ahme999

Sieczkarnie: Tarka vs Gniotownik

Polecane posty

no te dwa new hollandy to moze maja tarki nieznam sie na tych ale mengele napewno ma gniotownik tyle ze ktos tak napisal chyba ze to jakas wersja bardzo uboga ale watpie bo te modele mialy gniotowniki w standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

ile kosztuje regeneracja takich walców do jaguara? i ile ha można na nich zrobić?


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na allegro widzialem walce ale nie pamietam cen mozesz zobaczyc ale ponizej 5tys to ciezko cos znalezc.to zalezy jak nisko sie kosi i czy niema dodatkow w kuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Ja mam New Holland 2205 z gniotownikiem . I przez 5 lat nie było żadnego ziarna nie naruszonego , lecz w tym roku poluzowała się jakaś śruba na gniotowniku (nie wiem co dokładnie) i niestety mam sporo całych ziaren . Ogólnie jestem za gniotownikiem .


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

@michał: 2205-który to roki i jaki ma motor? jak się ogólnie sprawuje?


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

michal96 a wtym new hollandzie regulacja szczeliny miedzy gniotownikami jest hydrauliczna poprzez silownik z elektrozaworem czy mechaniczna poprzez przekladnie lub regulacja na wieszakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Witam.

Przeczytałem ten temat i mam takie pytanie. Czy jeśli jest tarka to czy jest też wentylator czy go nie ma w ogóle? Ja też przeglądam ogłoszenia sieczkarni samojezdnych i trafiają się takie claasy z tarką zamiast gniotownika. Proszę o odpowiedź bo jestem na kupnie sieczkarni i nie wiem którą mam wybrać czy z gniotownikiem czy z tarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek2000    0

jeśli sieczkarnia to tylko z gniotownikiem tarka nie wchodzi w gre jak myślisz dlaczego z tarką są dużo tańsze jak kupujesz do siebie to tylko z gniotownikiem ja też się rozglądam za sieczkarnią ale tarka nie kosił mi z tarką durzo pomija to nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj