Masseyy

Massey_Ferguson 5470 + ibis LS 3+1 , KŁOPOTY

Polecane posty

karat7    33

Trochę dziwne,ja też mam z tyłu opony 540 i z Ibisem 4 x 40 nigdy nie miałem żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

Zmniejsz szerokość pierwszej skiby i ewentualnie zwiększ jej głębokość łącznikiem centralnym w ciągniku.


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38
Dnia 5.11.2011 o 18:11, Masseyy napisał:

Witam,

Od niedawana jestem posiadaczem MF'a 5470 i ibisa LS 3+1. Mam problem z tym pługiem. Mianowicie nie dorzuca on. Jest rozstawiony na maksymalną szerokość orki i to także nic nie daje. Jeżeli jade z prędkością powyżej 10 km/h pole wygląda jeszcze jako tako ale kiedy zwolnię to ok. 7 km/h to jest tragicznie. Już inaczej nie da rady go ustawić. MF ma opony 540 tylnie i niestety ok. pół opony jedzie idealnie w bruździe a druga połowa gniecie orane. Myślałem o wymianie odkładnic na dłuższe ale nie wiem czy to coś da, jaki bedzie efekt. Rozmawiałem ze sprzedawcą i rozważam wymianę na XLS. Z jakim pługiem ten ciągnik powinien pracować? Mam glepy i lekkie i ciężkie. Nie wiem co bedzie lepsze. Proszę o wypowiedż. Może ktos ma taki pług i go przetestował.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

    • Przez Pawlacz
      Witam
      W ciągniku mf 6495 dyna 6 po odpaleniu pokazał się na wyświetlaczu błąd d154. Ciągnik stał w garażu przez całą zimę i miał wyjęty akumulator. Odpalił normalnie ale nie chce ruszyć nie można przełączyć biegów ani nic. Na komputerze po prawej nic się nie wyświetla wchodzi jakby nie miał zasilania. Teraz pytanie od czego jest ten błąd d 154 i czy ten komputer ma jakieś znaczenie czy działa czy nie na jazdę ciągnika że nie mogę przełączyć żadnego biegu. Z góry dziękuję
      Pozdrawiam
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj