Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AgroFun

Ciągnik do tura 110-120 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AgroFun    0

Co polecacie w tym przedziale , cena nie gra roli .

Ważne jest aby traktor dobrze sprawdzał się w transporcie , bo będzie głównie wykorzystywany przy

zwożeniu słomy , do innych prac mam ładowarkę i ciut większego John Deera .

rolnikursus    21

John Deere 6330 Premium już masz jednego to skuś się na drugiego :lol: jak do transportu to z TLS no i do tura bo ma pełną ramę

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No John Deere 6330 - 6430 godny polecenia. Tak jak powiedziano wcześniej ramowa konstrukcja więc już jest plus. W Premium jak i Comfort dodatkowe zarządzanie mocą które w transporcie bardzo się przyda. Spali troszkę więcej ale wiesz ile bo sam masz Jelenia.

Indiana    7

Stwierdzenie "cena nie gra roli" sugeruje, że albo ktoś w totka wygrał, albo jest to kolejny temat będący wynikiem bardzo młodego wieku twórcy.

AgroFun    0

Co do ceny , to wiadoma sprawa że nie jestem wstanie kupić ciągnik za kosmiczną cenę , chodziło mi bardziej o to że dzięki funduszom z uni i kredytowi jestem wstanie kupić coś z "górnej półki" w tym przedziale mocy .

Nad Fendt'em 312 się zastanawiam , a johnego nie chce bo precyzując mam już 2 jeden 6630 drugi 6220 maszyny spisują się świetnie ale chciałbym wprowadzić jakieś urozmaicenie w mojej flocie :)

I małe pytanie co myślicie o ciągniku Steyr 4110 profi , bo ostatnio czytałem dość pozytywny test tego modelu.

rolnikursus    21

Jak tak to i ja będę z Fendt`em, Steyr chyba ma coś z Fenda. Napisz coś jeszcze o tym ciągniku czy to ma być 4 czy 6... Moe jakiś Detuz np. K410

kris14    259

Steyr nie jest w żaden sposób powiązany z Fendt'em, no może żarówki i opony te same :)

Do ładowacza obstawiałbym ciągnik kompaktowy z dobrą widocznością.

MF z nowej serii 5400 z ściętą maską.

<link>

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować