Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomekjas    0
słyszałem gdzieś o takim środku którym sie pryska pole po siewie kukurydzy i on odstrasza lub zniechęca dziki do wyjadania nasion bardzo proszę o pomoc

Tego typu środki kupowałem w sklepie myśliwskim .Trzeba uważać przy stosowaniu bo śmierdzi strasznie i żona nie chciała zemną spać.

deer    176

A powiedz, gdzie kupujesz Atranex i po ile ?

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Wiadomość z agroFakt.pl

Kupowany jest na pewno gdzieś w sklepie ;) nie wiem gdzie dokładnie i ceny także nie znam bo tym zajmuje się mój ojciec.

Mój Sprzęt:
-Bizon ZO56
-Zetor Forterra 11441
-MTZ 82

bialy2005    195

bajki panie opowiadzasz B) o atranexie możesz zapomniec. Juz rok temu był zakas obrotu tym srodkiem i można było kupic tylko pocichu ze strych zapasów. ( kupiłem na 2 lata. W tym roku zapomnioj o tym srodku.

No to ja nie wiem ale po zeszły rok pryskaliśmy jeszcze nim a w tym roku nie wiem jakim bo jeszcze nie kupiliśmy.

Mój Sprzęt:
-Bizon ZO56
-Zetor Forterra 11441
-MTZ 82

bialy2005    195

te srodki dziłaja doglebowo i pobierane sa póznij przez próbujace rosnac chwasty. Mam problem w tym roku bo chce prysnac przedwschodowo ale jest straszna sahara a te srodki lubia wilgosc z tym że dziłka jest po gorczycy i wskazane jest prysknie przedwschodowe. Wogóle jak tak dalej bedzie to z jarych za wiele sie nie ukosi :D

Thomas2135    1299

My stosowaliśmy Maister'a ale wiem, że koleś mieszał jakiś środek na chwasty z Roundapem i pryskał po wschodach i działało.

Wie ktoś z was, gdzie mogę jeszcze kupić Mesurol 500FS(przeciw ptakom). Wiem, że jest wycofany, ale może ktoś ma jakiś zapas?

bialy2005    195

na zapasy mesurolu to juz nie licz kto miał to dawno sprzedał. kupuj "prestige" :D u nas wszyscy tym zaprawiaja ja tez. smierdzi troche mnij jak mesurol ale mysle ze da rade. Znajomy juz w zeszłym roku nim zaprawiał.

CO do oprysku kuku rundapem to tylko i wyłacznie przedwschodowo !!!!!!!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hey panowie z czym pomieszać atranex taki w proszku chyba 90 WG aby pozbyć sie chwastnicy i perzu. Atranexu mam zapas na kilka lat :).

bialy2005    195

guardian, trophy, milagro te sa m testowałem zawsze kuku mam czysta. Tez mam atranex ale juz oststni rok :) w tym lece troche milagro i trophy

Wacek21    35

Ja pryskam Guardianem albo Maister nigdy nie ma problemu z zarastajaca QQ :)

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Balzak    2

Czy ktoś stosował Guardian CompleteMix 664 SE jakie sa wasze opinie i spostrzeżenia co do tego środka

<p>Doradca Żywieniowy

bialy2005    195

ten zestaw to chyba od tego roku wszedł ale guardian + atranex i było czysto najlepiej przedwschodowo i na wilgotna glebe.

Balzak    2

Ja w tamtym roku pryskałem zestawem Guardian® Max 840 EC+Roundup® Energy 450 SL i efekt był spoks

<p>Doradca Żywieniowy

Gorzupiak    0

My w tym roku jedziemy Lumax'em w tamty roku pryskaliśmy(nie tylko my bo jeszcze pare innych osób z wioski) MaisTrem no i niestety efekt nie był zadowalający zobaczymy co będzie w tym roku :) Ale oprysk dopiero koło piątku może soboty ;) Bo narazie(nareszcie!) paaaada :P

"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

popec    0

Hej Panowie! Czy guardian complete mix nie za szkodzi opryskać podczas wschodów kukurydzy. Bo u mnie dopiero wczoraj padał deszcz od miesiąca i chciałbym prysnąć ale się boje bo tam pisze albo przedwschodami albo od fazy1-3 liści kuku i oczywiście na wilgotną glebe!???

Prosze o rade.

popec    0

dzięki nie opryskam, az równo powschodzi przynajmiej na 2 liście, za rok to ja sieje jak deszcz będzie padał dzień przed a póżniej sie opryska o spokój

Szczepanus    0

a czy ktoś słyszał o mieszance Akccent 60g Aminopielik 0,5l stosowany powschodowo w fazie 3-5 lisci.musiłem wybrac coś powschodowo bo niestety brak wilgoci zmusił mnie do zaniechania oprysku doglebowego

bialy2005    195

to samo ja milagro + atranex powschodowo najwczesniej jak sie da 2 liscie i jade ;)

jan2130    17

Witam panowie czy mozna mieszac milagro z mocarzem ?

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

agronomek    0

witam koledzy doradzdzie czym najlepiej prysqnac w QQ powschodowo na perza i osrozen(tzw. oset)mam takie place perzu i myslalem milagro kupic i to spryskac ( zasiewie pryskalem trophy) ale musze sie wlasnie dowiedziec czy milagro wezmie tez osta bo nie pamietam juz, kiedys pryskalem milagro ale niepamietam prosze o jakas szybka podpowiedz:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez buchaj
      Jak w temacie. Chodzi mi głównie o osty i pokrzywy.
    • Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>