Polecane posty

kleine100    9

Czy ktoś się orientuje jakie są ceny mokrych wysłodków w tym sezonie najlepiej w lubelskim, będę miał trochę do sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Wiecie może jaka jest cena w Glinojecku za wysłodki mokre?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Ja mam pytanie takie. Otóż właśnie chciałem kupić wysłodki granulowanie melasowane i jak tu się odnieść do tego. Powiedzmy 1 tona granulowanych to ile mniej więcej mokrych i jak to się dawkuje i czy to łeb w łeb zastępuje mokre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Orientujecie się może jaka jest cena na wysłodki mokre z dowozem z cukrowni Strzelin albo Gostyń?  Ewentualnie czy macie może jakieś namiary na kogoś, kto sprzedaje wysłodki ale z dowozem?
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ujeździc ciagnikiem I mozna tez polac woda z cukrem bo teraz maja malo cukru dawniej ukisily sie jak taki serek I koniecznie przykryj

Najlepiej ujeździc ciagnikiem I mozna tez polac woda z cukrem bo teraz maja malo cukru dawniej ukisily sie jak taki serek I koniecznie przykryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Znacie kogoś kto przywozi wysłodki mokre? Interesuje mnie dowóz do powiatu rypińskiego


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Wiem że temat jest o cenie, ale nie chcę zakładać nowego tematu żeby ktoś odpowiedział mi na pytanie.

Wie ktoś jaka jest cena w cukrowni malborki, można jechać do cukrowni i kupić sobie kilka ton? Jest to dobra pasza dla bydła? Mam cztery duże byki, w tym roku była susza, dzięki czemu były słabe zbiory siana i kukurydzy, miała ona wysokość 1-1,5m. Mam trochę siana i kiszonki z kukurydzy. W tym roku zrobiłem zakisiłem półtorej przyczepy D 47 ziarna kukurydzy.              Zapasów z pewnością mi nie wystarczy do przyszłych sianokosów i żniw, dlatego muszę się zaopatrzyć w inną paszę dla bydła i wybrałem wysłodki. Wysłodki mógłbym sobie przywieźć swoim zestawem: ursus c 330 i przyczepa D 47, ponieważ chyba nie potrzebuję całego tira. Nie przedawkuję z tymi kiszonkami bo karmię sianokiszonką, kiszonką z ziarna kukurydzy, kiszonką z kukurydzy, sianem, śrutą ze zboża i jeszcze chciałbym kupić wysłodki i je również zakisić. I jeszcze jedno pytanie na koniec ile ton wysłodków kupić dla czterech byków?

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Tydzien temu przywiezlimi samochod wysłodek. I po tym czasie zaczeły juz sie strasznie psuc,chyba bede musiał je wywiesc na pole. pierwszy raz mi sie takie cos przydarzylo, ma przyjechac komisja z cukrowni itp Czy moge je wywiesc na pole gdzie zamierzam siac burak w przyszłym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego ciężko, nam proponowali z dowozem za 3tys . Ale dostaliśmy po 160zł za balot ale i tak jeszcze szukamy bo resztę facet sprzedawał, a jednak w balocie zero odrzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam 

potrzebuje wysłodków z świdnicy albo z strzegomia całego tira z transportem ma może ktoś z was namiar na kogoś kto by to przywiózł w dobrej cenia jak cos to na prvi pisac 

z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Wanna wysłodków prasowanych z malborka transport 100 km w jedna strone wołaja 2500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Początek sezonu, mam nadzieję że się opamiętają z tymi cenami. Ode mnie gość chciał 2700zł za łódkę z Glinojecka, ok. 90km w jedną stronę transport.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja juz spotkalem sie z cenami 150 zl za tone wyslodkow z transportem wiec rece opadaja do tego 400 zl za transport, a suszone wyslodki po 950 do 1060 zl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wies2    0

Poszukuje wysłodkow buraczanych albo korzonków najlepiej z województwa pomorskiego. Ma ktoś jakieś namiary ??

połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywmar    0

Kupię wysłodki buraczane mokre z transportem najblisza  cukrownia Glinojeck mój kod pocztowy 09-300 Żuromin proszęo jakieś oferty grzywinski.m@wp.pl

Edytowano przez grzywmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość peres100
      Przez Gość peres100
      jak żywicie swoje cieleta. jakich pasz uzywacie i w jakich ilosciach od 2 tygodnia zycia cielaka?
    • Przez danielooo25
      Witam wszystkich! W zeszłym roku zacząłem chodowle krów mlecznych, tylko że w zeszłym roku było lato suche bez deszczu i zebrałem mało bel sianokiszonki i zostało mi się tylko parę bel i prosiłbym o podpowiedź ponieważ mam jeszcze 2,3 letnią podsuszoną sianokiszonkę tylko że ona była zbierana z łąk torfowych i to w dosyć późnym terminie i trochę się kurzy z niej . I proszę was o podpowiedź czy dawać tą sianokiszonkę plus jakieś dodatki czy zakupić parę bel z zeszłego roku?
    • Przez barosz99
      Witam. Chciałbym zastąpić srute ze zbóż paszą pelnoporcjową 18 procent białka i pytanie jest takie czy przy pelnoporcjowce trzeba dodawać tak jak przy własnej srucie wszystkie dodatki czy sama pelnoporcjowka wystarczy i czy będzie z tego mleko ? I jaką firme polecacie która ma pasze w dobrej cenie ? Liczę na podpowiedź panowie
    • Przez Mateusz16
      Witam. Chciałbym żebyście mi coś podpowiedzieli w sprawie pasz dla bydła mlecznego, chodzi mi o pasze treściwe a wyglądają one u mnie tak:
       
      Na tonę gotowej paszy przypada:
      -150kg koncentratu BO 36%
      -5kg drożdży
      -5kg kredy pastewnej
      -60kg otrąb pszennych
      -780kg śruty zbożowej (jęczmień, pszenżyto)
       
      Daje to moim krowom w ilości 6kg/szt/dzień, przy wydajności 22l mleka i parametrach tłuszcz 4,4, białko 3,2. Czy myślicie, aby dodać coś do tej paszy czy coś usunąć? Kiedyś stosowałem śrutę rzepakową i sojową i teraz myślę żeby do tego wrócić, i dodawać ok. 50kg na 1tonę.
       
      Za wszelkie uwagi i podpowiedzi z góry dziękuję
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam niedługo zaczynam hodowle krów mlecznych i chciałbym dowiedzieć się jaką pasze dawać krowom ? Oczywiście kukurydze i kiszonke z żyta mam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj