mesurolu a nie wiedziałem że prestige można zaprawiać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez buchaj
      Jak w temacie. Chodzi mi głównie o osty i pokrzywy.
    • Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>