Zaloguj się, aby obserwować  
valterka99

Ciągnik z turem zamiast Mtz 82

Polecane posty

valterka99    0

Mamy zamiar kupić ciągnik.Miał by on zastąpić mtz-a 82.Kasa to do 60 tys.Tur najlepiej 3 sekcyjny.Moc to max 90 km.dobrze by było jak ciągnik mial by rewers mechaniczny albo elektrohydrauliczny.Ma ktoś jakic pomysl albo propazycje.

Jeśli tak to prosze o odp,z gory dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

za 60000 tysięcy można mieć new hollanda td5050 z turem warfamy i osprzętem ;[ nowego ja na przykład sobie kupiłem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniels    14

Jak kupujesz ciągnik to zawsze bez ładowacza. Ładowacz zawsze oddzielnie.Ciągnik zawsze jest stłuczony(przód i inne podzespoły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek255    0

Ta za 60 000 kupiłeś newhollanda ? Bla Bla i kto ci w to uwierzy ? poka jakieś zdjęcie,

no zdjęcie jest , ale w komencie podał cene 170000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

jd 6x00 lub mf 61xx myśle że najbardziej godne uwagi ciągniki


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Za 60 tyś NH może i tak Słyszałem nie dawno od dilera NH ze gość kupił T5060 nowego za 90 tyś.Niestety popsuł się i części zamówił w nh. Przywieźli ale trochę inne.gość się wtedy przyznał że to chiński NH.A tam gdzie kupował to "diler" powiedział żeby drugiego kupił na części, bo części zamiennych to nie dostanie.

Ale wracając do tematu to ja kupiłem na wiosnę case MX i też takiego teraz polecam.Części jest nowe i używane i nie są takie drogie.Albo z 5120, 5140.Jest u nas takich parę i ludzie chwalą.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

a ja bym ci zaproponował deutz fahra dx 4.51. bardzo fajny, sam takiego zakupiłem w tym roku i stwierdzam ze ciągnik bardzo mało pali gdyż podczas zwożenia słomy spalił mi około 4 litrów na godzinę podczas talerzowania 5-6 litrów w sianiu czy w orce(pług 4 skiby obracane troszkę za duży do niego) nie powiem ci gdyż mało nim, siałem i orałem wiec trudno mi powiedzieć ile dokładnie spali ale sądzę ze w orce więcej niż 10 litrów nie wyjdzie. w 60 tyś. spokojnie się zmieścisz wraz z osprzętem do tura i zostanie ci na jakiś fajne pług 3 skiby obracane bo taki do niego wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

Ta za 60 000 kupiłeś newhollanda ? Bla Bla i kto ci w to uwierzy ? poka jakieś zdjęcie,

 

składasz na prow wchodzisz na vat i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trigo    0

Przesiadka z Mtz'a 82 na jakikolwiek ciągnik zachodni to spora zmiana. Godnymi uwagi są Case z serii 42xx np: 4230, 4240 są to niewielkie gabarytowo ciągniki o dobrej konstrukcji i na pewno w pełni wypełnią lukę po Mtz 82 ;) są w stosunkowo tanie i można znaleźć coś w okolicach do max 50tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valterka99    0

a ja bym ci zaproponował deutz fahra dx 4.51. bardzo fajny, sam takiego zakupiłem w tym roku i stwierdzam ze ciągnik bardzo mało pali gdyż podczas zwożenia słomy spalił mi około 4 litrów na godzinę podczas talerzowania 5-6 litrów w sianiu czy w orce(pług 4 skiby obracane troszkę za duży do niego) nie powiem ci gdyż mało nim, siałem i orałem wiec trudno mi powiedzieć ile dokładnie spali ale sądzę ze w orce więcej niż 10 litrów nie wyjdzie. w 60 tyś. spokojnie się zmieścisz wraz z osprzętem do tura i zostanie ci na jakiś fajne pług 3 skiby obracane bo taki do niego wystarczy.

[/quote

Dięki ale ja mam valtre n82 rok 2011 ciągnik zamiast mtz-a nie ma być do orki itp

tylko do tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

a to mój bład. sory. skoro do orki już masz to możesz deutz fahra wykorzystać do tura. ciagnik jest krótki zwinny dobry skręt. jak mówiłemm jestem właścicielem takiego ciągnika wraz z turem i jestem z niego bardzo zadowolony.ubijałem w tym roku kiszenke naprawde radziłsobie bardzo dobrze w porównaniu do zetora 10145(takim jeżdziłem w zeszłym roku)jest duża różnica oczywiscie na plus dla deutza. spalanie naprawde małe a przyznaje ze nie oszczędzam ciegników zawsze na wysokich obrotach chodzi a spalanie nie przekroczyło góra 4.5 litra na godzine. to jest moja propozycja. decyzja należy do ciebie.

 

pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj