Zaloguj się, aby obserwować  
SUZI

Gdzie odstawiacie buraki?

Polecane posty

SUZI    2

Witam :P

 

 

Tematem postu jest trwająca właśnie kampania buraczana, a dokładniej cukrownie. Do jakich cukrowni agrofotowicze odstawiają buraki???

Ile ich sieja i oczywiście jakimi zestawami je kopia??? Na kiedy macie terminy odstawy??

 

 

Kto odstawia do cukrowni w Brześciu Kujawskim ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
witam :P

tematem postu jest trwajaca wlasnie kampania buraczana, a dokladniej cukrownie. do jakich cukrowni agrofotowicze odstawiaja buraki??? ile ich sieja i oczywiscie jakimi zestawami je kopia??? na kiedy macie terminy odstawy??

kto odstawia do cukrowni w Brześciu Kujawskim ??? :P

ja odstawiam tam gdzie Ty no i kopie takim kombajnem jak Twoj -stollem :P

odstawa na 10-14 listopada przed swietami wszystko przygotuje a po juz wjezdzam :P

sieje 5ha -kontraktacji mam 230ton -naszczescie nad plan raczej nie bede mial bo jest hektar ,,niewypału" :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
a jaka jest srednia cena??

Jak przyjdzie faktura to Ci powiem. :P Tak serio to nie wiem-150zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Środa Wielkopolska- odbiór jest jakoś na Listopad, ale podobno już teraz mają 20 dni spóźnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

a wy odstawiacie buraki czy tir przyjezdza i zabiera? a jak tir to waszym zadanim jest go naladowac czy jak?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

U mnie po buraki przyjeżdża taki zestaw:

Fadroma, ciągnik z oczyszczarką i TIR'y do odbioru,

Albo Oczyszczarka samozaładowcza Ropa Mause i TIR'y do odbioru (chociaż u mnie jeszcze nie byli :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ale Ty za to placisz? czy tylko usypujesz pryzme i czekasz na odbior? dzisiaj bylem sie przejechac z kumplami na rowerach i wlasnie odbierali buraki ropa ladowali na tiry ale w tamtym roku widzialem duuuuzo wieksza rope normalnie monstrum


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Za oczyszczarke i transport płacimy my. Ja oddaje buraki do cukrowni Miejska Górka Odbiór miałem w połowie września :P


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
U mnie po buraki przyjeżdża taki zestaw:

Fadroma, ciągnik z oczyszczarką i TIR'y do odbioru,

Albo Oczyszczarka samozaładowcza Ropa Mause i TIR'y do odbioru (chociaż u mnie jeszcze nie byli :P )

To tak jak i u mnie.Zestaw doczyszczarko-ładowarka i ciężarówki.Tak już od kilku lat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
To tak jak i u mnie.Zestaw doczyszczarko-ładowarka i ciężarówki.Tak już od kilku lat. :P

 

U mnie ta doczyszczarko ładowarka była tylko raz a teraz już o 4 lat przyjeżdża do mnie "Myszka" :P

Po tej doczyszczarcemi mi sie robota wcale nie podobała fadroma to tam gdzie była pryzma narobiła mi tyle dziur ze pół dnia równałem to turem a a obsługa doczyszczarki to była taka ze tylko sie usiąść i płakać :P Gość nie kiedy wysięgnikiem na przyczepę nawet nie trafił i później było trzeba ręcznie zbierać :P :angry:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
U mnie ta doczyszczarko ładowarka była tylko raz a teraz już o 4 lat przyjeżdża do mnie "Myszka" :P

Po tej doczyszczarcemi mi sie robota wcale nie podobała fadroma to tam gdzie była pryzma narobiła mi tyle dziur ze pół dnia równałem to turem a a obsługa doczyszczarki to była taka ze tylko sie usiąść i płakać :P Gość nie kiedy wysięgnikiem na przyczepę nawet nie trafił i później było trzeba ręcznie zbierać :P :angry:

Heh To znaczy miałem na myśli taką maszyne samozaładowczą,która również doczyszcza. :P Nazwy jej to nie powiem bo nie wiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

moja cukrownia to KRUSZWICA planowany odbior ma na 28 pazdziernika al;e juz beda opoznienia paro dniowe. kopie neptunem mam 3,7ha.ładuje ładowarka z doczyszczarka prosto na Tiry nazwy nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

ja mam do Kruszwicy pierwszy raz będę odstawiał przed było Dobre a rok temu był glinojecka tras mam Kruszwica na 28 listopad do kopania 4 hektary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0

Na razie jestem jedyny, który oddaje do Pszenna. Cukrownia ma tyle buraka do przerobu, że nie wyrobi się i przerzuca buraki na cukrownię Otmuchów. Inspektor coś wspominał, że kampania będzie trwała do 10 stycznia. Mi odbierali 8 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

Cukrownia Strzyzow, buraki odebrane 10 listopada mieli 13 dni poslizgu. Zabierali "Mysza"+ Tiry i tak od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj