Polecane posty

adikpl1    257

Deutz-Fahr również zaciągnął się w pseudoekologiczny postęp i w najbliższym czasie wprowadzi do produkcji ciągniki spełniające normę 3b. Nowa seria dysponuje odpowiednio mocą 7210 Agrotron TTV 224 PS (165 kW), 7230 Agrotron TTV 243 PS (178 kW), 7250 Agrotron TTV 263 PS (194 kW). Wyposażone są w silniki Deutz TCD 6.1, 4 zaworowe, z elektrycznie sterowanym Wastegate Turbo oraz systemem SCR. Zmodernizowano także przekładnię tak aby osiągała prędkość 60 km / h przy obniżonej prędkości obrotowej silnika 1950 obr /min.

t118786_11640.jpgt118789_11645.jpgt118790_11647.jpgt118791_11646.jpg

http://www.deutz-fah...ml?idBlock=6473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

no no ciekawe

ta skrzynia 60km/h i deska rozdzielcza super

no tak w kabinie ładnie i pewnie fajnie ale ja się pytam gdzie jest ekspres do kawy ? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Może w specyfikacji na Polskę zrobią specjalny chłodzony schowek na drugą połówkę, ewentualnie 0,7 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo1706    14

sam wygląd zewnętrzny powala :D je po prostu piękny :) w środku kabiny to samo, a ten podłokietnik to może i nie jest głupi bo joystick jest pewnie wygodniejszy niż te co teraz są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

To chyba jakiś studyjny ciągnik jest narazie. Ten podłokietnik wali Fendtem z kilometra. No i powrót do zielonego dachu? Moja TTV będzie miała młodszą siostrę bo TTV 600 też zastąpi młodsze pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Dla mnie bomba :D Też mi się wydaje że ten joy będzie wygodniejszy niż w innych traktorach. A zegary poprostu bajera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

szwabom juz od dawna był potrzebny taki model wreszcie ktoś pomyślał żeby iść z duchem czasu patrząc na ten projekt oraz na inne tzn na serie 6- modele 6150 6170 6180 i 6190:) widze że zrozumieli że przyszedł czas na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj