Zaloguj się, aby obserwować  
karolek5340

Przerzucanie znaczników poznaniak 6

Polecane posty

karolek5340    1

Witam. mam siewnik poznaniak 6 3m który posiada recznie przeżucane znaczniki. Nie miałem z tym problemu bo z zetora sie bez problemu przezuci ale właśnie zakupiłem agregat uprawowo-siewny i przy takim zestawie nie sięgne tej wajchy... Znacie może jakiś ciekawy sposób żeby jakoś te znaczniki na ziemi ronbić bo tal na oko to nie chciał bym siac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

ja sieję w kwadrat tak jak się kosi kombajnem, i używam tylko jednego znacznika, w ten oto sposób nie mam problemu z ich przekładaniem:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrmtz82    0

Robię dokładnie tak samo jak kolega. Sieję cały czas w jedna stronę i wystarczy tylko jeden rozłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde nie dokladnie wiem jak to jest przy tym poznaniaku wykonane tzn w jaki sposob zmienia sie te znaczniki. ale moze jakas opcja z linkami lub malym silowniczkiem zda egzamin. najlepiej gdyby bylo foto. a co do jazdy wkolo sialem tak kiedys ale teraz robie sciezki i niestety nie da sie ich robic jezdzac w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

witam! Odswiezam pytanie kolegi karolek5340 jak zrobic zeby przekladac te znaczniki bo mysle nad takim rozwiazaniem ale nic ciekawego nie przychodzi mi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herman89    6

Witam zamierzam w swoim siewniku rowniez wykonac znaczniki hydrauliczne i beda mi do tego potrzebne dwa silowniki jednostronnego dzialania i zawor znacznikow ktory bedzie tym strerowal. Zawor juz mozna powiedziec ze mam i teraz moje pytanie z czego podpasowac silowniki zeby byly w miare delikatne i mialy ok 40cm skoku? Znaczniki maja wygladac podobnie jak na zalaczonym zdjeciu

siewnik-21-777.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj