Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelllll    0

Jak Wy ugniatacie te wyslodki mokre ciagnikiem ? Ja mialem troche suchych to jak namoczylem to ciapa taka i nie wyobrazam sobie tego jakos ? Bo nie wiem czy zamowic teraz dla opasow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    8

siemka da sie gdzies na podlasiu dostan wyslodki mokre luzem, takie zeby patelnia przywiezli  ?? albo moze ktos z innego wojewodztwa kupywal na podlasie to niech poda przyblizona cene , ewemtualnie jakis kontakt

ZIEMPOL SOKOŁY po 160zł przywozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    28

Jak Wy ugniatacie te wyslodki mokre ciagnikiem ? Ja mialem troche suchych to jak namoczylem to ciapa taka i nie wyobrazam sobie tego jakos ? Bo nie wiem czy zamowic teraz dla opasow..

 

Wody trzeba z umiarem, ja ubijam  c-330 z podwójnymi kołami, najlepiej  mieć silos przejazdowy to każdym ciągnikiem ubijesz, sąsiedzi deptają nogami i też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    9

Może chce ktoś odsprzedać wysłodki z cukrowni w Nakle nad Notecią ? 50t bym wziął od ręki.

 

zadzwon do cukrowni   mi za nadliczbowe  liczylki 27 zl/t  i transport 9zl/t    brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sup321    9

Czym się różnią wysłodki od ścinek burków, bo te drugie są o jedną trzecią tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    34

jak nie sprzedaje jak sprzedaje dziś przywieżli mi z Malborka to kierowca mówił że jeden tir z ich firmy jeżdzi w okolicy Nakła i od nich  tam rozwozi po okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristofer85    1

ja kupiłem z kruszwicy{polski cukier} 82 tony-netto 2 za 3000tys mam do was pytanie po jakim czasie moge otworzyć pryzme,bo nie jedni u mnie jak okryja kopiec to na drugi dzien już karmia nimi bydło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie sprzedaje jak sprzedaje dziś przywieżli mi z Malborka to kierowca mówił że jeden tir z ich firmy jeżdzi w okolicy Nakła i od nich  tam rozwozi po okolicy

Kolego mógłbyś mi podesłać na priv cenę i nr telefonu gdzie zamawiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    52

dobrze czytam 65 zł ???? to jaki  dzisiaj przelicznik był na wadze? 


w Siennicy ubiegły piątek przelicznik stał 2,13 a za tone wysłodków mokrych cenią 27zł, to można sobie policzyć ile to wyjdzie, no i do tego transport wiadomo, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do fachowców z branży po jakim czasie mozna juz skarmiac wysłodki mokre?zakiszone w koncu listopada.A ile by tego dac na początek na sztuke z 2 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnosnie wapna z cukrowni...oprocz tych wielu zalet ma jedna wade....mianowicie jest w nim FULLL chwastow przez to na moje pola wrocil perz po x latach...juz od paru lat nie bierzemy tego wapna...i jeszcze mam pytanko przywiezli mi wyslodki w rekaw i czy musze je zamykac (zakiszac)??????dziennie skarmiam okolo 400kg....

w zeszlym roku przywiezli mi tez w rekaw i zamknalem rekaw na 3 tygodnie i otworzylem i ukisily sie troche z dolu 5-10 cm a reszta tak jak przed zamykanie tyle ze zimne a jak zamyklaem byly cieple....PROSZE O odpowiedz CZY MUSZE zamykac...nie chcialbym  zamykac bo mam malo paszy;p heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    10

Wysłodki w balotach są gotowe do skarmiania po dwóch tygodniach od owijania. Z pryzmy natomiast optymalny czas to 8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    10

Z tego co pamiętam jak mi przywozili z cukrowni (jestem plantatorem) to wyszło 1200-1400zł za cały transport. Nie pamiętam dokładnej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleine100    3

Panowie jaka cena jest tego wapna 

 

U mnie w tym roku całkowity koszt z dowozem za 25 t to 710-720zł

wapno- 16,20zł/tona brutto x25,22t=408,56

dostawa-150zł

kierowca dla siebie 150zł za kurs

KSC Krasnystaw, ok 30 km od komina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×