Peters

Maska C-360

Polecane posty

Peters    21

Witam

Mam takie problem chce wymienic maskę w moim Ursusie C-360 i nie chce zakładać już takiej jak oryginalna i tych tandetnych z tworzywa. Koledzy macie jakies inny?? podrzucajcie pomysły

Tak myśle żeby byla cos podobna do tej z tworzywa tylko w metalowa i otwierana do góry bo to bardzo wygodne znacie jakiegoś producenta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david697    0

Pełno producentów w Koźminie Wielkopolskim: Naglak, Rejek u którego sam kupowałem kabinę co c330 i jestem zadowolony. Wybierzesz tam coś do siebie. Sprawdź ich produkty na allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

lampy cos w stylu ciezkiej serii, mocowane na 4 sruby/wkrety


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Lampy są od MF 255.maska bardzo solidna i wygodna w obsłudze .Wady to kanciasty wygląd i słaby podkład radzę gruntować od nowa czymś porządnym.A to producentdziekan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Lampy są od MF 255.maska bardzo solidna i wygodna w obsłudze .Wady to kanciasty wygląd i słaby podkład radzę gruntować od nowa czymś porządnym.A to producentdziekan

Dokładnie lampy od mf a gumy do zamykania od c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

dzięki. Własnie kupiłem kabine naglaka i teraz muszę dopasować maske i chyba ta do góry otwierana metalowa jak mowicie ze taka mocna bo ciagnik wspolpracuje z turem i wiecie jak to nie raz cos spadnie na maske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
check    0

antonio>> z jakiej grubej blachy zrobiona jest ta maska,oczywiście bez farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

antonio>> z jakiej grubej blachy zrobiona jest ta maska,oczywiście bez farby?

Moja maska jest z Koźmina od Rejka i ma 2mm grubości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

Pneumatycznie,musisz mieć sprawną sprężarkę.

 

Na gumy od 30-tki jest zapinana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

co wy p.... nie ma tam wcale siłowników ani zamków, ręcznie sie otwiera- tak jest zrobiona ,że po pełnym otwarciu sie sama nie zamknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Kurde,zaczyna mi się podobać ta maska chyba se taką kupię. :D :D :D

Mam już wizje jak pomalować i przerobić deskę rozdzielczą.

-kolor maski jasno niebieski z biało niebieskim dachem kabiny,ala Zetor.

-zaspawał by otwór na dwuwskaźnik i wstawił zegary i listwę z kontrolkami od MF255,oczywiście trzy kontrolki od kierunkowskazów musiały by być na środku deski.Ciekawe czy obrotowy włącznik świateł by się zmieścił koło wajchy od biegów jak w MF.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

No mi tez sie podoba najwazniejsze ze jest mocna i te zamkniecie trzeba bybylo przerobic troche albo producentowi podsunąć taki pomysł bo to jednak ulatwia korzystanie. I jeszcze jedno gdzies widzialem taka wlasnie i mila z boku jeszcze takie siatki jak z przodu i duzo lepiej wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Tak siatki z boku tak jak w zetorku 5211 były by wskazane poprawiły by wentylacje chłodnicy i wygląd ,a co do zamknięcia wystarczy jedna guma od strony rozrusznika ta z drugiej strony rozleciała się od temperatury z wydechu,ale dobrze spasowana maska na ciągniku trzyma się i bez zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

Aha rozumiem to widze ze tu sami stworzymy nowa maske z wszystkimi przerobkami heh. Teraz czekamy na zdjecia az ktos zamontuje te siatki z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    262

w tej masce i w oryginale jak dla mnie ciągnik wygląda staro. sory ale takie jest moje zdanie. też mam zamiar maskę zmienić i chyba skłonię się ku plastikowi...jest jeszcze jedna opcja-wymodzić coś samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

skoro jest już temat to zapytam tu, czy idzie spasować maskę z ciężkiej serii do 360, coś na wzór eksportówek

dwa, może wie ktoś z czego może być przód maski, stworzyli specjalnie pod prototyp czy z któregoś ferdka spasuje ?

c356.jpg


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj