Polecane posty

Siemka

Pomóżcie w wyboże kombajnu ma pracowac na 30ha za kilka lat może wiencej cena żeby nie przekraczała 25000 i najlepiej bizon lub claas z sieczkarnią

Moje propozycje to

http://allegro.pl/bizon-i1908891023.html

http://otomoto.pl/kombajn-bizon-z0-56-z-sieczkarnia-zo56-A104141.html

http://allegro.pl/bizon-zo56-kabina-sieczkarnia-szerokie-kola-tanio-i1907618196.html <-ZERKNIJCIE

http://allegro.pl/bizon-zo56-stan-bdb-i1914488573.html

http://allegro.pl/sprzedam-kombajn-bizon-zo-56-i1913682031.html

http://allegro.pl/kombajn-zbozowy-bizon-zo5056-sieczkarnia-od-chlop-i1893142677.html

JEŻELI TEMAT NIE W TYM DZIALE PROSZE O PRZENIESIENIE

:)

 

Aha i robił by też około 30ha usług :rolleyes:

 

Aha i robił by też około 30ha usług :rolleyes:

 

Aha i robił by też około 30ha usług :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tych wszystkich wymienionych bizony najlepiej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

szukaj czegoś z kabiną!


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

ten co napisałeś "zerknijcie" jest interesujący jedynie z wyglądu- ładny, prosty,zadbany, oryginalne podajniki, garażowany ale cena zdeka daje do myślenia, trzeba obejrzeć, z drugiej strony mój wygląda jak wiecheć i się nie psuje i niektórzy się dziwia jak bizon może tak domłacać i jeszcze jeździć itd, coś wg. mnie w tym ogłoszeniu musi być nie halo np. usterki usuwane na bieżąco jest wadą, dobry kombajnista czuje co może się zepsuć bo jeździł troche i wie co nie pracuje jak trzeba i usuwa je z wyprzedzeniem, w sumie jak kosztuje 13tys to kilka tys wkładu to nowy prawie bizon, jedyna zaleta bizona to to że bierze się tysiąc zł idzie się do sklepu i ma się kope części, a w żniwa nie czeka się na części w najlepszym dniu żniw 2 dni tylko jedzie do byle sklepu, i jeszcze że byle kto (no prawie sam) se wszystko zrobi, i na tym kończą się zalety bizona.... :(


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/306699-deutz-fahr-m770/

Jak chcesz to sprzedam

Kombajn bardzo oszczędny ok 10l ropy na hektar

Wszystko jest ok ale masz heder 3m to troche chyba mi zejdzie na 30ha+usługi

ale podaj jaka wydajnosc na godzine i jaka cena

I gdzie można do nie go sieczkarnie dostac????

PODAT CENE JESTEM ZAINTERESOWANY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem o tego bizona co pisze zerknijcie i podobno jest wszystko ok mało awaryjny i w niedziele czyli jutro jade oglądac to napisze co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

staawiam ze za ta cene to ma silnik dojechany na max jest zimno wiec jak go przeleje wrzatkiem to moze dopali

jak wrocisz to napisz co i jak :)

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Tego df 2385 ma chyba mój sąsiad, od 3lat chyba kosi nim po 100ha rocznie i praktycznie bez awarii(chyba ani jednej) porównując go do claasa mercatora to df ma mniej tych kół pasowych z pasami, prostszy w budowie od claasa B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema własnie wruciłem i naoglądałem sie kupe złomu

W niekturych miejscach wyglada jak by był przypalony ale to może mocna rdza i go nie kupimy poniewaz nie odpalił!!! koles powiedział że za zimno a słabe akumlatory ale chyba z 20min krecił i paliwo pompowali i d*pa jedynie co w miere pożąndne to kabina

Silnik ulany koło korka wlewu oleju ulane wiec wali kompresja czyli pierscienie lub uszczelka wszystkie weże ulane wiec sporo remontu

tylko bardzo mnie zastanawia czemu przez 20 min nie odplił lali gotowana wode nawet i nie dał rady aku padły i cholera to tata mówi żeby podładowac a własciciel odrazu prostownik sie zepsuł wszystkie teksty był przygotowane zara po naszym kontakcie że wpadniemy na oględziny to tyle

A do tych 25tys dozuce 5 czyli 30tys na kombajn i zastanawiamy sie nad claas senator z kosa 3.9 podawajcie jakies linki do kombajnuw do tej ceny tyle ze heder minimum 3.60 bo gospodarka ma sie rozwijac do 100-150ha to nie bede kombajnu co chwile zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

czyli dobrze podejrzewalem z tym silnikiem

jak byl zalany goraca woda i pompowany to nawet na slabym aku by odpalil

jednym slowem sw 400 wyzionol ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11
:o kolego krzysiu232245 musisz się zdecydować o co ci chodzi? czy o kombajn na 30ha plus 30ha usług czy 100-150ha swojego to jednak duża rozbieżność areału. Na te 150ha to tylko "Dominator" który ma dużą wydajność przerobu masy ziarna na godz. pracy. Inne są też fajne ale na mniejsze pola. Co do naszego kochanego "Bizonka" na tym areale zapomnij. :)

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ale sw 400 w bizonie to ciężko odpala jak jest zimno.Nawet dobry silnik.

No dzisiaj zimno to nie było.Więc musiał odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrKrzysiu12    0

Powiem tak umnie na usługach kosi zawsze claas senator (najbardziej zadbany i nie gubi ziarna) i powiem tak kosi umnie co rok 20ha od 3lat i jeszcze ani razu nie stanął na polu :D

Edytowano przez MrKrzysiu12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj