Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartek1168

Co sądzicie o zetorze 7341

Polecane posty

bartek1168    0

Witam !!!

Mam kilka pytań odnośnie zetora 7341

1.Ile pali w ciężkiej orce i gdy ma lekko?

2.Czy jest on awaryjny?

3.Czy opłaca się go kupić ??(czy raczej jakiś inny)

4.Gdzie można dostać do niego części?

Gago    0

Kolego sa podobne tematy, duzo ciekawych informacji znajdziesz w tematach o zetorze ;)

momek    15

znajomy ma 7341 super turbo z 99r to jedyna awaria jaka maił to tylko coś z hamulcami bo są pneumatyczne a takto robi nim normalnie tylko że ma nabite nim 1500mthok no ale jedyne co mi sie tam podoba to to że ma dobry skręt u mnie w pronaże tego niema:/ no ale

Wiadomość z agroFakt.pl

SKORPION1    0

Ja posiadam zetora 7341 z 2003roku ma przerobione 2150 MTG i jak na razie nie miałem awarii poz tym ,że mi ciekło z dzwigni zmiany biegów ale to nie awarja . Tak to polecam dobra maszyna . A co do spalania to nie jest tak źle jak niektórzy mówią W prasie kostce sipma 224 spali w granicach 4,5-5litrów sam sprawdzałem

posiadam takiego i powiem ze nie narzekam najpoważniejsza awaria to popuściły 2 śruby na kole zamachowym a jedną oberwało robota 5 godzin koszt flaszka wódki za śruby w całości kute od starego 4011, co do spalania maks w orce cieżkiej 12l na ha ale w tym roku cieżko sie orze bo sucho kabina duża nie taka jak w 7340 bo tam to już miejsca dla całej rodzinki, wysoko umieszczona dobrze widać pierwszy korpus w pługu, lewarek pod ręką od biegów, ogólnie mocny ciągnik ze starymi dobrymi silnikami, ja polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować