lukeski15

Ru 450 do New Holland 2205?

Polecane posty

lukeski15    63

Zamierzamy dokupić do naszej sieczkarni przystawkę bez rzędową Claas Ru 450 i zastanawiamy się czy da rade i czy będą pasować zaczepy. Główną przyczyna takiego zakupu jest to że nasza przystawka 6 rzędowa- nie wiem czemu- ale nie zdaje egzaminu podczas ciecia w deszcz, w rosę i w nocy, a po za tym na klinach i parę pierwszych objazdów w kolo zostawia na polu kukurydze( przewraca ją). Sąsiad ma kempera 4500 i idzie idealnie w jaką kolwiek pogodę i porę dnia. Czy Claas tez zdałby taki egzamin??

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus22    0

Kemper RU 450 Ci drogi kolego w niczym nie pomoze jezeli bedzie padac czy tez kiedy kukurydza bedzie zbyt wczesnie scinana. RU 450 spisuje sie najlepiej kiedy kukurydza jest przede wszystkim nie zachwaszczona!!! kiedy jest troszke bardziej wyschnieta i kiedy nie pada deszcz :-) Jezeli pole jest zachwaszczone a kukurydza mokra to wszystko sie bedzie lepic i zapychac... Wspominales cos o swoim sasiedzie ktory ma kemper 4500... A wiec posluchaj, to jest ZUPELNIE inny kemper niz RU 450... i z tym sie zgodze ze jemu idzie swietnie bez wzgledu na pogode, bo ten kemper radzi sobie po prostu w kazdych warunkach. Ale cena takiego kempera czasami przekracza wartosc polowy samej maszyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie kosze kemperem 4500 champion przy duzej kukurydzy ok3m moze byc lekko zachwaszczone pole ale jak kukurydza mala ok 2m i lekko zachwaszczona to nawet szybka jazda czasami nie pomoga a juz jak rosa to czasami sie zapycha i lepi.

nie wiem czy to prawda ale niektorzy mowia ze ten ru 450 lubi pekac rama gdzies napiszczie czy znacie osobiscie takie przypadki . mi sie wydaje ze to moze byc prawda bo sa 3 bebny i na jedna strone idzie o 100% kukurydzy wiecej niz na druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj