Masseyy

Jaki głebosz wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Masseyy    0

Tak jak w temacie. Na kołki czy na resorach? Polski czy zachodni? W miarę tani czy droższa inwestycja? Piszcie!!!


MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minor15    26

jesli chcesz powyciagac kamienie to wiadomo ze resory. Zreszta jesli chcesz miec spokoj i nie wyiadac na kamienistym polu co 15m z ciagnika to wszystko jasne. Nie ma co oszczedzac chyba ze chcesz załowac pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masseyy    0

No tak wiadomo. Resory to resory nie jak kołek. Ale różnica w cenie jest. Ja myślałem o kupnie głebosza na kołki i przerobieniu go na resory. A resory na czas głeboszowania można odkręcać od pługa. Zawsze wyjdzie taniej jak kupować nowy na resorach.


MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci kolego polece głębosza UG KRET. Sam go użytkuje 5 lat i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Robi swą robote ;) Także szczerze Polecam :)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ginterpol, ale @Masseyy nie ma Xeriona jak ty. :P Ja osobiście pożyczam od znajomego, który ma przerobiony pług z zabezpieczeniami hydraulicznymi, zamiast słupic wstawione są zęby głębosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masseyy    0

Myślałem o głeboszu Rolmako lub właśnie o "krecie" z UG.


MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7941

panowie trochę odkopie temat, polecicie jakiś głębosz do ciagnika 130 koni ? Ktora firma robi je w miarę solidnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
14 godzin temu, Uziu92 napisał:

i na jaką głębokość robisz ?

30-40cm na więcej nie pozwalają koła podporowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    185

TOLMET robi fajne głębosze ,raGłębosz Tolmet Bomet AgroLift 3 zębowy Zdany - image 4ma gruba , masywna I cena przystępna. ma od razu wieżyczkę żeby można zaczepiać także na przednim TUZ.

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj