fliegl

Jaki to kolor RAL? [kolory wybranych maszyn rolniczych]

Polecane posty

Fujitsu    16

Witam jakie były orginalne kolory Ursusów z lat 70-80 chodzi i o te żółte jaki to ral? oraz kolory felg, kabiny,ramy i co tam jeszcze mogło mieć inny kolor

 

Witam jakie były orginalne kolory Ursusów z lat 70-80 chodzi i o te żółte jaki to ral? oraz kolory felg, kabiny,ramy i co tam jeszcze mogło mieć inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Panowie potrzebuję dorobić lakier taki jak jest na nowych mtz mam na myśli ten czerwony wpadający w wiśnię ;) Jaki to bedzie Ral ??? Zalerzy mi na szybkiej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

warfama czerwony3020 zielony6001 pewne bo dzwonilem do fabryki malowałem rozrzutnik wyzedl jak orginał obie farby bezpośrednio na rdze czerwony z fimy DEN BRAVEN zielony z nobilesu STALOCHRON potrzebuje czerwony KUHN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A czy zna ktoś jaki kolor był na zgrabiarkach (5-7 gwiazd) chodzi mi o te odcienie niebieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czy ktoś wie jakie numery ral moją kolory maszyn z uni tzn zielony i czerwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ale maszyny z Brzegu czyli przyczepy i rozsiewacze chyba mają jaśniejszą zieleń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesiek    21

Pottinger:

Czerwony Ral 3020

Żółty Ral 1021

Antracyt (ciemny szary) Ral 7021

Biały (nie jestem do końca pewien bo nie udało mi się znaleźć ale stawiam na) Ral 9003

Zielony jasny (z loga) Ral 6018

Zielony ciemny( także z loga) Ral 6029

 

Mam nadzieję że moje poszukiwania przydadzą się komukolwiek ;)

  • Like 1

Wymiana doświadczeń !!!!!!

Wymiana spostrzeżeń !!!!!

Wymiana wiedzy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ominowy    2

Jaki kolor ral masek ciagnika renulat ares.

Edytowano przez ominowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakie kolory ma Sulky? Konkretnie chodzi mi o błękit.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Malowałem wczoraj nastawkę do siewnika uni kolorem taj jak tu w temacie podanym 3020 i wyszła dużo jaśniejsza, teraz bym obstawiał 3016 lub 3031

A jaką srebrną farbe polecacie na felgi.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

@tomek73 Ty nie możesz sobie dać dorobić kolor? Masz idealny taki jak chcesz,ja zawsze dorabiam farbę bo stara zawsze zblaknie itp..A na felgi popielaty srebrny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Poszedłem na łatwiznę i zamówiłem w sklepie u kolegi a on w granicie, chociaż nie lubię tych farb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czerwony 3020

Zielony 6029

 

Malowałem 3020 farbami różnych producentów i jest to "strażacki" czerwony, sporo jaśniejszy od tego czym maluje unia. Unijna czerwień to bardziej ral 3000, 3016 lub podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

kuhn kolorczerwony pomarańczowy RAL2002 dzisiaj mi przywieźli

 

a na felgi jest gotowa farba do felg a kolor to stalowy

 

a na felgi jest gotowa farba do felg a kolor to stalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











    • Przez wojciechowski89
      Cześć Panowie potrzebuje dojarkę pod traktor i znalazłem taką pompę u siebie. Ktoś może kojarzy bo ja nie mogę znaleźć nic na jej temat po wpisaniu nazwy wyskakuje land niemiecki. Z tego co się orientuje brakuje tutaj zbiornika od oleju który smaruje łopatki które są metalowe nie z tworzywa. I tutaj też mam pytanie ten czarny wężyk po zamontowaniu w zbiorniku z olejem nie będzie podawal oleju na łopatki tylko wylot powietrza ta jakby ,,satelita" a powinien być jak się nie mylę obieg powietrza, że powietrze jest wpychane do zbiornika z olejem i przy wyjściu z niego zabiera olej na łopatki i tak w kółko. A przy tej rurce którą jest wypychane zassne powietrze jest korek jakby do dolewania oleju z tyłu pompy jest rurka wychodząca i wziernik jak w kompresorze żeby widzieć poziom oleju. Dodam że sam ją postawilem na podstawkę wom więc proszę się nią nie sugerować.




    • Przez KamilKarwowski
      Cześć wszystkim. Czy ktoś wymieniał oryginalne głośniki w MF seri 57m? Próbowałem zdjąć ich maskownice, ale siedzą na tyle mocno, że nie wiem czy robię to dobrze, a nie chciałbym ich połamać. Czy ktoś ma z tym jakies doświadczenia?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj