Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
koma666    162

a co lepsze jest wysłodki czy kiszonka z kukurydzy ? co daje wiecej energii ? i jest jakies białko w wysłodkach, jak tak to ile % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reebok    4

Kiszonka z kukurydzy daje więcej energii, zaraz za nią są wysłodki. Nie ma białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

7891Firefox    52

^^ oj oj

wysłodki prasowane mają 9-10% białka ogólnego i są nieco bardziej energetyczne od tradycyjnej kiszonki z kuku, ale za to z kukurydzą koszoną wysoko nie mają szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakieś namiary kto wozi na woj świętokrzyskie

 

co jest lepsze młóto browarniane czy wysłodki buraczane miałem młóto i efekt był wzrost mleka i %białka wieksz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

^^ oj oj

wysłodki prasowane mają 9-10% białka ogólnego i są nieco bardziej energetyczne od tradycyjnej kiszonki z kuku, ale za to z kukurydzą koszoną wysoko nie mają szans.

 

 

z tym białkiem to przesadzasz, napewno tyle nie maja, no chyba ze 9-10% białka w suchej masie, to kolosalna róznica bo suchej masy jest 20%, jezeli tak jest to wypadałoby napisac ze w suchej masie, bo ktos to przeczyta i pomysli ze tyle procent jest w całosci, gdyby tak było ze wysłodki maja 9-10% białka w całej masie to po co dawac srute zbozowa która tez ma ok 10-12% białka :rolleyes:

nie lepiej byłoby kupic wysłodki po 70zł za tone ? niz dawac np. pszenzyto które kosztuje 700zł za tone ? :lol:

 

z tego co sie dowiedziałem w wysłodkach jest ok 2-3 % białka w całosci masy w przypadku wysłodków prasowanych i ok 1-1,5% białka w wysłodkach mokrych, w kiszonce z kukurydzy o zawartosci suchej masy 30% wychodzi 2-3% białka w całosci

 

zwykłego rolnika interesuje, mnie tez, ile jest białka ogólnego np. w kilogramie danej paszy

1 wysłodki prasowane ok 20-30 g

2 wysłodki mokre ok 10-15 g

3 kiszonka z qq 20-30 g

4 sruta pszenzytnia ok 100-120 g

Edytowano przez koma666
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    52

barometr chyba koledze skoczył, co? hehehhehehe

pewnie że w suchej masie, a czego się spodziewałeś ? :D W suchych melasowanych jest 10% białka w kg zwykłej paszy, a w prasowanych kiszonych jest oczywiście że mniej hehehhehe

no cóż, pasze porównywać sie powinno zawsze w suchej masie, bo to ona jest odgórnym wskaźnikiem ile danej paszy pobierze krowa i jaka jest koncentracja skł. w paszy.

Na końcu swojego postu napisałeś koncentrację białka w g w wysłodkach prasowanych i mokrych. Zobacz jaka jest różnica po odsączeniu wody. 1kg mokrych zawiera 10-15g, a prasowane 20-30g, Natomiast w 1kg suchej masy czy to z mokrych czy prasowanych, bo jest to obojętne, to zawart. białka będzie zawsze taka sama 90-100g. Różnia się tylko udziałem wody.

Jeżeli jesteś zwykłym rolnikiem to super, bo wiesz, ja też nim jestem, i inni na AF pewnie też. Ja patrzę na na to samo co ty, tyle że z innego punktu bo zazwyczaj jak przeliczam dawkę dla krów o różnych wydajnościach to robię to właśnie w kg s.m. a nie zwykłej paszy.

 

Porównanie śruty zbożowej do wysłodków wydaje mi się nieco mijające z celem bo treściwej nie dajesz tyle co objętościowej, choć i w tym przypadku (70zł/t wysłodków) wychodzi napewno taniej niz tresciwa. 5kg wysłodków pr. daje tyle co nieco ponad 1kg pszenżyta, ale przecież nie dasz tyle samo jednego i drugiego, więc tu nie bardzo rozumiem zamiaru

 

Jaka jest różnica w cenie wysłodków prasowanych a mokrych? Mam w nast. tygodniu dostawę ok. 16zł/t ale facet nie umiał mi wyjaśnić czy to mokre czy prasowane. Wg niego były po prostu "sypkie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    125

Panowie trochę wyjaśnienia , tak jak jest u nas czyli cukrownia Chełmża to wysłodki tzw, mokre mają 10% s.m. jest to wzorzec do przeliczania ilości wysłodków należnych za buraki (50%), w takiej postaci nie dostępne, prasowane mają u nas ok 25% s.m. cena to 18 zł "mokre" x 2,5 = tona prasowanych. W sprawie skarmiania to wg, naszych żywieniowców bardzo dobrze się bilansują z kiszonką z qq bo qq ma dużo energi a mało włókna strawnego a wysłodki odwrotnie i białka podobno też mają więcej, koniec końców z praktyki wiem że warto stosować razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

firefox

barometr nie skoczył nic z tych rzeczy ....

poprostu nie kazdy rolnik, mało tego pewnie wiekszosc, nie rozumie co to znaczy iles tam % białka w s.m. (suchej masie)

dlatego moim zdaniem poruszyłem wazna kwestie dla polskiego chłopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    52

koma666 wiem o co chodzi, heheh jak mówisz "polskiego chłopa" to kojarzy mi się to tak jakbym cofnęła się z 20 lat wstecz na polskich wsiach gdzie jeszcze furmankami zwozili stogi z łąk. Myślę że dzisiejsze rolnictwo już nie ma nic wspólnego z "tamtym chłopem". Dzisiejszy rolnik to człowiek obyty, który musi mieć dużą wiedzę nie tylko po to aby podnosić poziom produkcji i odnosić efekty w pracy hodowlanej ale też po to aby utrzymać sie na rynku i mieć z tego co robi zysk. Myslę że dobry rolnik, który wie jak żywic swoje hf-y wie co to jest sucha masa i co ona oznacza w paszy ;)

 

Dziś się juz dowiedziałam dokładnie, że wysłodki zamówione zapłacę po 18zł/t. Jeszcze nie wiem czy 23 czy 33t w transporcie bo zależy jakiego tira załadują. Jeśli skład 33t to cena z dowozem 1044 zł.

Nadal nie wiem czy to te prasowane, bo niby przepuszczane przez jakąś "wyciskarkę"- nie moge się dogadać z tym facetem <_< ale skoro "wyciskane", nie lejące, to pewnie prasowane.

Facet też powiedział to samo co kol. ptaszyna że nie ma takich wodnistych, są tylko sypkie.

Moze dlatego że w transporcie dużo ubywa wody, a i policja może się czepić jak mocno cieknie z naczepy.

 

choć te naczepy co wożą są skorupowe, tylko tylną klapą by ciekło, ale niewiem. Nie bedę się w to zagłębiać bo nie siedzę w tym. Ważne żeby dojechały bo za szybko mi pryzma z kuku idzie i w tym tempie nie wystarczy do nastepnych żniw qqrydzianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    36

18zł ale pewnie za wagę netto 2. Przy 24t będzie do zapłaty za około 50t. Jeśli to prasowane z s.m. koło 20%.

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    4

najpewniej to 18+vat to za tonę przeliczeniową tak ok 55 za fizyczną brutto i do tego transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    125

koma666 wiem o co chodzi, heheh jak mówisz "polskiego chłopa" to kojarzy mi się to tak jakbym cofnęła się z 20 lat wstecz na polskich wsiach gdzie jeszcze furmankami zwozili stogi z łąk. Myślę że dzisiejsze rolnictwo już nie ma nic wspólnego z "tamtym chłopem". Dzisiejszy rolnik to człowiek obyty, który musi mieć dużą wiedzę nie tylko po to aby podnosić poziom produkcji i odnosić efekty w pracy hodowlanej ale też po to aby utrzymać sie na rynku i mieć z tego co robi zysk. Myslę że dobry rolnik, który wie jak żywic swoje hf-y wie co to jest sucha masa i co ona oznacza w paszy ;)

 

Dziś się juz dowiedziałam dokładnie, że wysłodki zamówione zapłacę po 18zł/t. Jeszcze nie wiem czy 23 czy 33t w transporcie bo zależy jakiego tira załadują. Jeśli skład 33t to cena z dowozem 1044 zł.

Nadal nie wiem czy to te prasowane, bo niby przepuszczane przez jakąś "wyciskarkę"- nie moge się dogadać z tym facetem <_< ale skoro "wyciskane", nie lejące, to pewnie prasowane.

Facet też powiedział to samo co kol. ptaszyna że nie ma takich wodnistych, są tylko sypkie.

Moze dlatego że w transporcie dużo ubywa wody, a i policja może się czepić jak mocno cieknie z naczepy.

 

choć te naczepy co wożą są skorupowe, tylko tylną klapą by ciekło, ale niewiem. Nie bedę się w to zagłębiać bo nie siedzę w tym. Ważne żeby dojechały bo za szybko mi pryzma z kuku idzie i w tym tempie nie wystarczy do nastepnych żniw qqrydzianych.

 

Prasowanie "wyciskanie" wysłodków ma aspekt ekonomiczny bo po podniesieniu s.m. z 10 do 25% mamy do przewiezienia 1 tone zamiast 2.5 tony, po drugie sporo wody zostaje odzyskane i zostaje na cukrowni a cukrownia w dużej mierze pracuje w obiegu zamkniętym, Chełmża wytwarza 2,5 tyś ton wysłodków na dobe i jak z każdej tony odzyska 150 litrów wody to robi się niezłe bagienko. Policja nie ma tu znaczenia.

W naszym terenie coraz bardziej popularne robi się balotowanie wysłodków ( tak samo jak sianokiszonka) jakość takich wysłodków jest zachwycająca ale cena tej usługi zaczyna robić się kosmiczna; 70 zł za balot w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    52

ptaszyna dzięki za info

 

jak przyjadą wysłodki to dam znać jaka cena dokładnie. Póki co nic nie będę gadać na zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelmf    32

Witam

Panowie po zakupieniu wysłodek zostały one ubite i przykryte folią i obsypane ziemią, zastanawia mnie teraz po jakim czasie mozna otworzyć pryzme aby wysłodki były dobrze zakiszone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    125

Teoria mówi że po sześciu tygodniach, jak qq ale jak otworzysz prędzej to bydło się nie potruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

Ja dawalem od pierwszego dnia wyslodki jak i kukurydze i nic sie nie popsuło

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    50

w tamtym roku mieliśmy kilka balotów z wysłodkami i nic się nie psuło tylko w zimę trochę problem z zamarzaniem ale to błachostka. W tym roku mamy luzem z chełmży to aż brązowe były. cena 2900 z hakiem za 67ton bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

67 ton czy po przeliczniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    50

dokłądnie już mówię 2948zł po 22zł tone i tam się pomyliłem bo razem było dwa razy tyle przywiezione czyli 134 tony wyliczone przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

te 134 tony to po przeliczniku jest. czyli w realu 2 tiry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    4

134 tony przeliczeniowe przy zawartości suchej masy 23% to ok 58 ton fizycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

2948zł to jest cena za wyslodki do tego jeszcze pewnie transport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


  • Podobna zawartość

    • Przez davy
      Witam po wielu przeczytanych postach na agrofoto czytam ze masło jest maślane a krowy to sie tak żywi a cielaki to tak. Wiele osób chyba nie zdaje sobie sprawy jak bardzo krzywdzi swoje bydło. Nie jestem z wykształcenia żadnym żywieniowcem(a i jak życie pokazuje czasami inżynierowie żywienia wiedza mniej niż ja ) a z rolnictwem mam jedynie odczynienia w domu czyli pomoc dla ojca w prowadzeniu gospodarstwa.
       
