Skocz do zawartości
sebastianek91

MF 3070-Jakie powinno być ciśnienie na końcówkach wtrysków

Polecane posty

mariusz(ZDUN)    192

ustaw 180

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

bobytempelton    160

a mnie się wydaje że zależnie od typu 200-230bar powinno pisać na wtryskiwaczu, wyczyść go tam powinno być wybite ciśnienie otwierania wtryskiwaczy

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

mariusz(ZDUN)    192

powodzenia podnoszenie ciśnienia bez głowy i pisaieile to by ktoś nie ustawił jest głupie ja bym i 300 ustawił a tu ktośpyta ile powinno być a w MFie jest od 170do 185 mniej wiecej standardowo ustawia się 180 ale mozna i 170 i żadne 200-230 to za dużo moze i lepiej chodzi jak pompa jest 100% zdrowa i daje radę przebijać napewno będzie gorzej palił i nie poto ktoś dał takie a nie inne ciśnienie zeby sobie je dowolnie ustawiać

Edytowano przez mariusz(ZDUN)

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

tomek73    241

W ursusach kiedyś było ustawiane na 180 a w nowszych na 200. A pompy te same. Jak pompa słaba to trzeba zregenerować bo i 160 będzie problem.

ariss    2

pompa da radę ale masz długie przewody i się robią tętnienia ciśnień, wtryskiwacz potrafi się otwierać czasem wtedy kiedy jeszcze nie jest na to czas.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztof_kc
      Witam czy ktoś zna prawidłowe ciśnienie na cylindrach w ciągniku Renault 145.14 TX.
      Dziś je mierzyłem i wynosiło 22.23 bary.
    • Przez restrukturyzacja2016
      Hej, ciągnik (MF 3060) pilnie potrzebuje wymiany ogumienia. Wiem, że był już takie tematy, ale ten będzie wyjątkowy.
      Stwierdziłem, że felgi - zarówno na przodzie jak i na tyle - są większe niż oryginalne. 
      Mowa jest o R38 z tyłu oraz R28 z przodu.
      Nie wiem, dlaczego są one inne niż powinny być, ale pytanie brzmi :
      Jakie ogumienie mogę zakupić? Nie ukrywam, że chciałbym coś szerszego niż mam.
      W chwili obecnej są 15.5 R38 z tyłu i 320/70 R28 z przodu. Wiem, że oryginalne powinny mieć numery 18.4-30 oraz 12.4-24.
      Czy mam szukać takie jak pasują na moje felgi? Czy może takie jak pisze na stronie, że powinny w nim być. Jakie ma to znaczenie? W jakich cenach będzie coś z "środkowej półki"? Na przód przydałyby się jakieś konkretniejsze, bo będą musiały znosić ciężary dźwigane turem. Oczywiście, wystarczą diagonalne.
    • Przez Wemberr
      Witam,
      Co powoduje skakanie węży przy pompie oraz pulsacyjne ciśnienie wody w rozwadniaczu? Próbowałem regulować ciśnieniem w powietrzniku, ale brak efektu. Stało się to nagle. Pompa altek P 380.
      Pozdrawiam
    • Przez kukum
      Witam , zmieniłem w Mtz 82 filtr odsrodkowy na puszkę , i  co oczywiste skoczylo cinienie oleju , na zimnym 4,5 a na rozgrzanym 4 , mi sie wydaje ze za wysokie i chcialbym o tego 1 Bara zbić w dół pytanie jest takie ktora zaślepka w podstawie filtra bedzie odpowieadac za ewentualna regulacje ? 
    • Przez ROLNICZEK001
      Witam! C360-3p
      1. Jakie jest prawidłowe ciśnienie na wtrysku, bo u mnie na wtryskiwaczu było 150 i gość powiedział że trochę mało i ustawił na 180, czy to czasami nie jest zbyt dużo ? (sąsiad mówi że powinno być 160) jak to jest ?

2. czy jest jakaś śrubka czy coś od obrotów przy pompie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.