Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez matr182
      witam orientujecie się może jaką cene mogę wołać za ha łąki z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez AgroKolo
      Witam, Mam pytanie, chodzi o opryski które teoretycznie powinny być stosowane na pszenice ozimą, czy można stosować na pszenżyto ozime. Np. SAROKSYPR 250 EC. Z góry dzieki za odpowiedź.
    • Przez lotnik993
      kręcicie vlogi ooo życiu codziennym w gospodarstwie wiec spoko ale do rzeczy :-) Na kanale YouTube jest tylko jeden film jak przygotować kombajn do żniw kukurydzy . Mógł by ktoś nakręcić film jak trwają przygotowywanie np bizona zo56 do kukurydzy .Przypinanie przystawki jak zdejmuje podajnik pochyły także ja jestem ciekawy , a reszta oglądaczy co ooo tym sądzi ...
    • Przez tomek2201
      Witam. Dodajecie do oprysków na chwasty mocznik? Jak to wpływa na działanie herbicydu? Nie osłabia to jego działania? Zastanawiam się czy nie dodać do oprysku jakieś 12 kg mocznika na hektar. Nie będzie to za dużo? Roślin nie przypale?
    • Przez RafaOrczykowski
      Witajcie
      Przymierzam się do zakupu nowej przystawki do kukurydzy. Rozpoznałem rynek praktycznie wszystkich marek wiec jeśli ktoś był by zainteresowany czymś niech śmiało pyta. Mimo wszystko jakoś nie mogę podjąć ostatecznej decyzji.
      Aktualnie waham się miedzy Geringhoff-em Mais Star Horizon a Olimac Drago GT. Obie maszyny są w porównywalnych pieniądzach. Szczególnie zależy mi na dobrym cięciu słomy. Prace Geringhoffa widziałem dlatego długo tylko on wchodził w grę. Ostatnio jednak zamieszał mi w głowie ten OLIMAG (2 docinacze horyzontalne). Co o tym myślicie ?
       Na plus myślę cięcie ale za to więcej elementów zużywalnych przez co droższa perspektywa użytkowania 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.