      Kreci mnie żywienie bydła i uzyskanie jak najlepszych wyników. Dlatego chce sie podzielić swoja wiedza jaka uzyskałem podczas żywienia zwierząt.
       
      1. Krowy mleczne: stosujemy u siebie kiszonke z traw oraz kukurydzy(moim zdaniem kiszonka z kuku nadaje sie do ...) dlatego tez przeanalizowalem wiele badań i wychodzi na to ze Nutri Honey MIESZANIEC SORGO Z TRAWĄ SUDAŃSKĄ maja taka sama zawartość energii jak kuku a większa zawartość białka(w fazie wegetywnej) młóto browarniane 10kg(wzrost mleka ok 2l dziennie)pasze z dossche Krowa 15 ok 4kg(4x0,5kg dzinnie), lecz od jutra zmiana na wysoko energetyczną Lactomax(zbyt duża ilość białka wychodząca z mocznika u krów) tez dossche(moim zdaniem najtańsze pasze) wysłodki buraczane melasowane suche z glinojecka ok 2Kg witaminy z Josery lacto plus keragen czy jakos tak .
       
      Nigdy wiecej krowom nie podam OTRĘBÓW, ZIEMNIAKÓW, a dlaczego? moim zdaniem strata pieniędzy ;/
       
      Mam nadzieje ze na przyszly rok zawita system TMR
       
      2. Cielaczki: siara w ciągu 2 godzin od wycielenia i od początku Włókno surowe VITACEL(rozwój żwacza ogólny) do pojła do końca odpajania, pierwsze 2tyg mleko matki okres zmiany mleka u mnie trwa tydzień od 3 tyg daje rożnie Josere, Shills, Polmass oraz dostęp do świeżej wody oraz siana i od 2 tyg dostają śrutę z ziarnem kukurydzy oraz płatkami owsianymi(rozwój żwacza "miesniwki") do 3misiaca potem nie trawią ziarna, po 2 miesiącach przestaje odpajać mlekiem ponieważ to jest po pierwsze nie ekonomiczne a po drugie żwacz im sie nie rozwija tak jak trzeba jak jada tylko na mleku. Potem do 11 miesiąca dostają śrutę kiszonek z kuku młóto i kiszonek z trawy oraz siano od czasy do czasu. Odchów cieląt jest najważniejszy i bardzo drogi ok 2,5tys zł i czasami doprowadzaja rolnika do szału hehe ale myślę ze sie opłaca
       
      Wszystkie krowy zapładniane sa sztucznie te co zostawiamy dla siebie cieliczki sa kryte HF a krowy słabsze są kryte mięsnymi w celu szybszej sprzedaży. Nie opisałęm jesazcze jak przebywa okres zasuszenia ale to może sie rozwinie temat to wspomnimy o tym.
       
      Moim zdaniem"Produkcja mleka to czysta działalność gospodarcza a krowy są to pracownice o które trzeba dbać żeby były produktywne" uważam to za czyste odzwierciedlanie pracy człowieka tylko tu pracują zwierzęta.
    • Przez marekfarmer
      Z jakich zbóż robicie pasze treściwa dla byczków. Jakie proporcje ustalacie. Ja stosuje:
      Śruta jęczmienna 40% Śruta Pszenżytnia 40% i 20% Koncentratu Farmer.
    • Gość peres100
      Przez Gość peres100
      jak żywicie swoje cieleta. jakich pasz uzywacie i w jakich ilosciach od 2 tygodnia zycia cielaka?
    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez Jagoda2109
      Witam!Może mi ktos wytłumaczyć,jaka jest różnica między śrutownikiem walcowym a gniotownikiem i ew.co jest lepsze do sporządzania paszy dla krów?
×