marek1977

UBÓJ GOSPODARCZY

Polecane posty

arencjo    4

Namieszali ludziom w głowach jak to niby pięknie będzie w Unii, to głupi lud uwierzył i chciał wstąpić z nadzieją na lepsze życie. Dziś widać do czego prowadzi socjalizm.

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Oj dziś trochę świnek straciło życie.. z wędzarni się kopciło dookoła ;)

I ten zapach... :wub:


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Mój sąsiad zabija świnke bardzo drastycznie :wacko: widziałem wczoraj :( :( :( :(

Takiej smierci bym nikomu nie zyczył :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

Człowiek też świnia z drugiej strony to taka polska tradycja że na święta robi się świnio bicie - przeżyliśmy komunizm , przeżyjemy też unię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

kubaguzik

 

Niema co mieszać świni do polityki

Wszystkie partie obecne dziś w parlamencie były za przystąpieniem do uni

"Niema co mieszać świni do polityki".

Jak dla mnei duzej różnicy nie ma, tu i tu chlew..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

a ja robie tak ze lekarz mi tyko zbada,a jesli chodzi o arimr to daje na flaszke chlopakowi co odbiera padline i mi wystawia papier ze odebral i jest wyrejestrowana.chyba najprosciej.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Człowiek też świnia z drugiej strony to taka polska tradycja że na święta robi się świnio bicie - przeżyliśmy komunizm , przeżyjemy też unię :)

Uni nie przezyjemy bo wczesniej wykończy nas Tusk i jego rząd.

tak jak ponoć Kaczyńskiego w samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

Ale nasz polski "świńsk " po zostanie a Tusk to mały pikuś , co do samolotu to ruskie rzucili się na niego jak hieny na padlinę , jedyne co mnie boli to że nasi nie potrafią się upomnieć o swoje !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Panowie w tym temacie sie swinie bije legalnie nie legalnie ale ubija; a nie polityka. Tam tez sie tluka ale to inna dzialka.

 

Tu piszemy jak ubic i przerobic wieprzka i czy to mozna czy nie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Pytanie do moderatora.

Czy mogę wstawić tutaj filmek z youtube jak humaniitarnie i według mnie najdelikatniej zabija się tucznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

czemu wy sie trujecie takim swinstwem jak wyroby wlasnej roboty-przeciez to bomba[nomen omen] kaloryczna i cholesterowa -nie ma nic bardziej szkodliwego niz wiejska kielbasa. najzdrowsze sa wyroby z masowej produkcji, polowa to czysta woda[i to wielokrotnie badana przez sanepid] reszta to soja,maka ziemniaczana, troche przypraw[najlepszy jest chinski radioaktywny czosnek] jakies tam e-cos tam i na koncu odpadki miesa drobiowego[mom] i do smaku wieprzowina a jak ktos ma szczescie to odpadki wolowiny jeszcze sie trafia. a wy marzycie o jakis swojski truciznach.

 

u nas produkcja ze swiezego miesa to norma ,w jeden dzien wszystko sie zalatwia bo w poniedzialek do roboty, pare godzin sie moczy w zalewe szynki i boczki a potem do wedzarni, do kielbasy 15 kg wolowiny i wtedy wychodzi oczko w srodku, badaniami nikt sie nie przejmuje-zadne zarazki 3 godzin w prawdziwej wedzarni nie przezyja, reszte -kiszke, pasztetowa, galarete sie gotuje i parzy .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Najpierw mi wyślij na pw ten filmik

Poszło.

Mod mam nadzieję że jesteś pełnoletni :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

@jacus wole kiełbasę z domowego uboju. A szynki niestety trzeba kupić, ale też w sprawdzonym sklepie danego rzeźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj