Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fendt309c

fendt 309c montaż koguta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
fendt309c    41

witam wszystkich oraz pozdrawiam. mam małe pytanie, chciałbym w moim ciągniku fendt 309c zamontować kogut tylko nie wiem czy są tam naszykowane jakieś kable do podłączenia koguta. Patrzyłem na internecie i wszystkie prawie modele fendta mają koguty. czy muszę sam podciągnąć kable?

andrzej2257    109

Ja tam od samego początku miałem kogutamellow.gif nie wiem ale chyba musisz sobie doprowadzić kable bo w kabinie żadnej dziury nie ma przynajmniej u mnietongue.gif.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

rolnik95    0

Jeżeli masz mocowanie na koguta to powinieneś mieć tam doprowadzone kable i w kabinie wyłącznik jeśli nie to musisz zrobić to samodzielnie.

Pozdrowienia dla użytkowników.

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    82

Zakładasz za dużo tematów i pytasz o proste rzeczy, może by tak trzeba samemu co nieco sprawdzić poszukać, popróbować? Np. ile trzeba przekęcić pokrętlo blokujące od dżwigni hydrauliki? To takie proste..

globus512    17

Nie wiem jak w 309 ale w 716 po prawej stronie u góry, tam gdzie jest radio są zaślepki, wyjmujesz ją i tam masz kostkę do koguta. Włącznik trzeba kupić + zatyczka. Cena ok 60 + 4 zł

hubertuss    511

Poszukaj dokładnie może gdzieś przy kabinie są kable.Zresztą po co ci ten kogó wogóle? Jeżdże bez i żyje, po zakupie ciągnika kogut powędrował na półke jako zbedny.

globus512    17

Widać jeździsz po mało ruchliwych ulicach. Kogut powoduje że inni użytkownicy bardziej uważają jak widzą że jedzie coś na kogucie. Wiem ponieważ jeździłem bez koguta także, ale od kiedy go mam stwierdzam że jest różnica na plus.

Henius91    596

wydaję mi się że jeśli jest uchwyt na kogut to nie trzeba doprowadzać kabli tylko kupujesz koguta ze złączem DIN, zakładasz i powinno działać. no chyba że nie masz w ogóle włącznika, wtedy musisz zrobić wszystko od podstaw.

"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Your Working Machine

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez burciówka
      koledzy mam problem z przednim napędem w fendzie 309C.Napęd jest  cały czas włączony.sprawdziłem włącznik i zawór i jest wszystko ok. Czy może być taka opcja że stanoł zawór ciśnienia.  Prosze o pomoc.Pozdrawiam                                                                               
    • Przez daniello7745
      Pytanie od "świeżego" użytkownika Fendt'a. Gdzie znajdę złącze przewodów elektroniki "E"? W instrukcji, którą posiadam, opisane są konkretne piny, ale nie wiem, gdzie szukać tego złącza. Potrzebuję tego do sprawdzenia ciągłości przewodów od czujnika poziomu paliwa, ponieważ wskaźnik "pływa" od max do min. 
    • Przez Pavel
      Co myslicie o tym ciagniczku-ma moze ktoś jak tak to jakie spostrzezenia?
    • Przez fenti
      Witam, 
      w fencie 308C silnik Deutz BF4M1012EC przybywa oleju w silniku olej ma kolo czarny (nie kawa z mlekiem) więc pewnie to paliwo 
      tylko nie wiem czy to wina tylko pompowtrysków czy jest jakaś inna możliwość?????
    • Przez kozak1
      Witam jaki powinien być luz zaworów u fenda farmer 309c z silnikiem deutza BFM 1012  (na ssącym 0.3 a na wydechowym 0,5 ????????) Pilnie proszę o odpowiedz z góry dzięki