Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karolr2    180

Da się jeszcze teraz kupić wysłodki czy już za późno? A jak by się dało to po ubiciu przykryciu folią i piaskiem mogą leżeć do lipca bo gdzieś o tej porze skończy mi się kiszonka

grucha18    2

Jeśli będą dobrze przykryte folią to spokojnie mogą leżeć do lipca. My w tej chwili dajemy wysłodki z listopada 2012r :)

Wiadomość z agroFakt.pl

ChiquitaB    48

Ja mam pytanie takie. Otóż właśnie chciałem kupić wysłodki granulowanie melasowane i jak tu się odnieść do tego. Powiedzmy 1 tona granulowanych to ile mniej więcej mokrych i jak to się dawkuje i czy to łeb w łeb zastępuje mokre?

Najlepiej ujeździc ciagnikiem I mozna tez polac woda z cukrem bo teraz maja malo cukru dawniej ukisily sie jak taki serek I koniecznie przykryj

Najlepiej ujeździc ciagnikiem I mozna tez polac woda z cukrem bo teraz maja malo cukru dawniej ukisily sie jak taki serek I koniecznie przykryj

mds212    150

Tydzien temu przywiezlimi samochod wysłodek. I po tym czasie zaczeły juz sie strasznie psuc,chyba bede musiał je wywiesc na pole. pierwszy raz mi sie takie cos przydarzylo, ma przyjechac komisja z cukrowni itp Czy moge je wywiesc na pole gdzie zamierzam siac burak w przyszłym roku?

ChiquitaB    48

kolego ciężko, nam proponowali z dowozem za 3tys . Ale dostaliśmy po 160zł za balot ale i tak jeszcze szukamy bo resztę facet sprzedawał, a jednak w balocie zero odrzutów

wies2    0

Poszukuje wysłodkow buraczanych albo korzonków najlepiej z województwa pomorskiego. Ma ktoś jakieś namiary ??

połączone

Edytowano przez danielhaker

wies2    0

Poszukuje wysłodkow buraczanych albo korzonków najlepiej z województwa pomorskiego. Ma ktoś jakieś namiary ??

grzywmar    0

Kupię wysłodki buraczane mokre z transportem najblisza  cukrownia Glinojeck mój kod pocztowy 09-300 Żuromin proszęo jakieś oferty grzywinski.m@wp.pl

Edytowano przez grzywmar

JARAS    5

Ogłoś się w lokalnych gazetach lub o większym przekroju. Lub zgłoś sie do cukrowni co masz w poblizu :)

jaro330    1

witam chciałem sie zapytac w jakiej cenie sa mokre wysłodki w  cukrowni krasnystaw

syberol    5

zastępują, są paszą energetyczną i bardzo mlekopędną więc jeśli masz mało kukurydzy to jest to alternatywa.

grzywmar jeśli jeszcze nie znalazłeś mokrych luzem to mam belowane zakiszone.

kiszOn    0

po co wysłodki polewać wodą?

kupujemy prasowane wysłodki, staramy się na początku kampanii bo przed mrozami są najlepszej jakości

świeżutkie, bialutkie, jeszcze parujące ubijamy mocno ciągnikiem, tylko problem z bokami bo łatwo wylądować ciągnikiem na dachu

pod pryzmę słoma żeby przy wybieraniu nie zanieczyścić ziemią i po ubiciu folią i ziemią od razu puki parują

po 4 tyg. wycinakiem wozimy do obory i są tak ubite że łopaty nie wbijesz, tylko widłami można dawać

podstawą jest dobra jakość w momencie jak je przywożą bo jak są szare albo obślizgłe to nie zrobisz z nich dobrej paszy

dobrze przygotowane wysłodki nie psują się i są super paszą

trzeba tylko mieć sprawdzonego dostawcę, aby nie zawiódł nas jakością towaru

Marcin_95    7

zakupiłem 6 ton wysłodków buraczanych zaczęły strasznie się psuć odpada średnio 20 cm są szare wyglądają jak by się paliły .

Bydło nie chce tego jeść bez posypywania śrutą dodam że były one udeptane i polane wodą przykryte folią dopiero po dwóch dniach od dnia przywozu  co może  być przyczyną 

Edytowano przez Marcin_95

kiszOn    0

przede wszystkim nie skarmiaj zepsutej paszy bo tylko sobie kłopotów narobisz, lepiej odrzucić za dużo niż za mało

przykryte po dwóch dniach więc nie miały się jak ukisić, i po co polewacie wysłodki wodą?!?!

przeczytaj wcześniejsze posty

zyz1o    5

siemka da sie gdzies na podlasiu dostan wyslodki mokre luzem, takie zeby patelnia przywiezli  ?? albo moze ktos z innego wojewodztwa kupywal na podlasie to niech poda przyblizona cene , ewemtualnie jakis kontakt

Adrian97    0

Kiedyś też braliśmy samochodem wysłodki nawet po 200-250ton , ale pewnego roku źle się nam ukisiły i musieliśmy sporo tego wyrzucić . Teraz kupujemy wysłodki owinięte folią . Jak dla nas jest to najlepsza alternatywa .

lambogrand    26

sprzedam wyslodki mokre cukrownia polska cerekiew  waga netto 2 cena 40zl tona ilosc ok 100 ton z tegorocznej kampani zainteresowanych prosze pisac na priva

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się