adikpl1

John Deere 5E - nowe modele

Polecane posty

edi25    0

na serie E jest chyba promocja do konca lutego 2013 a potem pewnie beda drozsze. gdzies czytalem ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam, Panowie jakie są różnice między 5G a 5E bo już się gubie w tych modelach JD. Wszystkie wyglądają na takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Generalnie tak, w standardzie jest rama ochronna. W opcji kabina Naglaka, chociaż zależy to od podejścia dealera, który może z góry zamawiać ciągniki tylko z kabiną (gdzie na starcie cena oczywiście jest wyższa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris14 z tego co pamiętam jak rozmawiałem z dealerem jak brałem 5080M to seria E 3 cylindrowa nie była w Polsce dostępna z kabiną ale podobno w połowie tego roku 3 cylindrówki mają mieć już orginalną kabinę podobną do M-ki , podobno był już taki ciągnik we Włoszech na EIMA (5057E ) z orginalną kabiną . Poczekamy zobaczymy , napewno jest to fajna opcja dla ludzi którzy potrzebują prostego , mało skompilkowanego ciągnika w naprawdę dobrej cenie bo teraz 5083E kosztuje 133 tyś http://www.johndeere24.pl/?page_id=702 jest już z klimą i mokrym sprzęgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potok    0

Panowie proszę o opinie jd 5055e osoby posiadającej tem model.Ponieważ jestem nim zainteresowany z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ciekawe jak będzie z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Z opisu ciągnika rozumiem, że to jakiś produkt na "trzeci świat"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A niższe modele NH to niby co ?-Lexus ? :D W każdym z postów napisanych w nocy piszesz jaki to NH jest super-nie jest to aby najlepsza marka ciągników na świecie ?Mam takie pytanie-jak długo masz już tego NH czy może jesteś użytkownikiem jakich wielu (z cyklu-wow mam już na nim 100 mth i żadnej większej awarii :D -polecam !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Popieram Cię @jaro, u mnie JD przekroczył niby pierwszego 1000 ale to jeszcze mało żeby wydawać opinię o bezawaryjności.

A poza tym Polska teoretycznie jest krajem rozwiniętym, praktycznie krajem trzeciego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

am mnie bardzo interesuje taki ciągnik jak wszystko pójdzie po mojej myśli to moze stanę się właścicielem jelonka 5055e za pół roku po prostu mnie interesował ciągnik jak najprostszy bez niepotrzebnej elektryki a taki od new hollanda to sobie może mówić co chce mam to gdzieś każdy kupuje to co chce i jeździ czym mu się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Popieram Cię @jaro, u mnie JD przekroczył niby pierwszego 1000 ale to jeszcze mało żeby wydawać opinię o bezawaryjności.

A poza tym Polska teoretycznie jest krajem rozwiniętym, praktycznie krajem trzeciego świata

U mnie 2,5 tys mth ale to też za wcześnie żeby wydawać jakiekolwiek opinie...o Zetorze 7211 to ja mogę długo i namiętnie :D -bo to ćwierć wieku i motogodzin całe mnóstwo ale opinie wydawane po 50 czy 100 mth to nawet do kategorii "śmieszne" się nie nadają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigger    0

Witam interesuje mnie jd 5055e ogólnie prawie wszystko mi w nim odpowiada lecz po przeczytaniu paru wątków na temat tego ciągnika nasuwają mi się dwa pytania czy na prawdę on tak dużo pali ? Proszę o wypowiedzi doświadczonych ludzi w tym temacie lub jego posiadaczy ile tak na prawdę spali na h w lekkiej pracy a ile w orce . Drugie pytanie to czy warto dopłacić za przedni napęd w tak małym ciągniku? Służył on będzie głównie do uprawy porzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2395    0

witam od 2 tygodni posiadam tego JD 5083E. Jak narazie jestem z niego zadowolony radzi sobie w plugu 4 skibowym ,agregacie scierniskowym i transporcie.Wkurzaja mnie wypowiedzi poprzednikow ze to chinol!!! No i co z tego? Jest to traktor z podzespołami JD kabina JD ale jest składany w chinach i moim zdaniem jest duzo lepszy od jakis ursusow i zetorow o tej samej mocy. Ma: klime,rewer electro-hydrauliczny, 12 bieow w przod i tyl , v-max na prostej 36 kilometrow obciazniki (ja mam 700kg) siedzenie pasazera,2 pary wyjsc hydraulicznych, zaczep pływajacy ,przednie błotniki ,hamolce hydrauliczne (akurat ja wolalem takie) wom 540 ,540E , traktor nie posiada electroniki (oprucz rewersu) DALEM ZA NIEGO 137tys 760 ZŁ

 

OTO JEGO ZDJECIA:

http://zapodaj.net/c...357702.jpg.html

http://zapodaj.net/c...7f9f92.jpg.html

http://zapodaj.net/3...2d067d.jpg.html

http://zapodaj.net/4...8278fd.jpg.html

http://zapodaj.net/1...f7211d.jpg.html

Edytowano przez piotr2395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag6    0

od dwóch lat posiadam 5056e z ładowaczem i jestem z niego zadowolony jest skrętny i na swoją wielkość dobry udzwig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigger    0

no tak ale mnie przede wszystkim interesuje spalanie tego ciągnika mag6 mógł byś napisać jak się ono u Ciebie kształtuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj